škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

stop lambam yanmıyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kayaali38

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
slm arkadaşlar.bende 93 favorit var stop lambasının biri yanmıyor bunu  kendim yapmak istiyorum stop u nasıl söküp yababilirim bilgisi olan  varmı acaba.şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı kayaali38

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim mesaja kimse bakmadi galiba.arkadaşlar stoplarin olduğu yeri bagajdanmi sökecez?bilen varsa lütfen yardim bekliyorum...

06lkn66

• Ziyaretçi
stopun arkasında bagajın içinde kapak falan bişey vardır onu çıkarınca ampullerin takıldığı soketlere ulaşırsınız stopları sökmenize gerek yok

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;317729
stopun arkasında bagajın içinde kapak falan bişey vardır onu çıkarınca ampullerin takıldığı soketlere ulaşırsınız stopları sökmenize gerek yok

:+1:

Aynen, bagajın içerisinden erişeceksiniz. Üçgen şeklinde siyah plastik bir panel vardır onun üzerinde bulunuyor tüm ampuller. Açınca zaten göreceksiniz ne nerede nasıl duruyor.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Bagajdan stopların arkasına baktığınızda ortasında irice bir tırnak olan siyah bir plastik göreceksiniz. Tırnaktan kurtarıp çıkartınca ampullerin yerleştirildiği tabla meydanda olacaktır. Ampul değiştirirken, tabladaki yerlerinde oksit, pas, ...vb. varsa temizleyip takarsanız daha sağlıklı olacaktır.

Not : Ben bu yazının aynısını dün akşam yazmıştım bu mesaja ancak niye şu anda yok anlayamadım.:blm:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;317734
Bagajdan stopların arkasına baktığınızda ortasında irice bir tırnak olan siyah bir plastik göreceksiniz. Tırnaktan kurtarıp çıkartınca ampullerin yerleştirildiği tabla meydanda olacaktır. Ampul değiştirirken, tabladaki yerlerinde oksit, pas, ...vb. varsa temizleyip takarsanız daha sağlıklı olacaktır.

Not : Ben bu yazının aynısını dün akşam yazmıştım bu mesaja ancak niye şu anda yok anlayamadım.:blm:

Aynısı benim başıma defalarca geldi, hiç yoksa en az 10 mesajım öyle yok oldu şimdiye kadar, bakma dile getirmedim, şimdi sende böyle yazınca belirttim :) kara delik mi var ne var forumda anlamadım :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Hatta sıkışık zamanda yazdım ve içimden "yazayım ki arkadaş ustaya falan gidip de öpülmesin, kendisi yapsın" diye düşünmüştüm.

Çevrimdışı kayaali38

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar hepinize teşekkürler.favoyu yeni aldim o yüzden biraz acemiyim.bir ampül için ustaya gitmek istemedim.sağolun...

06lkn66

• Ziyaretçi
Ugur abi o mesajini ben gördüm baska konu sandim direk senden alinti yapacaktim aradim bulamadim :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;317765
Ugur abi o mesajini ben gördüm baska konu sandim direk senden alinti yapacaktim aradim bulamadim :)
Tövbe tövbeee!!!

Ana! Buldum! Genel sohbet soru cevapta sormuş:
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?p=317461#post317461

06lkn66

• Ziyaretçi

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ıh ıh benimkiler hala kayboluyor :D haşmetlü kendininkileri buldu, hani benimkiler lam :rm::rm::rm: