škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Full Kart Kampanya

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zaten Memnun Kalan 10000 Kişi Olsun 1 Kişi Memnun Kalmasın Hemen O Firma Kötü O Firma Kaka Olur.. Ben Opetten Alıpta İçinden Su Çıkanlarıda Gördüm .. Senelerce Shellden Aldım Baca Dumanı Gibi Duman Attıgımıda Bilirim.. Helal Olsun Adamlara Daha Gireli 1 Sene Anca Oldu Piyasayı Süpürdüler Çoğu Shell Kapandı Yerine Full Açıldı. İstanbulda Dikkat Ediyorum Artık Çoğu Shell Sinek Avlıyor Ne Zaman Full İstasyonlarına Baksam Müşteri Var.
Aylık 1500 Liralık Akaryakıt Alıyorum , % 14 Ü 110 TL Yapıyor. Bir Senede 1300 TL Para Eder ..
Bana 1300 Tl Lik Ne Zarar Verecek En Fazla Enjektörüm Bozulacak. Yine Zarar Etmeyecem.

Bana Göre Tek Eksisi Pompacıları Biraz Daha Saygılı Pompacılar Almaları Lazım.

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yazınız bana ise :) ben 1 kişi değilim tercih meselesi cevremde memnun olan kimsede yok ben firma kötülemiyorm gördüğümü söliyorm, denedim başarısızdı. arabanın çekişi düştü gittiğimi km düştü ucuz diye kral yapamam.

opetinde gazı gaz ayarını bozdugunu düşünüyorum. katkısının filtreyi tıkadıgını biliyorm onada yazarım

totalden aldıgım gaz daha fazla gidiyor. arabanın cekisi daha iyi oluyor bunlarıda yazabilrim hiç birisi babamın oğlu deil ben sizler için yazmstım inanmayan dener iyi gelir kötü gelir bildirir.

ayrıyetten sensöru olup aracına yaktı alanlarda avans vurmaları oldu benzinli kullanımda.

yanlıs anlasılmak istemem.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayır Yazım Size Değil , Genel Olarak Söyledim. Piyasaya Yeni Giren Bir Firmaya Genelde Herkes Yüklenmeye Çalışıyor.
2 Gündür Full Den Akaryakıt Alamadım , Yolumun Üstünde Sadece Shell Var. 2 Gündür Shellden Aldım O Yakıta Aldıgım Km Full Den Alacagım Km Ye Eşit Değil. Bereketsiz Bir Mazotu Var Shellin

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Shell in mazotu diğer firmalara göre daha çok performans veriyor.Buna defalarca hem kendi aracımızda hemde akraba-dostlarımızın aracında şahit oldum.Bundan dolayı shell az km yaptırıyor.Full ün mazotu daha fazla km yaptırdığına göre diğerlerine göre daha kalındır.

Piyasaya yeni girmiş bir marka hem ucuza satıp hemde şikayet olursa ben doğal olarak uzak dururum.Kişisel görüşüm bu yönde..

06lkn66

• Ziyaretçi
ankarada fulle hiç denk gelmedim opetten alıyorum eski oturduğumuz yerde aynı istasyon aynı pompadan alıyodum sürekli taşınıncada istasyonu değiştirdim ilk mazot almadan önce babamla gidip görüştük bizim eskiden beri opetle anlaşmamız vardı eğer yakıtınıza garanti verebilirseniz burdan devam ederiz beraberimizdede başka arabalar gelir dedik adamlar tereddüt dahi etmediler bizde çok memnunuz sırf babam alıyo diye evi buraya yakın olan 10-15 kişi yakıt alıyo haftada ikişer depo daha memnun kalmayanını görmedim istasyondan istasyona çok fark olabiliyo

Çevrimdışı turgutktu

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar firmayı birebir tanıyorum müşterim olurlar :) mersin kökenli türkiyede bakliyat ve sigara işleri yapıyorlar bulundukları ilde baya saygın kişiler kanada da ortak oldukları bidiğim kadarı ile 2 tane bakliyat firması var önceleri natoya bağlı ülkelere bakliyat gönderiyorlardı şimdi iç piyasaya makarnam arbella  sloganı ile arbella makarna ve diğer bakliyat ürünleri ile girdiler ayrıca facktoring ve inşaat şirketleride mevcut yani korkmayın sağlam kişiler sağlam firma full....

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim bacanak bursada hep fullden alıyormuş, sıkıntı yaşamadı şu ana kadar. ben de bugün yeni aracımın ışığı yanarken fullden 150 tl lik benzin aldım. yolda bi sıkıntı hissetmedim.

Çevrimdışı orkestra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Full'un menşeinin Irak, Sahibinin de Mesut  Barzani'nin olduğunu duydum. Doğru mu acaba?

Çevrimdışı gurhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
full den 2 gun once mazot aldım araba cekişten dustu sesi degisti... belki benim sansıma ama önunden bile gecmem artık...

Çevrimdışı isosa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Full de sevgililer gününe özel % 12 indirim varmış
« Son Düzenleme: 14 Şubat 2012, 11:12:54 Gönderen: isosa »

ali baba

• Ziyaretçi
hep full'den alıyorum birde kart verdiler..
iki kere ankara'ya gittim geldim hiç sıkıntı yaşamadım..
sanki bana fazla km yapıyormuşum gibi geliyor..
ben memnunum..hemde çook..:ok:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben hep Full'den alıyorum.Sıkıntı yaşatmadı Allah'a şükür.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı isosa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben dünde fulledim full de inşallah sıkıntı olmaz indirimden yararlandım % 12 indirim ama full kartı okutursan indirim yok dediler bu da yeni çıkmış o zaman full kartın ne anlamı kaldı değil mi ?

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Oturduğum sitenin hemen altında Full var, eski aracımdada hep fullden alıyordum eve yakın diye o zamandan hiç sorun yaşamadım. Dün sevgililer günü dolayısıyla indirim olduğunu mesajla belirtmişler. Baktım depo dolu gibi yinede doldurayım dedim, hatta bagajda boş damacana vardı onuda doldurttum :)

Çevrimdışı hititman

• para koleksiyoneri
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
14 şubat'ta Eskişehir'de açılış yaptılar %25 indirimle aldım.