škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Söylenecek çok şey var ama...

Can · 45 · 9187

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;316134
Ulan ne adamsın iyi güldüm haa :++:
Uyarmıştır onlar seni,hız yapma yoksa öleceksin diye yazmışlardır :++:

Bende çook tehdit aldım öyle,o kızla yanyana görürsem orda öldürürüm seni falan,en son denk geldiğimizde kafasını eğip selam vermişti :lol:

eğer dediğin gibiyse ben o ileri görüşlü şerefsizi boşunamı dövdüm şimdi neyse testiyi kırmadan dövelimki bi işe yarasın demi :D

Çevrimdışı emrah arıcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun can benim aracın kapıyada tekme atmışlar tam kapı acma yerine göçmüş biraz bende pops a dent denicem bakalım
Bir sevda bizimkisi.....

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Can geçmiş olsun.Malesef bu iyi aile evlatlardan !!!! çok var dışarıda.Geçen arkadaşımın arabasına sıra dağlar çizmişler denk gelmez ki sevelim bu sanat severleri:)

Çevrimdışı Quadrifoglio

• swedespeed
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;316140
Abi öncelikle o nasıl nick ya :lol:

Sorma ya arasıra google'dan ctrl+v yapıyorum:kiki:

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında imkan olacak aracı kilitleyince kaportaya otomatik elektrik akımı verilecek, çizen itler anahtarla çiziyorlar ama ayakkabı işi bozuyor işte.
Bi şekilde devre tamamlansa ne güzel olur, gebersin gitsin bi damla üzülürsem şerefsizim..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cok gecmis olsun Can..

Seni cok iyi anlayabiliyorum.Mavisi satmama 2-3 ay kala arka sol camurluga "salak" yazmislardi :) Ellemedim oylece satmistim :)

Fabisinde bagaj kapaginda cizik var ama direk boya ve astar kalkmis gibi..Allah'tan 0,5 cm'lik bir yer.Rutus yaptim hic bir sey belli olmuyor :) su an zaten araba kir icinde..Kimse cizmez :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Can;316055
İşte dediğim gibi çiziği hallederiz bir şekilde ama,benim canımı yakanda arabanın üzerindeki emeğim. Bir tane çizik,taş izi bulamazsınız arabada,ilk gün neyse o. Bunlar çıktı işte başımıza,halledicez artık ne yapalım :)
Ama diyorum keşke yaparken görseydim. Bagajdada katlanabilen sandalye vardı,onla döverdim sanırım. Ama kaçırdım işte..

Olum o şerefsizi döver döver sandalyeni açıp oturup dinlenir :haha: sonra tekrar geri döverdin bi güzel :++:

Çevrimdışı flash41

• White Dead Angel
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Canınız sağolsun,
Ama malesef ortalık bu tip .................. lerle dolu

Çevrimdışı Seronet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tunerlifeturkey.com
Çok geçmiş olsun :(
Allah beterinden korusun diyelim sağlık yerinde olsun.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun Can :( can sıkıcı durumlar ama canın sağolsun, oluyor bunlar maalesef :( ne desek az bunları yapanlara :ban::ban::ban::ban:

Çevrimdışı azakoglultd

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş Olsun Kardeşim ... Ya Arabaya Öyle Bir Sistem Yapacaksın Ki Normal Dokunduğunda Biri Birşey Olmayacak Ama Metal İle Dokunduğunda İçesine Çarpacak Var Ya Ne Güzel Olur Şerefsize İyi Bir Ders Olur

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tekrar teşekkürler herkese.
Hafta sonu şu ince olanları halledeyim en azından o pis görüntü kalksın ortadan. Kalan rötuşluk kısımlarında rötuşunu yaparım havalar biraz toparlanınca. Yaza da zımparasını polisajını yaparım :)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş Olsun , Bende Bu Olaylar Yüzünden Kamera Takacaktım Çevreye Hala Takacaz Dün Çamurluk Ezikmiş Göremedik Kaçırdık Sonrasında Çıkacak Eğlenceği.

Çevrimdışı WebKings

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun kardeşim, burası Türkiye yapacak bir şey yok :( Allah kaza vermesin
aynısını benim roomster e yaptılar Merter e bırakmıştım arabaya 5 dk sonra geldim falçatayla şoför kapısından başlamışlar far a kadar çizmişler ve derin çizilmiş boya olması lazım