škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Linea Nasıl Bir Arabadır?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lastdkilly

• Zetec-S
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sahibinden'de rastlıyorum ikinci el ilanlarına active plus donanımlı 2010 - 2011 modelleri rahatlıkla 26000 e bulunabiliyor. Ama forumlarda hep bi ön yargı var bu arabalara. Kimi tasarımını beğenmiyor kimi motoru çekmiyor diyor kimi basık bir araba diyor. Bence fiyatına göre güzel araba tasarımı donanımı olsun. Siz neler düşünürsünüz linea için? :)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne Kadar C Sınıfı Deselerde C Sınıfı Olduguna İnanmadıgım Bir Araç

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
B segmenti bir araç.. Fazla birşey beklememek gerek ben beğenmiyorum..

Onun yerine Fabia,Polo,Fiesta gibi araçlara bakın Sedan olsun diyorsanızda C segmenti alternatiflere veya Accent Blue ye falan bakın derim.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birde Anlamadıgım O Kadar Donanım Var Vs Accent Era İle Aynı Para.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mert;316944
Şirket arabası :)

Kardeşim Bir Aracın Şirket , Taksi , Minibüs Servis Aracı Kötü Oldugu Anlamına Gelmez :)

Ona Bakarsak A4 Şirket Araçlarıda Var Yani :D

Çevrimdışı Feridun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2010 model lineamiz var. Dynamic plus. Yagmur sensoru, cruise control vs dolu bir arac birde otomatik. Cok memnunuz sahsen. Az yakiyor az kaciyor :D
Bakimlar uygun, parcasi uygun.
Sirketlere verilen active donanimli modeller gercekten cok berbat. Torpido gozunde isik dahi yok o derece :)

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sen yanlış anladın abi,şirket arabasından kastım; Şirketler tarafından çok tutulması ve şirket arabası olarak anılması :)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mert;316949
Sen yanlış anladın abi,şirket arabasından kastım; Şirketler tarafından çok tutulması ve şirket arabası olarak anılması :)

Daha İyi Ya Nerde Çokluk Orada ... :D

Yani O Kadar Çok Parça Vs Bulunur Parçası Bakımı Vs Ucuzu Olur :favo1:

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
valla kullananların söylediğine göre afedersiniz çok aptal bi arabaymış linea.Ve lineayla çok kaza yapanlar oldu.Şöförün emirlerine farklı tepkiler veren bi arabaymış.he bu arada hyundai accent blue falan hiç hyundai ye bulaşmayın derim.26bine çok çok daha iyi arabalar alırsınız benden söylemesi

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Octavia RS;316956
valla kullananların söylediğine göre afedersiniz çok aptal bi arabaymış linea.Ve lineayla çok kaza yapanlar oldu.Şöförün emirlerine farklı tepkiler veren bi arabaymış.he bu arada hyundai accent blue falan hiç hyundai ye bulaşmayın derim.26bine çok çok daha iyi arabalar alırsınız benden söylemesi

Nedenini Söyleyinde Bizde Neden Bulaşdıgımızı Anlayalım ? Heryerde Bu Hyundaiye , Fiata , Renoya Bulaşmayın Diyenler Olmak Zorundamı Merak Ediyorum .. Görende Mercedes Falan Kullanıyor Sanacak.
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2012, 20:29:25 Gönderen: kaptan52 »

Çevrimdışı lastdkilly

• Zetec-S
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Feridun;316948
2010 model lineamiz var. Dynamic plus. Yagmur sensoru, cruise control vs dolu bir arac birde otomatik. Cok memnunuz sahsen. Az yakiyor az kaciyor :D
Bakimlar uygun, parcasi uygun.
Sirketlere verilen active donanimli modeller gercekten cok berbat. Torpido gozunde isik dahi yok o derece :)

evet active donanım gerçekten çok boş plus ya da dynamic düşünüyorum en az. bizim için focus kadar rahat olması çok önemli. 2004 model ama şimdiki birçok araçtan daha rahat. sizce 2004 model focus mu 2010 linea mı :)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Siz Focusda Kalın Bence . İlerde Daha Üst Segment Bir Araca Geçersiniz İnşallah

Çevrimdışı lastdkilly

• Zetec-S
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Marka fanatikliği yapmadım hiç her arabanın güzel özellikleri vardır elbette. Sadece parasına göre alabileceğimiz en makul arabayı bulmaya çalışıyorum. Fransıza para verme aman fiat' a bulaşma, hyundai'nin sacı ince diyenlerin de zaten çoğu bu arabaları tanımadan yorumda bulunuyorlar canımı sıkan bu benim. Sanırım ford ile bir müddet daha devam hiç olmadı tdci trend ya da lpg li trende geçeriz diye düşünüyorum model yükseltip :)

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Octavia RS;316956
Şöförün emirlerine farklı tepkiler veren bi arabaymış.
Bizimki bize itaat ediyor valla sıkıntı yok, bir mesaj okutmayı beceremedik oda telefonu beğenmedi yoksa karnını doyurdukmu hiç ikiletmiyor, önyargının da bu kadarına pes.