škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeti 1.6 tdi almayı düşünüyorum yardım

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;324556
Bazı dingillikler de oluyor. Mesela yeni Civic'e niyetlendi bi arkadaş. Efe ve Ayışığı'na sordu, liste fiyatına vermiyorlar arabayı. O şubat fiyatı idi, elimizde şubat teslimat araç kalmadı diyorlar. Mart ise 2 bin tl daha pahalı. Şubat fiyatı gerçekten uygunmuş arabanın. Elegance (esp, koltuk ısıtma, sunroof vs var) 47 lira idi. Şimdi 49 olmuş.

Ayışığı burnundan kıl aldırmaz, zamanında Civic 1.6 iES için bir uğramıştım, sanırsın Maybach satıyorlar :rm:

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;324698
Ayışığı burnundan kıl aldırmaz, zamanında Civic 1.6 iES için bir uğramıştım, sanırsın Maybach satıyorlar :rm:

Honda heryerde ayni.OTV indiriminden once %3 zam, OTV indirimi sirasinda %3zam, tatli tatli yollarini buluyorlardi o zaman.Yuzumuze bakmamislardi.Allahtan bakmadilar da Skoda ile tanistik.Arkamizdan arayip arac var elimizde dusunurmusunuz demislerdi sonralari.Dedim ne olduda aradiniz, siparisler elinizde mi patladi, bize kadar dustugunuze gore.:sopa:Iyice kil etmistim adamlari.Ona ragmen bizim millet aldi abicim.Bir de Skoda kur farkindan bahsediyor.Avro dusuyor, dolar cikiyor, kur artti.E Avro artiyor, dolar dusuyor, kur gene artti:) Su kur farkindan bir arabanin ucuzladigini gorsem, disimi kiracagim.Bana mi denk gelmiyor nedir!!:hoh:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LeChiffre;324713
Honda heryerde ayni.OTV indiriminden once %3 zam, OTV indirimi sirasinda %3zam, tatli tatli yollarini buluyorlardi o zaman.Yuzumuze bakmamislardi.Allahtan bakmadilar da Skoda ile tanistik.Arkamizdan arayip arac var elimizde dusunurmusunuz demislerdi sonralari.Dedim ne olduda aradiniz, siparisler elinizde mi patladi, bize kadar dustugunuze gore.:sopa:Iyice kil etmistim adamlari.Ona ragmen bizim millet aldi abicim.Bir de Skoda kur farkindan bahsediyor.Avro dusuyor, dolar cikiyor, kur artti.E Avro artiyor, dolar dusuyor, kur gene artti:) Su kur farkindan bir arabanin ucuzladigini gorsem, disimi kiracagim.Bana mi denk gelmiyor nedir!!:hoh:

Honda çok kilitçidir :D hele de gerçekten niyetli bir alıcı olduğunu hissettikleri anda tüm kilitler başlar :D ben gittiğimde de -ki sene 98 ya da 99 falandı, ulan arabanın fiyatı düşeceğine ha bir yandan yükseliyor :D niyetimde çok başkaydı aslında, o dönemde bir imkan olmuştu Type R düşürecektim, mevzuyu Civic'ten açıp ayarı verip çıtırdan Type R'a yol hazırlamaktı, baktım olacak gibi değil Civic 'in fiyatı oldu Accord :D lan dedim Type R'ı bunlar bu hızla yapar şimdi NSX :D
İkinci elde de aynılar, Anadolu Honda'nın ürettiği yerli 90 HP'lik Civic'e Euro Civic parası çekmişlerdi :D 60 binde mi ne alet :D Honda alırsam Japonya'dan kendim getiririm valla :D üzerine gezmiş olurum hem :D

Çevrimdışı battalgazi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tayozi;324694
ben yüce oto yetkilisinden lansman fiyatları ile ilgili bilgi aldım. bana söylenen fiyat artışı sadece kur ile alakalı başka bir zam düşünmüyoruz şeklinde. tabii ticaret yapıyorlar. araç yok satarsa o fiyatlar hayal olur. aynen vw grubu gibi.

ben bugün bayiye gittim elgance için pazarlık yaptım aracın parasınn yarısını şimdi vereyim dedim yarısının nisanda adamlar kabul etmedi ellerinde ambitonda yok :( ben keleğe geleceğim gibi ya pazartesi diğer bayi arayacak inşallah ora ile anlaşırız

Çevrimdışı gunerkan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: battalgazi;324647
işin harbisi benim de korkum aynı fiyat artacakmış gibi geliyor elagance bulamazsam veya fiyat artacağına şüphelenirsem hemen ambition alacağım bu arada arabayı araştırdıkça daha çok hoşuma gidiyo geçen avrupada kıyaslama yapan site 1.6 tdi ye 8.5 puan vermiş nissan qaşqaiye 7.8 aradaki fark yeter :D

http://www.carbuzz.co.uk/car-reviews/Skoda/Yeti/1.6-TDI-Greenline-II

http://www.carbuyer.co.uk/search/reviews/skoda%20yeti

carbuyer'i bu anlamda çok beğeniyorum. Otomobillere kaç puanı ne gerekçeyle verdiğini izah ediyor. Bizim yeti burada da önce. En son Range rover evoque kaç puan almış diye bakayım dedi 5 üzerinden 5 i almış.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı battalgazi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gunerkan;324794
http://www.carbuyer.co.uk/search/reviews/skoda%20yeti

carbuyer'i bu anlamda çok beğeniyorum. Otomobillere kaç puanı ne gerekçeyle verdiğini izah ediyor. Bizim yeti burada da önce. En son Range rover evoque kaç puan almış diye bakayım dedi 5 üzerinden 5 i almış.

http://www.carbuzz.co.uk da bu konuda çok iyi genelde puanları farklı site uzmanlarından  yorumlar ile yapıyorlar yorumlarda mevcut oluyor

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: battalgazi;324788
ben bugün bayiye gittim elgance için pazarlık yaptım aracın parasınn yarısını şimdi vereyim dedim yarısının nisanda adamlar kabul etmedi ellerinde ambitonda yok :( ben keleğe geleceğim gibi ya pazartesi diğer bayi arayacak inşallah ora ile anlaşırız

Oğuşlar'a bakın.

Çevrimdışı newforest

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selamlar yeti grenline icin  fiyat olan arkadas oldumu   elegance gelmismi bayilere  arkadaslar

Çevrimdışı battalgazi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: newforest;328536
selamlar yeti grenline icin  fiyat olan arkadas oldumu   elegance gelmismi bayilere  arkadaslar

yeti grenline  elegance nisan ayında gelecekmiş ama fiyat konusunda netlik yok beni bugün bayi aradı eğer %80 verirsem ayırabileceğini söyledi ama arada 1000 tl zamı koymayıda ihmal etmedi :(  bende kızdım biraz bekliyorum hala bakalım ne olacak biraz daha zamlanırsa gidip passat alacağım neyapayım :(

Çevrimdışı newforest

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
deseydin %80 ni verdiginde o parayi isletseler zaten 5000bin lira kazanirlar  ayip ya  bu kadar da olmaz sanki ne satiyorlar ben telde görüstüm bana 1000tl düstü  ama ellerinde elegans yokmusbekliyorlarmis  bilmiyorum ama 60 binlik arabada 1000tl az geliyor  hayirlisi  fiyat olan arkadaslar burada yazarlarsa seviniriz

Çevrimdışı battalgazi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bayi kelek yapmazsa anlaştık 8 nisanda aracımı alacağım inşallah

Çevrimdışı newforest

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayirli olur insallah/ nedir aldiginiz fiyat ve hangi bayiden  aldiniz fiyati
arac hangi model  ne zaman  teslim  tekrar güle güle bininn

Çevrimdışı battalgazi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: newforest;330900
hayirli olur insallah/ nedir aldiginiz fiyat ve hangi bayiden  aldiniz fiyati
arac hangi model  ne zaman  teslim  tekrar güle güle bininn

yeti beyaz Elegance malatyadaki bayiden aldım  ötvden muaf 43000 tl  iyi dileklerin için sağol  araca kavuşmak için sabırsızlanıyorum

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle