škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fikir önerisi

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Iyi aksamlar arkadaslar
bizim araç 1.4 tsi elegance 2009 model + donanim olan araç  bu araci skoda yeti greenline 1.6 tsi elegance ile takas yapmamiz mantiklimidir  veya onun yerine 1.6 tdi superb comfort dahami mantikli olur yardimci olurmusnuz

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbdolar;320429
Iyi aksamlar arkadaslar
bizim araç 1.4 tsi elegance 2009 model + donanim olan araç  bu araci skoda yeti greenline 1.6 tsi elegance ile takas yapmamiz mantiklimidir  veya onun yerine 1.6 tdi superb comfort dahami mantikli olur yardimci olurmusnuz

Aynı durumda ben de kaldım. Superbin verdiği sürüş konforunu yetiden alamazsınız hatta octiden de alamazsınız. Octiyi 6 ay kadar kullandım yetiyi de 5-6 sefer test ettim oradan karşılaştırma yapabiliyorum. Elegance den sonra superb comfort donanım kısmında az gelebilir. Biraz daha zorlayıp opsiyonsuz elegance almaya çalışın derim ben.

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: acapunco;320570
Aynı durumda ben de kaldım. Superbin verdiği sürüş konforunu yetiden alamazsınız hatta octiden de alamazsınız. Octiyi 6 ay kadar kullandım yetiyi de 5-6 sefer test ettim oradan karşılaştırma yapabiliyorum. Elegance den sonra superb comfort donanım kısmında az gelebilir. Biraz daha zorlayıp opsiyonsuz elegance almaya çalışın derim ben.
şuan sizde super in hangi motorunu kullanmaktasınız 1.6 tdi se memnunmusunuz ve nekadar yakıyo şehir içi dışı?tabiki supebdeki konforu yetide bulamayacağımı biliyorum fakat şuan superb 1.6 tdi 2. eli baya bi yaygınlaştı hem alacağımız araç greenline yani biraz daha iyileştirilmiş yeti olarak karşımıza cıkacak cok pişman olursam 2. eli cok değer kaybetmeden satıp superb alırım die düşünüyorum birde hem fabrika verilerinden dolayı hem biraz daha hafif olması hemde greenline olması yetinin 1.6 tdi sinin  superb 1.6 tdisinden az yakacağını düşünmekteyim

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben şahsen memnunum. İstanbul şehir içi ortalamam 6.3 lt.

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim henüz 50 km olduğu için tam test edemedim yakıtı. Ama bugün sabah 6 km lik bir yolu yarısı dur kalk şeklindeydi. 5,9 ortalama ile bitirdim. önceki aracım 1,6 octiydi onlada hemen hemen aynıydı. yetiden yapacağınız tasarruf 100 km de 0,6 0,7 litre arasında olacaktır. onun için alınmaz bence. ben superb 1.4 tsı satıp 1,6 tdi octi aldım zamanında pişman oldum. sizin o pişmanlığı yaşamanızı istemem. D-E sınıfı karışık bir arabayı uzun süre sürdükten sonra diğerleri tat vermiyor. Bence superbden vazgeçme...

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Tercih meselesi...Ben şahsen Skoda almaya karar verdiğimde Octavia ile Superb arasında kalmıştım...Sebebi de paramın yetmeyecek olmasından dolayı c sınıfı olan Octavia ile yetinmeyi düşünmemdi...Ama öncesinde de d sınıfı kullanmış olarak şartları zorlayıp Superb tsi aldım...Halk arasında cip denilen araçlar bana hitap etmiyor...En iyisini verseler bir alt kalitedeki d sınıfı otomobili tercih ederim...Benzinli-Dizel tercihi de gene kişiden kişiye değişir...Ama kişisel düşüncem dizel binilecekse 2.0 olmalı...