škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cruze-Fluence arasında kaldık

paliow · 40 · 10269

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;320872
Bence gidin kallavi bir focus alın son kasasından süper bir makina.

Ondada bagaj yok hocam

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bagaj lazımsa Octavia alsın :)

Benim arkadaşta da 113 beygirlik eski Cruze var. İç kısımlar soyulmaya başladı aracın daha 2 yılı dolmadan. Ama görünüş olarak çok güzel ve donanım olarak çok dolu. Fluence kullanmadım ama yakından baya inceledim. Tipi çok kötü bana göre. Bold kasalar biraz idare eder gerçi.

06lkn66

• Ziyaretçi
Bold donanim o kadar hos durmuyo fotolardaki gibi gercek hali sanayide yapilmis gibi duruyo orjinal daha iyi

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
124bg cruzeler eski 113bglere göre daha iyidir, 0km aveo sedan almayı düşünmez misiniz? 31.500-32.500 arası lt donanım benzinli, yine lt donanımlı 36-37 civarına dizel yeni kasa 0km aveo alabilirsiniz.

ali baba

• Ziyaretçi
kesinlikle c-max....:+1:

bagajıda degajıda heryeride şahane...

eniştem aldı..kullandım hasta oldum..:ok:
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2012, 18:53:19 Gönderen: ali baba »

Çevrimdışı mira

• ince fikir
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
o km şirkete alındı vasat cruze düşünülebilir

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Alıntı yapılan: 06lkn66;320858
İki dayimdada fluence var ikiside full donanim xenon navigasyon sunroof paketleriyle alindilar ankara konya yaptim yolcu koltugunda kendim tek basimada yozgattan ankaraya gelip gittim tek basima oldugumdan limitlerini ögrenme firsatim oldu yüksekligine aldanmayin yol tutusu mükemmel ses kalitesi fazlasiyla iyi 1.5 dci yle yakit gayet güzel sabredince iyi degerler görüyorsunuz yol bilgisayarinda cruze yerine 1.5 dci fluence tavsiye ederim

Fluencenin yol tutuşuna mükemmel diyen ilk defa sizi görüyorum..

Sanayide 10 larca takla atmış 0 Fluence var.

Megane 2 lerde dengesizdi ama Fluence okadar dengesiz bir araba ki hayatta o arabayla hız denemesi falan yapmam ben.

Bir üst segmenti Latitude den bile kullanıcıları yol tutuş ve direksiyon tepkileri anlamında çok memnun değil.

Özellikle Fluencede direksiyon boşlukları oldukça fazla.

Focus-Cmax önerenler olmuş bende katılıyorum ancak Fiyat yüksek olduğu için söyleme gereğinde bulunmadım,anladığım kadarıyla siz 39-40 civarına bir araç düşünüyorsunuz.. Limiti arttırabilirseniz Focus veya Cmax ilaç gibi gelicektir.
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2012, 20:09:45 Gönderen: Perfect »

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fluencenin Çok İyi Bir Yol Tutuşu Yoktur. , Eski Şirketimde 1 Ay Süreyle Kullandım. Yüksek Hızlara Da Çıktım Benim İÇin Bir Sorun Teşkil Etmedi.(ESP Falan Yok Bomboş En Boş Fluence) İşin Aslı Yol Tutuşu Falan Hikaye Direksiyona Hakimiyetin Yoksa İsterse Altında Ferrari Olsun Farketmez.Ama Rahat Arabaydı. Oturuş Pozisyonu Biraz Alçak Kalıyordu Gömülüyordunuz.

2 Side 1.6 Benzinli Araç Yakıtında Aman Aman Bir Fark Olacagını Düşünmüyorum. Fluencenin 2.Elde Avantajı Falan Olmaz. Dizeli Olsa Olurdu. Kaç Tane Benzinli Fluence Gördünüz. Zaten Ben Şahsi Fluence Görmedim Desem Yeridir.
Güvenlik Olarak Cruze Fluenceden Daha Ön Planda.
Sorunsuzluk Dayanıklılık Hakkında Yorum Yapamayagım.

2 Araç Hakkında Bilgi İstemişsiniz O Yüzden Başka Araç Tavsiyesi Yapmayarak Konu Sahibinin Kafasını Karıştırmamak Lazım.

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Duratec;320934
Fluencenin yol tutuşuna mükemmel diyen ilk defa sizi görüyorum..

Sanayide 10 larca takla atmış 0 Fluence var.

Megane 2 lerde dengesizdi ama Fluence okadar dengesiz bir araba ki hayatta o arabayla hız denemesi falan yapmam ben.

Bir üst segmenti Latitude den bile kullanıcıları yol tutuş ve direksiyon tepkileri anlamında çok memnun değil.

Özellikle Fluencede direksiyon boşlukları oldukça fazla.

Focus-Cmax önerenler olmuş bende katılıyorum ancak Fiyat yüksek olduğu için söyleme gereğinde bulunmadım,anladığım kadarıyla siz 39-40 civarına bir araç düşünüyorsunuz.. Limiti arttırabilirseniz Focus veya Cmax ilaç gibi gelicektir.

her markanın onlarca takla atmış aracı var sanayilerde mercedesler bmw lerde var takla atan pilotaj olmadıktan sonra altındaki araba çokta önem taşımıyo açıkçası abi
Yaşım ufak çok tecrübem olmayabilir ama ailemden dolayı çoğu marka araç kullanma fırsatım oluyo mercedes olsun bmw olsun her arabanın bi limiti vardır ben mercedesle altımdaki araba kaliteli diye gidip 100le girilecek viraja 130la girersem bende takla atarım ama fluence yol tutuş konusunda rakiplerinden aşağı kalmaz ki benim gerçekten çok hoşuma gitti çünkü kullanmadan önce bende yüksekliğinden dolayı önyargılıydım ilk 15-20 km de virajlara girerken tereddüt ediyodum 1.6 tdı passatla birlikte geldik yozgattan gelirken arkadaşımın babasının aracıydı virajlarda passat nasıl girdiyse bende öyle girdim sadece tek bi yerde sıkıntı çıkardı bilenler bilir samsun yozgat yol ayrımından önce yağlı kasabası var ordaki tırmanışta yozgata giderken otobüs sollayıp köpekten kaçmak zorunda kaldım orda bi çizgiden çıkacak gibi oldu ama çabuk toparladı

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Alıntı yapılan: 06lkn66;320941
her markanın onlarca takla atmış aracı var sanayilerde mercedesler bmw lerde var takla atan pilotaj olmadıktan sonra altındaki araba çokta önem taşımıyo açıkçası abi
Yaşım ufak çok tecrübem olmayabilir ama ailemden dolayı çoğu marka araç kullanma fırsatım oluyo mercedes olsun bmw olsun her arabanın bi limiti vardır ben mercedesle altımdaki araba kaliteli diye gidip 100le girilecek viraja 130la girersem bende takla atarım ama fluence yol tutuş konusunda rakiplerinden aşağı kalmaz ki benim gerçekten çok hoşuma gitti çünkü kullanmadan önce bende yüksekliğinden dolayı önyargılıydım ilk 15-20 km de virajlara girerken tereddüt ediyodum 1.6 tdı passatla birlikte geldik yozgattan gelirken arkadaşımın babasının aracıydı virajlarda passat nasıl girdiyse bende öyle girdim sadece tek bi yerde sıkıntı çıkardı bilenler bilir samsun yozgat yol ayrımından önce yağlı kasabası var ordaki tırmanışta yozgata giderken otobüs sollayıp köpekten kaçmak zorunda kaldım orda bi çizgiden çıkacak gibi oldu ama çabuk toparladı

Tabiki her markanın onlarca takla atmış aracı var.. Ben sadece Fluenceler takla atar gibisinden birşey söylemedim zaten. Neyse anlatamıycam ben burdan demek istediğimi şimdi uzun uzun yazmayım.

Ankaradasın galiba İstersen haftasonu test sürüşüne gidebiliriz Fluence.. Ben biraz zorlarım arabayı sende görürsün nasıl devriliyoruz :++:

Rakiplerinden aşağı kalmaz demişsinde asla bir Focus,Golf,Astra olamaz sürüş özelliklerinde.

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Duratec;320950
Tabiki her markanın onlarca takla atmış aracı var.. Ben sadece Fluenceler takla atar gibisinden birşey söylemedim zaten. Neyse anlatamıycam ben burdan demek istediğimi şimdi uzun uzun yazmayım.

Ankaradasın galiba İstersen haftasonu test sürüşüne gidebiliriz Fluence.. Ben biraz zorlarım arabayı sende görürsün nasıl devriliyoruz :++:

Rakiplerinden aşağı kalmaz demişsinde asla bir Focus,Golf,Astra olamaz sürüş özelliklerinde.

yeni kasa astra kullanmadım ama golf ve focusun yol tutuşunu biliyorum abi onlar kadar olmasada çok gerilerinde kalmıyo fullüne 58 bin lira gibi bi fiyat çekilmese düşünceğimiz bi araba fluence ben hiç bi c sınıfından hiç bi konuda eksiğini görmedim tek eksiği bana göre teyp ekranının yukarda olması ben ona alışamıyorum bu renolarda bi tek :)

Gearbox

• Ziyaretçi
39000 bin tl ye kadar dizel fluence düşünürüm.

Çevrimdışı Seronet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tunerlifeturkey.com
Renault ve benzeri büyük firmalara parça üreten bir şirkette çalışıyorum.
Fluence i bende tavsiye etmiyorum.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu Fluence'i niye çıkarttı bu adamlar :) ilk çıktığında da anlamadım şimdide anlamıyorum :) zaten Megane vardı, ya onu revize et 3 - 4 diye devam et ya da hiç yapma, Renault üretim bandını bol buldu aynı sınıfta farklı kasa araba üretti :) sürüyor her tarafına:D İlginç valli :D
Bu iki seçim arasında bana da Cruze gelir ama bakım ve servis maliyeti açısından Renault daha iyi olacaktır kuvvetle muhtemel.

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;321177
Bu Fluence'i niye çıkarttı bu adamlar :) ilk çıktığında da anlamadım şimdide anlamıyorum :) zaten Megane vardı, ya onu revize et 3 - 4 diye devam et ya da hiç yapma, Renault üretim bandını bol buldu aynı sınıfta farklı kasa araba üretti :) sürüyor her tarafına:D İlginç valli :D
Bu iki seçim arasında bana da Cruze gelir ama bakım ve servis maliyeti açısından Renault daha iyi olacaktır kuvvetle muhtemel.

Symbol gibi. TR tipi sedan üretme mantığı olmalı.
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2012, 14:27:25 Gönderen: agasarca »