škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Her Kar Yağdığında Çektiğimiz Çile!

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: kaptan52;319103
Sırf Bunun İçin Değer İşte Merkeze Uzak Olması :) Yada Ufak Tefek Gezintilerin İçin Bir Scooterin Olacak.

Kadir'e ATV lazım, coğrafya zorlu:)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vee Mutlu Son :D

[YOUTUBE]p2-bX_0BzJg[/YOUTUBE]

Ellerim hala acıyor :sopa::sopa: :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;319083
Geçen gün sercan,can,gökçen beni bırakmaya geldiler.Avrupa konutlarından çıktığımızda sıcaklık 8 dereceydi bizim kapıya bi geldik 3,5 derece oldu onlar bile inanamadı :D

Sorma abi ya yay may takmam ben bu arabaya anca jant büyütürsem belki takarım :D

Bir önceki karda geri geri gelirken bütün kar karterle plastik parça arasını birikmiş doğal olaraktan karteri koraya plastik parçayı koparmış o günden beri sarkıyor bi ara klips atıcam yoksa olmayacak :D

Bahçeden yardırdığımızda o virajlı kısımda octini kafası kayıyor direk komşunun merdivenlerle ilişki mode on :D

Yer bakımından çok güzel ama araban yoksa biraz sıkıntı oluyor :) Mesela otobüsle buradan kavacık 40 dakika aynı yol arabayla 8-10 dakika sürüyor onuda aşabilseler çok güzel olucak :) Geçenlerde Foruma gideyim dedim evden çıkıp oraya varmam 2 saat sürdü tam bir çile :D

Yazın ama çok güzel oluyor bahçede kafama göre takılıyorum arabamı yıkıyorum oturuyorum kafamı dinliyorum mis gibi :

Standart hali bile oturmuş kara helezon melezonda direk pert olur :D diyorum ya küreme aracı gibi önüne katar ne var ne yok :D o orta kısımlar çok sıkıntı yaratıyor, karaya oturuyorsun direk :D
Size şöyle birşey lazım :D şartlar bayağı zorlu :D