škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık SuperB II

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun :) Bende skoda araçlarımı en geç 1 hafta içinde satmıştım.En son aldığım fabia mı ise ilgili kişi ilanı koyar koymaz arayıp anlaşmıştım :)

Fiyatlar piyasa şartlarında yazılır ise rahat satılabiliyor..2. elde kâr elde edebileceğimi hiç düşünmemiştim açıkçası roomster'ımı satarken..Kaldı ki benden daha iyi fiyata satanlarda vardı..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı hekimoglu78

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Evet şimdi kaldı son bir operasyon...
Akşam bir istişare daha yapıp dedik ki kredi işine girmeyelim. Girsek de çıtayı yükseltelim.
Kendimizin kullanmadığı kirada duran evimizi de satıp, oturduğumuz muhitteki evin çıtasını yükseltelim.  

Bakalım bu evde araba hızı ile satılacak mı? :)

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-acil-satilik-vatan-caddesinde-3-1-daire-vatan-hast-karsisi-75179649/detay/

Bu evi de bu hızda satarsam, satılığı olan bana getirsin arkadaşlar, :) Demek ki satmak benim işim :):)

Eşinize dostunuza tavsiye ederseniz çok memnun olurum. Bu muhit biraz özeldir, bilenler bilir...

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hekimoglu78;321977
Evet şimdi kaldı son bir operasyon...
Akşam bir istişare daha yapıp dedik ki kredi işine girmeyelim. Girsek de çıtayı yükseltelim.
Kendimizin kullanmadığı kirada duran evimizi de satıp, oturduğumuz muhitteki evin çıtasını yükseltelim.  

Bakalım bu evde araba hızı ile satılacak mı? :)

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-acil-satilik-vatan-caddesinde-3-1-daire-vatan-hast-karsisi-75179649/detay/

Bu evi de bu hızda satarsam, satılığı olan bana getirsin arkadaşlar, :) Demek ki satmak benim işim :):)

Eşinize dostunuza tavsiye ederseniz çok memnun olurum. Bu muhit biraz özeldir, bilenler bilir...

Umraniyede nerden almayi dusunuyorsunuz?

Çevrimdışı hekimoglu78

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hekimoglu78;322043
İstiklal mah, Atakent civarı...

Sormamin nedeni seneye ev kredomi kapatacagim. Su anda da umraniyede oturuyorum. Yeni bir ev almayi disunuyorum, serifaliden. Simdiden arastirmaya basladim.  Siteden mi dusunuyorsunuz?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun bina 31 yaşındaymış yaşlı değil mi biraz.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı hekimoglu78

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;322045
Sormamin nedeni seneye ev kredomi kapatacagim. Su anda da umraniyede oturuyorum. Yeni bir ev almayi disunuyorum, serifaliden. Simdiden arastirmaya basladim.  Siteden mi dusunuyorsunuz?

Fiyat performansına bakarak site de olabilir müstakilde. Ara Kat düşünüyorum. Çatı yada 1-2 kat istemiyorum.

Kapalı otopark tercihim, Deprem sonrası olması da şart. Sizin eviniz nerede?

İsterseniz arayın detayları konuşuruz, 0 532 624 1918

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaş iyi fiyat vermiş ama sanki ucuz olmuş