škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

No frost alacağım

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugü buzdolabı baktım bizim dolap gidici gibi,şu makina hoşumuza gitti.Samsung bayiine gittik şu ürünün üzerinde 2800 tl yazıyor ve çarpı x işareti koymuşlar 1440 peşin 12 ay 1650 diyorlar.çelik rengi koyu renkli yani.Ne dersiniz alalım mı pişman olurmuyuz.yıllık 368 kw enerji tüketiyormuş.Baktıklarımın içinde en hoş buu buldum.
http://www.beyazesyamerkezi.com/Samsung-RT60KZRSL-iki-Kapili-No-Frost-Buzdolabi_10146.html#0
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Model kodunu unuttum ama buzluk bölümü altta derindoruculu nofrost olmayan Boschun bir kombi buzdolabı var, fiyatı 1400lira yıllık enerji tüketimi 280-290kw civarı çok şık bir dolap, abim yaklaşık 2 aydır kullanıyor beğenmişler hatta bir arkadaşımada söyledim oda çok beğenmişti, bir araştıırın derim.

Çevrimdışı evilonthemove

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bütün beyaz eşyalarım samsung.bugüne kadar hiçbi sıkıntı yaşamadım.

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Siemenste kampanya var KD 49 NV 05 510 lt A+ soğutma alt üst ayrı ayarlanabilen, bütün bölmelere soğuk hava verebilmek için özel sistemi olan, buzmatikli buzdolabı 1940 tl den 1540 tl düşmüş.

http://www.beyazesyalar.net/?urun-190-SiEMENS-KD-49-NV-05-NE-Nofrost-Buzdolabi.html

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu saatten sonra nofrost olmayan almamak lazım, çok zahmetli,
bir arkadaş da samsung un bir modeline bakmış geçen gün bahsediyordu,
teknosa da dedi ama teknosa da buzdolabı var mı emin olamadım şimdi,
fiyatı dediğinizden daha düşüktü kampanya yapmışlaro modelde.
yarın almamış olursan yazarım modelini ve yerini pazartesi...

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iki senedir samsung camasir makinesi kullaniyorum, markadan yana sorun yasamadim hocam.Ben hep standard markalarin disinda alirim.Skodayla tanismam da boyle oldu.Sadece Bosch un bircok urununun artik Almanya da uretilmedigini ve eski kalitesinden uzak oldugunu tecrube ettim.Kore de uretilen bir seri cihaz alirsaniz sorun yasamazsiniz kanimca..

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bosch'un Türkiyede bile fabrikası var ama ürünlerini beğeniyorum

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: *CEM*;321921
Siemenste kampanya var KD 49 NV 05 510 lt A+ soğutma alt üst ayrı ayarlanabilen, bütün bölmelere soğuk hava verebilmek için özel sistemi olan, buzmatikli buzdolabı 1940 tl den 1540 tl düşmüş.

http://www.beyazesyalar.net/?urun-190-SiEMENS-KD-49-NV-05-NE-Nofrost-Buzdolabi.html
Bu üründe burada kampanya yok herhalde uğradım sıemens bayiine öyle bişi göremedim.

Alıntı yapılan: Sertan_c;321929
bu saatten sonra nofrost olmayan almamak lazım, çok zahmetli,
bir arkadaş da samsung un bir modeline bakmış geçen gün bahsediyordu,
teknosa da dedi ama teknosa da buzdolabı var mı emin olamadım şimdi,
fiyatı dediğinizden daha düşüktü kampanya yapmışlaro modelde.
yarın almamış olursan yazarım modelini ve yerini pazartesi...
rt60 ksrsl modelini 3 bayiiden araştırdım.1650,1600 ve 1450 tl fiyat aldım.çelik gri renkli olanında pazartesi alacağız veya elde yokmuş sipariş edecek bayii.1450 tl 9 taksit ve 3 ay ertelemeli.yıllık 368 kw tüketim.o frosıt.

Alıntı yapılan: gmmert;322012
Whırpool tvasiye ederim.
Buralarda bulunmuyor ne servisi nede eşyası.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Profilo tavsiye ederim.Bosh - Siemens-Profilo aynı marka üretim

Çevrimdışı gmmert

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;322268
Bu üründe burada kampanya yok herhalde uğradım sıemens bayiine öyle bişi göremedim.

rt60 ksrsl modelini 3 bayiiden araştırdım.1650,1600 ve 1450 tl fiyat aldım.çelik gri renkli olanında pazartesi alacağız veya elde yokmuş sipariş edecek bayii.1450 tl 9 taksit ve 3 ay ertelemeli.yıllık 368 kw tüketim.o frosıt.

Buralarda bulunmuyor ne servisi nede eşyası.

Eger dusunursen sana yardımcı olabılırım.Vestel bayılerı satış servıslerı tamır ve bakım saglıyor.Ben kemdım Arçelik orbıtal almıştım.Babama whırpool aldım.Aralarında kı farklar arçelik tek kişi ile tasınabılır,Whırpool ıcın enaz ıkı kısı gerekır.Arçelik gündüz bıle çalışma sesı duyabılırsın,Whırpoolda gece sesizliğinde bıle ses duymak ımkansızdır.Kısacası whırpool evladıyelık bır urundur.

Amerikan menşeili ve dünyanın en buyuk beyaz eşya üreticisidr.

06lkn66

• Ziyaretçi
bosch iyi hoş marka evde bütün beyaz eşyalar bosch alman üretimi memnunmuyuz hemde çok ama bi arıza durumunda gereksiz külfetten başka bişey yok parçaları tamiratı çok pahalı yerli markalar bu konuda daha uygunlar

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: 06lkn66;322314
bosch iyi hoş marka evde bütün beyaz eşyalar bosch alman üretimi memnunmuyuz hemde çok ama bi arıza durumunda gereksiz külfetten başka bişey yok parçaları tamiratı çok pahalı yerli markalar bu konuda daha uygunlar

Hepsi cerkezkoy'de uretiliyor. Bosch, siemens, profilo.

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Konu ilgi alanımdaymış, Bosch un yetkili satıcısıyım ve kesinlikle öneririm.
KDN 56AW30 N ısrarla önerdiğim modelidir, A++ dır.
Daha uygun istersen 40v05 de güzeldir.