škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık 2011 Fabia 1.4 16v Ambiente Dynamic

cSKn · 9 · 2124

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracımı satılığa çıkarmış bulunuyorum.
2011 Skoda Fabia 1.4 16v Ambiente Dynamic - 1.400 km'de. - Değişen yok, boya yok.
Açıkçası satma niyetinde değilim ama istediğim parayı veren olursa vereceğim gibi. Fiyat konusunda fazla diyenler var ama o rakamlarda bana uymaz :) O rakamlara da bu araç var onlarla ilgilensinler :) Olmadı satılmassa yola devam zeten :) Başka markalara yönelmeyi düşünüyorum özetle. Sedan araç alma niyetindeyim.Yani bir nevi değişiklik, keyfe keder satılıktır olursa olur, olmazsa olmaz hayırlısı :)
Ayrıntılar ilanda mevcuttur.

Sahibinden İlan No : 74038019
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sifirdan-farksiz-garaj-arabasi-74038019/detay/
Renault
Megane II Sedan
1.6 16V
Authentique

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun ;)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam çok erken bir satış,aracınızı seçerken bir hata yapmış olmalısınız o zaman. Yani,1400km kullanıp araç satmak,makul gelmiyor bana.Kusura bakmayın,kırdıysam da özür dilerim.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;322230
Hocam çok erken bir satış,aracınızı seçerken bir hata yapmış olmalısınız o zaman. Yani,1400km kullanıp araç satmak,makul gelmiyor bana.Kusura bakmayın,kırdıysam da özür dilerim.

Estağfurullah hata demeyelim araçtan memnunum. Ancak yalnız ben değilim bu kadar düşük km'de aracını satan birçok kişi görürsünüz farklı markalarda modellerde. Biraz da sıkıştığım için satıyorum. Düşük model araçlara bakacağım. 2005-2008 arası.
Renault
Megane II Sedan
1.6 16V
Authentique

Çevrimdışı cSKn

• Rockford Fosgate
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia ile yola devam :) Satış ertelenmiştir. İlanı kaldırdım. İstediğimiz fiyatı veren çıkmadı ölücüler fazlasıyla vardı. Ama gönlüm hiç mi hiç razı olmadı o rakamlara.
Renault
Megane II Sedan
1.6 16V
Authentique