škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Her Kar Yağdığında Çektiğimiz Çile!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her yere normal derecede kar yağarken burası sürekli sibiryayı yaşıyor:D Bir yandan güzel bir durum diğer yandanda bayağı yorucu oluyor :D

Dün geceden bir kare :)

İyi kar var :)

Octi yuvasında :)

Çardağın çatısından bir görüntü :)

1 Karıştan fazla yağmış :D

Bahçeden ilk çıkış denememiz.. Sonuç hüsran :D:D

[YOUTUBE]sqWLVEE8tRE[/YOUTUBE]

Octinin karı kemirdiği yerler :D

Bahçede çok kar vardı octi karları bayağı bi küredi :D

İlk deneme olumsuz moral "0" :D

Lastikler dipcik gibi Maşallah :D

Bir video daha var onuda birazdan eklerim :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sercanların araç Michelin kışlıklarla aynı şekildeki karlarda,hatta buzda bile çatır çatır gidiyordu ya :D

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Ben araçta yaz lastiği var sandım videoyu izlerken kış lastiğinin o yolda çok rahat ilerlemesi lazımdı :(
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;318396
Sercanların araç Michelin kışlıklarla aynı şekildeki karlarda,hatta buzda bile çatır çatır gidiyordu ya :D

Düz yolda bizde gidiyoruz :D

Alıntı yapılan: srcn09;318397
Ben araçta yaz lastiği var sandım videoyu izlerken kış lastiğinin o yolda çok rahat ilerlemesi lazımdı :(

Kar biraz yumşamıştı lastiğe sarıp duruyordu o yüzden yemedi zaten yol dar hızlanamıyorsun hızlansan bile direk patinaja düşüyor sağa sola kafa geziniyor fark ettiysen komşunun merdivenlere dalıyorduk az kalsın :D O rampada da durduğumuz yerde babam inat etti bırakmadı en son devire baktığımda 6000 de geziniyordu :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bencede çıkması lazımdı da, yokuş dik, her kış lastiğide çıkamaz ordan :) Şu kar enteresandı zaten altı hemen buz tutmuş çok komik yerlerde kaydım bende :D octinin alt taraf küremiş karları,sürüngen alet :D
-------------------------------------------------

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3 Senelik Blizzaklarla o tür yokuşları çatur çutur çıkıyoruz yahu hatta bu son karda alt buz üst kar oldu yine çıktık:D fazla gaz vermeyeydiniz inceden inceden kaptırıp çıkardınız bence:D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;318507
3 Senelik Blizzaklarla o tür yokuşları çatur çutur çıkıyoruz yahu hatta bu son karda alt buz üst kar oldu yine çıktık:D fazla gaz vermeyeydiniz inceden inceden kaptırıp çıkardınız bence:D

Yok ağa gaza dokunsan sariyor yerler bayagi kotu :D He birdr arabada ASR felanda yok direk saf güç:D:D

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orasının havası başka ya istanbul la pek aynı değil :D  Metorolojinin sitesinden bakarsan zaten en az 3-4 derece fark oluyor. :)  üsküdar-kadiköy civarından pek kar kalmadı eridi yarın gidicem beykoza kesin 5-10 cm vardır.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hadi siz gene deneyebiliyorsunuz ihtimalleri benim araba o karda gitmez :D tampon küreme aracı gibi önüne katar bütün karları :D derinliğine baktımda benim muhafaza zaten 6-7 cm yere :D Tamponda 15 var yok :D
Aslında tam parkın ordan iyice yardırıp gözü kapatıp çıkarsın ordan sağa sola bakmadan :D full burnout ile çıkılır diyorum :rm::rm:

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hep Böyle Biyerde Evim Olsun İstemişimdir. Merkezden Uzak Sakin Ses Yok Kavga Yok Gürültü Yok Park Sorunu Yok

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackbird;318590
Orasının havası başka ya istanbul la pek aynı değil :D  Metorolojinin sitesinden bakarsan zaten en az 3-4 derece fark oluyor. :)  üsküdar-kadiköy civarından pek kar kalmadı eridi yarın gidicem beykoza kesin 5-10 cm vardır.

Geçen gün sercan,can,gökçen beni bırakmaya geldiler.Avrupa konutlarından çıktığımızda sıcaklık 8 dereceydi bizim kapıya bi geldik 3,5 derece oldu onlar bile inanamadı :D

Alıntı yapılan: FF;318648
Hadi siz gene deneyebiliyorsunuz ihtimalleri benim araba o karda gitmez :D tampon küreme aracı gibi önüne katar bütün karları :D derinliğine baktımda benim muhafaza zaten 6-7 cm yere :D Tamponda 15 var yok :D
Aslında tam parkın ordan iyice yardırıp gözü kapatıp çıkarsın ordan sağa sola bakmadan :D full burnout ile çıkılır diyorum :rm::rm:

Sorma abi ya yay may takmam ben bu arabaya anca jant büyütürsem belki takarım :D

Bir önceki karda geri geri gelirken bütün kar karterle plastik parça arasını birikmiş doğal olaraktan karteri koraya plastik parçayı koparmış o günden beri sarkıyor bi ara klips atıcam yoksa olmayacak :D

Bahçeden yardırdığımızda o virajlı kısımda octini kafası kayıyor direk komşunun merdivenlerle ilişki mode on :D

Alıntı yapılan: kaptan52;318650
Hep Böyle Biyerde Evim Olsun İstemişimdir. Merkezden Uzak Sakin Ses Yok Kavga Yok Gürültü Yok Park Sorunu Yok

Yer bakımından çok güzel ama araban yoksa biraz sıkıntı oluyor :) Mesela otobüsle buradan kavacık 40 dakika aynı yol arabayla 8-10 dakika sürüyor onuda aşabilseler çok güzel olucak :) Geçenlerde Foruma gideyim dedim evden çıkıp oraya varmam 2 saat sürdü tam bir çile :D

Yazın ama çok güzel oluyor bahçede kafama göre takılıyorum arabamı yıkıyorum oturuyorum kafamı dinliyorum mis gibi :

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;319083

Yer bakımından çok güzel ama araban yoksa biraz sıkıntı oluyor :) Mesela otobüsle buradan kavacık 40 dakika aynı yol arabayla 8-10 dakika sürüyor onuda aşabilseler çok güzel olucak :) Geçenlerde Foruma gideyim dedim evden çıkıp oraya varmam 2 saat sürdü tam bir çile :D

Yazın ama çok güzel oluyor bahçede kafama göre takılıyorum arabamı yıkıyorum oturuyorum kafamı dinliyorum mis gibi :

Sırf Bunun İçin Değer İşte Merkeze Uzak Olması :) Yada Ufak Tefek Gezintilerin İçin Bir Scooterin Olacak.

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugun öğlen bir dolaşmaya gittim çavuşbaşına ana yollar açık erimiş ama ara yollarda 5cm kar hala :) bahçeler komple kar kaplı zaten. Ümraniye Carrefour a 10 dk uzaklığında dediğim yer. :D

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;318650

büyükçekmeceyi de önerebilirm o zaman size :))

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;319103
Sırf Bunun İçin Değer İşte Merkeze Uzak Olması :) Yada Ufak Tefek Gezintilerin İçin Bir Scooterin Olacak.

Evet o yönden çok sanslıyım :) Bahçede 2 tonluk depo+hidrofor+40 metre kuyu var su da bedava akşama kadar araba yıkıyorum :D