škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Linea Nasıl Bir Arabadır?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: sipartacus;317952
Araba bizim, 1.6mj 105bg 290nm tork var, 0km 1.3mj en fazla dynamic alınabiliyor, şu anda 0km 1.6mjler 40-41 gibi rakamlardan alınabiliyor ama sanırım 1-2 aya makyajlanınca fiyatı biraz artacaktır.
Not: Kapı kollarıda krom

Şimdi birşey diyicem ama kızabilirsiniz belki :)

40-41 verene kadar 1.3 cdti astra sedan (Sadece sunroof ve navi yok araçda) 45-47 ye daha mantıklı bence..

Ben lineayı daha hesaplı bilirdim, 41 yüksek bana kalırsa.. Tabi donanımlada alakalı  bir durum bu fiyat..

Güle güle kullanın aracınızı kazasız belasız..

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Linea bence tip olarak kötü bir araba değil,hatta ben punto ve lieaların iç ön konsolunu beğeniyorum.ama 41bin çok yüksek bence linea için
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2012, 22:58:00 Gönderen: Fsı Turbo »

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: opel33;317959
Şimdi birşey diyicem ama kızabilirsiniz belki :)

40-41 verene kadar 1.3 cdti astra sedan (Sadece sunroof ve navi yok araçda) 45-47 ye daha mantıklı bence..

Ben lineayı daha hesaplı bilirdim, 41 yüksek bana kalırsa.. Tabi donanımlada alakalı  bir durum bu fiyat..

Güle güle kullanın aracınızı kazasız belasız..
Teşekkür ederim yalnız motor 1.3 değil 1.6, 0km dizel o fiyata astra bulunur mu? Sanırım astra classic değil mi? Bu arada biz 36ya almıştık 2 sene önce.

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şahsi görüşüm ben 1.6 dizel 290 nm tork 105 hp'lik bir aracın yerine 1.3CDTI Astra'yı tercih etmezdim. Hemde üstüne 6 bin lira vererek.. :)

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: opel33;317917
Arka kısım haricinde fena değil ;)
Alınabilcek bir araç ama boş olanı değil aslında hiç bir arabanın boşunu almak yerine bir alt sınııfa inip dolu araca binmek en iyisidir ;)

Bende buna katılmıyorum :) Bana göre boş Octavia'ya binmek dolu Fabia'ya binmekten daha mantıklı.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;317942
Zevkler ve renkler tartışılmaz diyerek son noktayı koymak istiyorum bu konuya :)
Daha fazla aşağılamak,bu araca binenlere ve bu aracı düşünenlere,ya da parası bu araca çıkışanlara ayıp olur diye düşünüyorum...

Can, konuyu incelerken aynen bunu düşündüm, hatta yazıcaktım baktım sen yazmışsın fakat 40bin lira fiyatı görünce, parası bu araca çıkışan cümlesini silip atıyoruz. 40 bin lira ne demek ya. Yeti parası,çok az kullanılmış 2011 1.4 TSI Golf parası, HB 1.3 Mj astra parası, daha saymıyım. Yanlış bir tercih olur. Olsun herkesin zevki farklı tabi.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;318045
Can, konuyu incelerken aynen bunu düşündüm, hatta yazıcaktım baktım sen yazmışsın fakat 40bin lira fiyatı görünce, parası bu araca çıkışan cümlesini silip atıyoruz. 40 bin lira ne demek ya. Yeti parası,çok az kullanılmış 2011 1.4 TSI Golf parası, HB 1.3 Mj astra parası, daha saymıyım. Yanlış bir tercih olur. Olsun herkesin zevki farklı tabi.
Ama kaçırdığınız nokta hem dizel hem 1.3 yerine 1.6 olması hem de 0km olması. Birde 40bin alabileceğiniz en pahalı ve donanımlı Linea için geçerli.
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2012, 09:40:41 Gönderen: sipartacus »

Çevrimdışı Feridun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fiatın sitesindeki fiyatlara bakmamanızı öneririm. Çünkü bayilerde çok saçma fiyat politikaları var. Bizim aldığımız zaman 40 küsür liste fiyatı vardı. 35 e bıraktılar :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Liste fiyatına aldanmayın. Punto bakmıştık Corsayı alırken,en az 5000 tl indirim yapıyorlar bayide :D

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Liste fiyatı 43 civarı onun için 40 dedim, iyi bir pazarlıkla-bayinin paraya ihtiyacı varsa ya da Koç şirketlerinden birinde çalışıyorsanız çok iyi fiyatlara alabilirsiniz, Fiat'ın liste fiyatları çok değişken olabiliyor gerçi sadece Fiat için geçerli değil bu, liste fiyatı 44.700 olan Aveo'yu yıl sonundan da faydalanarak 30a aldım, bu aralar 32-33 civarında satıyorlar, elinde araç stoku olan markalarda genel bir durum ama VW gibi daha araçların yolda satıldığı markalarda liste fiyatı hiç düşmüyor sanırm.

Çevrimdışı lastdkilly

• Zetec-S
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gerek vergi avantajı gerek fiat'ın yedek parça ucuzluğu ve ekonomik motora sahip olması bu arabayı benim gözümde avantajlı kılıyordu. Ki hala da öyle. Bunu maksimum bütçemize göre söylüyorum. Benim babam gidip bir aracın sıfırına 35 40 bin vermez. geniş olmasını ister. Az yaksın biraz da donanımlı olsun ister. Zaten çok km de yapmayız ve daha çok şehiriçi kullanırız. Bu sebeple aracın çekişi de çok enterese etmiyor. Ama 1-2 yaşında bir araba 26-27 ye bulunuyorsa hem de dizelse ben olumlu bakarım.Tasarımı için pek çok şey söylendi haklısınız active kötü duruyor ama diğer donanımların da hakkını yememek lazım, fena durmuyor. Herkes parasına ve ihtiyaçlarına göre araç alır. Ben de bu aracı kafama koydum model yükseltmek ve biraz ekonomi yapmak için. İnşallah ikinci evin borçlarından sonra bu arabayı aldıracağım. Herkese teşekkür ediyorum. :)

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tam bizim ülkemizin arabası

bagaj var mı var

ekonomik mi evet

piyasası hareketli mi aranan bi araç mı evet

bakımı ucuz mu evet

temel güvenlik donanımları var mı evet

konforlu mu evet yeterli

e daha ne olsun :) varsın önden domuza benzesin, ya da ensiz bir araç olsun avantajları dezavantajlarını defalarca katlıyor. bence alınası iyi bir araç linea.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
35-40 aralığında bundan var, en temizinden, motorda hayvani değil 2,7 vergisi de sıfır km 1,6 araçtan 250 tl kadar fazla sadece, yakıt olarak 12 lt dizel yakıyor otomatiği manueli de yanılmıyorsam 9 lt kadar yani çok uygun... allah ömür verirse 3-5 seneye kadar, evin borcu bitmeden bunun niyetine girdim şimdiden...

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Alıntı yapılan: Sertan_c;318346
35-40 aralığında bundan var, en temizinden, motorda hayvani değil 2,7 vergisi de sıfır km 1,6 araçtan 250 tl kadar fazla sadece, yakıt olarak 12 lt dizel yakıyor otomatiği manueli de yanılmıyorsam 9 lt kadar yani çok uygun... allah ömür verirse 3-5 seneye kadar, evin borcu bitmeden bunun niyetine girdim şimdiden...

Bi an bunları benmi yazdım diye düşündüm :++:

Linea konusuyla ilgisi yok tabi konu başka yere kaydı ama Aynen benimde düşüncem o şekilde.

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
elimde ennnn fazla 25-26 olması halinde linea bakarım, 10 gün kadar da kullandım ama 35 verebiliyorsam düşünmeden bunu alırım...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-jeep-sahibinden-takasli-35000-74076147/detay