škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

No frost alacağım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: özkan82;322358
Konu ilgi alanımdaymış, Bosch un yetkili satıcısıyım  
.

Hımmm, öğrendiğimiz iyi oldu :ok: Bir şey alacağımız zaman ilk sana geliriz

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Bende zamanında çok araştırmıştım..

Sharp ve Samsung ikilisinden birine bakın derim.. Sharp daha kaliteli gibi geliyor bana,fiyatlarıda daha üst seviye sanırım.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gmmert;322280
Eger dusunursen sana yardımcı olabılırım.Vestel bayılerı satış servıslerı tamır ve bakım saglıyor.Ben kemdım Arçelik orbıtal almıştım.Babama whırpool aldım.Aralarında kı farklar arçelik tek kişi ile tasınabılır,Whırpool ıcın enaz ıkı kısı gerekır.Arçelik gündüz bıle çalışma sesı duyabılırsın,Whırpoolda gece sesizliğinde bıle ses duymak ımkansızdır.Kısacası whırpool evladıyelık bır urundur.

Amerikan menşeili ve dünyanın en buyuk beyaz eşya üreticisidr.
Tabbi ki düşünürüm whırpool ama fiyat hakkıda bilgim yok,olsa bile bulunduğum ilçede servisi olması imkansız gibi.Teşekkürler ilginiz için.

Alıntı yapılan: özkan82;322358
Konu ilgi alanımdaymış, Bosch un yetkili satıcısıyım ve kesinlikle öneririm.
KDN 56AW30 N ısrarla önerdiğim modelidir, A++ dır.
Daha uygun istersen 40v05 de güzeldir.
İnternetteki fiyatlardan en az 200-300 tl daha fazla buralarda.Bosch ürünlerine baktım 1750 tl den aşağı yok adam gibi dolabı.

Alıntı yapılan: Perfect;322364
Bende zamanında çok araştırmıştım..

Sharp ve Samsung ikilisinden birine bakın derim.. Sharp daha kaliteli gibi geliyor bana,fiyatlarıda daha üst seviye sanırım.
SHARP ürünü var bu taraflarda ama fiyatı çok kabarık geldi bana.Servet ödemeyi düşünmüyorum buzdolabına.480 lt no frosıt yıllık 368 kw elektrk tüketen çelik grisini düşünüyorum şimdilik.1450 tl 9 taksit 3 erteleme.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ulysses;322329
Hepsi cerkezkoy'de uretiliyor. Bosch, siemens, profilo.

On yıl oldu alalı alırken satıcı ısrarla bu almanya üretimi demisti

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;322268
Bu üründe burada kampanya yok herhalde uğradım sıemens bayiine öyle bişi göremedim.

rt60 ksrsl modelini 3 bayiiden araştırdım.1650,1600 ve 1450 tl fiyat aldım.çelik gri renkli olanında pazartesi alacağız veya elde yokmuş sipariş edecek bayii.1450 tl 9 taksit ve 3 ay ertelemeli.yıllık 368 kw tüketim.o frosıt.

Buralarda bulunmuyor ne servisi nede eşyası.

Siemens kampanyaları değişkenlik gösterebiliyor.Belki o bayi için kampanya stoğu dolmuştur.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar son kararımızı verdik ve 3 ay erteleme ve 12 ay taksitle samsung çelik gri dijital olanından 480 lt 368 kw yıllık tüketimi olan no frosıt aldık daha doğrusu kart çektirdim 2 gün içinde evimizde olacak inş.herkese tavsiyeleri için teşekkürler.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ