škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

var bi terslik bu aralar..

Real81 · 91 · 28064

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63

Çevrimdışı s.alkan

• Servis Müdürü
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Alıntı yapılan: Real81;25713
bizede yer varmı senin 16da ? bizde gelelim ....:hanz: ordan balıkesire devam ederiz. :hanz:[/QUOT

16 da yer var
---------------1.4 TSI 180 HP-------------------------

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;25708
Musti de kara listede haa :D

Servislere biz kullanıcıların gözüyle baktığımızda herkes senin gibi değil ki ustam. O nedenle araç sahipleri 4 dönüyor, soruyor, araştırıyor...

Cin gibiler valla :)
istersen olma hocam, fırsat buldukları an geciriyorlar:kiki:. Söz meclisden dısarı aramızda servis, tamirci arkadaslarda var, 'güvenmiyorum' , sadece otomotiv isinde degilki, esnafımız böyle, calıskan degiliz, az is yaparak cok para kazanmanın derdindeyiz, evet Türkiye de bu mümkün, ama bunu yapanların sonları yakındır, yada yerlerinde sayarlar, yavas yavas tırmanırsan düssen bile yavas yavas düsersin, hızlı tırmanırsan tepetaklak hızlı düsersin, kısa yoldan köseyi döneyim niyetinde herkes,
sonucta genelimizin gelir seviyesi belli, ne gerek var kazık yemeye,

bende örnek cok, cam mekanizmam bozulur, yetkili servis komple degistirir, 300 tl, özel ugrasmaz, ugrassada min 50 tl alır, ben ne yaparım, söker kendim yaparım 3 günümü alır, 5 tl ye hallederim(kücücük bir plastik parca kırılıyor, yada kücük 5 tl lik plastik cark yıpranıyor), zamanım olsa kesintisiz 3 saattede bitiririm, ama yok, is cıkıslarında 1 er saat yapıyoruz iste,

fren müsiri bozulur, 20 tl lik parcayı 5 dakikada yenisini takar 25 tl iscilik alır, hakmı bu simdi, 20 tl lik parcayı 10-15 iscilik al kardesim, 5 dakikanı aldı, 30-35 tl ye tak, direk 5 dakikalık is oldugunu görüyosun ve 45 lira veriyosun, tamam tabiki tecrübe, ustalıgın bedeli yok ama, azcıkda insaflı olmak lazım, (Kocaelindeki bi özel servis tarafından yapıldı, ilk bakımımı oraya yaptırmıstım, bu olaydan sonra son oldu)

ön diskler, balataları degistirecektim, özel servislerden, kocaelinin en büyük frencilerinden fiyat aldım, adamlar net olarak parca kodunu bile bilmiyorlar, su olur filan diyorlar, acınca görecekler,
birde yetkili servisden pazarlıklı fiyat aldım, inanın yetkili serviste daha ucuza yaptırdım, hemde kayıtlarda gözüküyor, 2 yıl garantisi var, bisey olsa bile al yaptığın sey diyecegim, (örnegin Beytullahın fren müsiri icin defalarca ugrasmıslardı yanlıs hatırlamıyosam),

örnek cok, bakımlar...................:huh:

Serkan ustanın ve ekibinin samimiyetinden kesinlikle süphemiz yok, Istanbula geldigimde genelde anadolu yakası civarlarında olmama ragmen, Avrupa yakasına gectim, servislerini görüp, hos sohbetimizi yaptık, bizlere karsı ne kadar yakın, icten, sıcak davrandığı konusunda kimsenin süphesi yok,
lakin yerimiz uzak, her defasında yolumuz Istanbula düsmüyor, gönül isterki her defasında Serkan Ustaya teslim edelim aracımızı, kafamız rahat olsun, bilelimki aracımız güvenilir ellerde, :ok:
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2009, 14:20:59 Gönderen: mustisahin »

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;25731
vay be konuya bak nerden nereye geldi yine... konu dağıtmada mukemmeliz :D

:adm::adm::adm::adm::adm:

Ayrıca;
Burada bu arkadaşlık,dostluk ve kardeşlik olduğu sürece kimsenin sırtı kolay kolay yere gelmez evelAllah :ok:
7/24 yol yardımı gibi, bilmem saat kaçta arasanız bile fırlayıp yardıma gelecek dostlar var :ok: her türlü konuda hemde :ok: farkımız olan şeylerden yalnızca bir tanesi :ok:

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
konuyu hortlatalım...

camı kaskodan hallettik, teypde normale döndü...
klıma mevzusuna gelince uzun uğraşlar sonucunda ( ben sadece servisime bırakıyordum aracımı) buharlaştırıcı değiştirdik olmadı :( , fan motorunu değiştirdik olmadı:( , clımatronıc değişti olmadı :( , bugun ensonunda  klıma komprasörünü değiştirdiler , sanırsam oldu :D
arızadayken 30 dk bir kontagı açıp kapamak gerekiyordu , bu akşam 1 saat kullandım hiç performans kaybı olmadı şimdilik mutluyum,,,

esas bu işle haddinden fazla mesai harcayan Serkan ve Serhan oldular sağolsunlar tekrar kendilerine teşekkür ederim. ( butun işlemler garanti prosedürü gereği sırayla yapıldı )

irfan hocamada ayrıca teşekkür ederim sorunumuzu uluslararası arenaya taşıdılar ama ordan bi Allahın kulu cvp yazmadı... hocam sen sorunun cevabını yazarsın artık..

arabamı özlemişim yavvv :)))))

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böyle bir servisiniz var ne mutlu size...

Canın sıkıldığında git - sohbet muhabbete ne güzel :)

Ama sanki roomster'ı çok zorlamaya gelmiyor :D Ticari manada kullanınca sıkıntı veriyo sanki :kiki:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Real81

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;29767
Böyle bir servisiniz var ne mutlu size...

Canın sıkıldığında git - sohbet muhabbete ne güzel :)

Ama sanki roomster'ı çok zorlamaya gelmiyor :D Ticari manada kullanınca sıkıntı veriyo sanki :kiki:

sen önce bi tdı al sonra istanbula taşın :ok::hanz:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;29768
sen önce bi tdı al sonra istanbula taşın :ok::hanz:

TDI ya güvenirimde İstanbul 'a ıııııgh! :hanz:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ne güzel halletmişsiniz biz hala kırık camla geziyoruz ne olur ne olmaz diye :D

Bi ara banada kompresör dediler öden hırıltı geliyordu 650 tl dediler ama fandaymış sorun düzeltildi siz kaça hallettiniz?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Real81

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;29778
ne güzel halletmişsiniz biz hala kırık camla geziyoruz ne olur ne olmaz diye :D

Bi ara banada kompresör dediler öden hırıltı geliyordu 650 tl dediler ama fandaymış sorun düzeltildi siz kaça hallettiniz?

garantiden.....

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi peki, aracınızdaki turbo hortumu arızasının chip tuning ile herhangi bir bağlantısı tespit edildi mi ? Yoksa bağımsız bir arıza mı ?
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullan. Sorunların hallolmasına sevindim.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sorunun cözülmesine sevindim, iyi günlerde kullan.

Çevrimdışı sarp

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sorunların giderilmiş olmasına gerçekten çok sevindim. Zaman, emek ve çekilen sıkıntılardan sonra bu yorgunlukların tatlı tatlı dinlenmesi olur artık.

Keyifli ve sorunsuz sürüşler.

Tüm Skodaturkey kullanıcılarına.:ok::ok:
[SIGPIC][/SIGPIC]