škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A4 için mp3 çalar

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı umutaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar herkese selam. 2000 GLX octavia nın üzerinde orjinal kasetçaları var. Sahibinden.com dan cd çalarlara göz gezdiriyorumda.  BLAUPUNKT MP3 çalar takıldı gözüme linki şu

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-oto-arac-volkswagen-blaupunkt-mp3-t5-cd-mp3-calar-67347878/detay

sormak istediğim bu mp3 çalar orjinal teypten iki kat büyük yükseklik olarak teybi ve altındaki boş gözü söksem bu tarz bi teyp oraya otururmu bu tarz bi teyp alan varmı deneyen varmı varsa modeli konusunda yardımcı olurmusunuz ?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Teybi ve altındaki boş gözü söksen oraya oturur, zira bu 2 alanın ebadı Duble DIN  ;)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Double olmasını özellikle mi istiyorsunuz? Şayet değilse normal player alın, Pioneer, Sony gibi markaların cihazları hem bu cihazdan çok daha fazla özelliğe sahip hemde normal teyp yerine direk takılırlar, üstelik daha bile ucuza gelir. Standart double ölçülerinde ise o gözü sökerek takabilirsiniz tabi, orası tam o ölçüde çünkü.

Çevrimdışı umutaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Görüntü daha güzel olur gibi geldi bana RCD200 e odaklandım biraz fakat sonradan fark ettim ki ışıkları yakınca mavi ekran ve kırmızı tuşluymuş bizim araçta da klima dahil herşey yeşil tezat oluşturacak o yüzden uygun yeşil görüntülü bulabilirsem double bulmaya çalışcam araştırmaya devam...

Çevrimdışı umutaras

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umutaras;320811
Görüntü daha güzel olur gibi geldi bana RCD200 e odaklandım biraz fakat sonradan fark ettim ki ışıkları yakınca mavi ekran ve kırmızı tuşluymuş bizim araçta da klima dahil herşey yeşil tezat oluşturacak o yüzden uygun yeşil görüntülü bulabilirsem double bulmaya çalışcam araştırmaya devam...

birde teypçi arkadaşlar rcd200 ün octaviaya olmayacağını olsa bile aküyü bitirme gibi sorunlara yol açacağını söyledi :(

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: umutaras;321973
birde teypçi arkadaşlar rcd200 ün octaviaya olmayacağını olsa bile aküyü bitirme gibi sorunlara yol açacağını söyledi :(

Araba çalışmıyorken saatlerce açık bırakıp dinlerseniz akü her teypte biter :) onun dışında bunun gibi teypler normal çalışma sırasında birşey yapmaz :) kuvvetli özel ses sistemi yaparsınızda onda yetersiz gelir anlarım ama bunda hiçbirşey olmaz teknik bir sorun olmadığı sürece :)