škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık SuperB II

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı satışlar olsun. Fiyat az daha aşağıya çekilebilir benzinli olması sebebiyle. umarım iyi bir kullanıcıya gider. Bu arada aynı donanımda aracın 2012 modeli 75000 değil de 70000 yazarsanız daha iyi olur gibi geldi bana :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sertan_c;320534
o hiç önemli değil, belki 10 du belki 90...
altın alıyorsun, 6 ay sonra ben bunu 100 e almıştım şimdi de 100 e boz demiyorsun :)

İyi hoşta altın mı bu?:D Arabadan zibille var piyasada.Hele 1.4TSI.

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
MODEL      MOTOR                 KAMPANYA FİYATI (TL)    LİSTE FİYATI (TL)  
Elegance  1.4 TSI 125 HP                  66.500                                                        70.093
eğer yanlış bakmadıysam son durum bu...bilginiz olsun diye
hayırlısıyla satarsınız inşaallah
2 sene evvel düşündüğüm bir araçtı...

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;320609
İyi hoşta altın mı bu?:D Arabadan zibille var piyasada.Hele 1.4TSI.
zaten altını o an aklıma gelen ilk şey olduğundan yazdım, altınla kıyaslamadım, ikinci el değerini o andaki sıfırının satış fiyatı belirler her ürün için... zibilyon tane olması değerini düşürmez ki, aksine tutulan bir model olduğunu gösterir... :) kaldı ki baktım meraktan gerçekten çok az var ve onların içinde de uygun fiyat yazmış. tabi ki sahibinden fiyatlarında her zaman en az 1.000 lira pazarlık payı düşünmek lazım..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar mesajlara cevap vermeyi demiş ama ben bu son aracımı alırken sürekli mesajlaştım vede aldım.ha telefonla konuşmadıkmı tamam ama mesajla ön bilgiler alınır iş ciddiye binince telefona sarılırız.
araç gerçekten muhteşem bir araç bu modele çok yakışıyor şeker beyazı.Hakkınızda hayırlı olsun.değerini bilenlere gitsin.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı hekimoglu78

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar selamlar, ne zamandır foruma girip yazamadım.
Aracın ilanını verdiğim gün satıldı. Kaporasını aldım pazartesi müsait olacağım için satışı pazartesi yapacağım. Aracı kapalı garaja kilitledik. Pazartesini bekliyoruz.

Aklımda kalan birkaç yazdığınıza karşılık olarak,

1- Aracın baz fiyatı söylediğiniz rakamlar olabilir,  Ama aynı bu donanımda 2012 olanı tam 74.800 TL bize bırakılan indirimli fiyatıdır. Yoksa söylediğiniz rakamlar. Özellikle bunu ilanda da belirttim.

2- Cüneyt Abimizin söylediklerini istinaden,
İlanda ben çok açıklayıcı ve içimden geldiği gibi yazıyorum. Telefon açan adam dahada üzerine konuşacak bir şey bulamıyor. Bu benim tarzım. Telefonda orada yazılanları tekrar tekrar soran kişilerle zaten fazla muhattap olmuyorum, keyfe keder aradıkları belli oluyor.

Gerçek alıcı hemen motor şase no soruyor. Video yu ve açıklamaları okumuş, ve yazılanları doğrulamak istiyor. Sonrasında tabi ki spesifik soruları varsa yanıtlıyorum. Tekrar arayıp fiyat için görüşelim nerede buluşabiliriz diyor.

Çok ama çok arayan oldu, bu fiyatlar demek ki çok rahat satılabilecek rakamları bu araçların. Aracınıza benim gibi güveniyorsanız ve temiz hatasız bir araç ise 1-2 bin TL üzerine bile gidebilir, ben acil olduğu için (Ev alma niyetim vardı biliyorsunuz) verdim geçtim....

Saygılar...

Çevrimdışı hekimoglu78

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
tavsiyede bulunan herkese teşekkür ederim bu arada...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hadi hayırlı olsun bakalım,demek ki skoda rağbet gören araçlardan.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hekimoglu78;321359
tavsiyede bulunan herkese teşekkür ederim bu arada...

400 kişi bakmış ve satılmış;başarılı bir ilan vermişsiniz ve iyi fiyat belirlemişsiniz.
hayırlı uğurlu olsun.Daha iyilerine inşallah sahip olursunuz.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hızlı ve temiz olmuş..hayrını görün...
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2012, 10:29:21 Gönderen: ahmedb »

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Piyasa uygun fiyatlı ürünü hemen eritiyor.

Hayırlı olsun...

Çevrimdışı hekimoglu78

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Evet 450 kişi baktı 3 günde. 11 kişide favorilerine eklemişti...
İlanı hemen kaldıramamıştım nete girememiştim ortalamada da 5-6 kişi aradı günde...

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hekimoglu78;321357
1- Aracın baz fiyatı söylediğiniz rakamlar olabilir,  Ama aynı bu donanımda 2012 olanı tam 74.800 TL bize bırakılan indirimli fiyatıdır. Yoksa söylediğiniz rakamlar. Özellikle bunu ilanda da belirttim.

Öncelikle hayırlı olsun. Superbden ayrılmak zor olmuş olmalı. :) 6 ay önce aynı donanımda 2011 Model 8000 km deki aracı takasta 53000 e vermiştim. Alan firma DOD du ve 58500 sattılar. DOD olunca millet bayılıyor fazla para vermeyi. Oysaki ben aracı 2 ay 56000 den sahibinden de tuttum. Bir allahın kulu gelipte aracın başında pazarlık etmedi.

Yukarıda 74 800 lük fiyatı hangi firma verdi bilmiyor ama cidden çok açık gözlülermiş. Hangisi olduğunu söyleyin de biz uzak duralım. 1 hafta önce aldığım fiyatı söyleyeyim. 1.6 TDI Elegance Metalik Renk + 4 Koltuk Isıtma + Bolero + Sunroof + Trifid Jant. 78000 TL. Bun uda pazarlık yapmadan bire bir görüşmede verilen fiyat. 77500 e alırdım ama elegance donanım yeterliydi bana. 1,4 TSI Elegance ile 1,6 TDI elegance arasında 8000 Tl lik fark olduğunu düşünürsek, o araca en fazla 70000 TL fiyat verilir sıfır olarak. Yeni araç almak isteyen arkadaşlar olursa bilgilendirme amaçlı yazdım bu yazıyı da. :) Tekrardan hayırlı uğurlu olsun.
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2012, 11:54:07 Gönderen: acapunco »

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, alan da hayrını görsün. İnşallah kısa zamanda tekrar bir Superb sahibi olacak imkanınız olur, tekrar kavuşursunuz :)

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vay be,

Araç jet hızıyla satılmış.

Hayırlı olsun, paranın bereketini görün,

İnşallah arzunuza ve gönlünüze göre güzel bir ev alırsınız.

Her aracın satıcısı olduğu gibi alıcısı da vardır.

Aradaki tek fark bazı araçların daha çok satıcısı ve alıcısı olmasıyla ilgili bir durumdur.

Skoda bana göre artık marka imajını aşmış, ama ikinci el kaygısını aşamamış bir marka,

Bunu da aştıklarında çok daha başarılı olurlar.

Ancak bu konu biraz da Vw'in Skodanın ne kadar daha büyümesine izin vereceğiyle ile ilgili bir konu.