škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

süper b 2012 1.6 TDI için bilgi

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dr_emrah;323489
...kasislerden geçerken harç hurç sesleri kronik...
O sorun şirketteki Fiesta' da da var.:wnk: Türkiye şartlarında hangi araçta olursa şaşırmam.:wnk:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: tarihi çevir;323630
valla bende gittim aldım arabayı 1.6 TDI :hanz:

Güzel icraat  :ok:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: tarihi çevir;323630
valla bende gittim aldım arabayı 1.6 TDI  :hanz:
Kazasız belasız İnşaallah.

Çevrimdışı Burakurt1992

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.6 tdı gayet ekonomik bir arac bzim kendi aracımızda 1.6 tdı performansı fena deil fakat yinede beygir biraz daha arttrılsa ii olur suan sıfır superblerin fiyatı baya yüksek en donanımlı paketi yani 1.6 tdı elegance (koltuk ısıtma + sunroof ve bolero ekran ) kumaş döşemeye sahip araclar 84.000 tl sanırım biz 65.000 tl ye almıştık 2011 mayısta suan araca 6.700 km de gayet memnunuz çok rahat konforlu ve şık bir arac fazla binmiyorsanz biz gibi 1.4 tsı almanzı tavsiye ederm

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
sağolun arkadaşlar, ALLAH herkeze nasip etsin. Aracı plaka işlemlerinden dolayı 3 5 gün içinde teslim alıcam bu esnada neler talep etmeli, nelere dikkat etmeli ve nasıl hareket etmeliyim. sıfır araç almayalı 7 yıl oldu. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hemen orjinal plastik paspas edinin, 80 TL birşeydi zaten.

Çevrimdışı Burakurt1992

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kaputa film çektirin , elegance donanımı almışsanz sol arka kapıda semsiyenin olup olmadığını kontrol edin ( muhtemelen olmayacak ) neden olmadığını sorun önceki kasa elegance superblerde gelrdi ama superb 2 de gelmior gümrükte mi calıorlar acaba ?

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: burakurt1992;323835
sıfır superblerin fiyatı baya yüksek en donanımlı paketi yani 1.6 tdı elegance (koltuk ısıtma + sunroof ve bolero ekran ) kumaş döşemeye sahip araclar 84.000 tl sanırım
77000-78000 :)

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: acapunco;324175
77000-78000 :)
ben 76500 aldım

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tarihi çevir;324180
ben 76500 aldım

Opsiyonları nedir hocam? Bir de nereden aldınız? Yeni alacak arkadaşlara referans olsun. Mesela ben 1 hafta kadar önce 78000 TL 'lik fiyatı Elegance donanımlı 4 koltuk ısıtma sunroof bolero trifid jant ve metalik renk bir araç için aldım. O aracı almadım ama :) 73500 e Ekstra bolero ve trifid jantlı araç için aldım. Beyaz yani metalik renk değildi. yüce motordan aldım.
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2012, 00:29:22 Gönderen: acapunco »

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: acapunco;324196
Opsiyonları nedir hocam? Bir de nereden aldınız? Yeni alacak arkadaşlara referans olsun. Mesela ben 1 hafta kadar önce 78000 TL 'lik fiyatı Elegance donanımlı 4 koltuk ısıtma sunroof bolero trifid jant ve metalik renk bir araç için aldım. O aracı almadım ama :) 73500 e Ekstra bolero ve trifid jantlı araç için aldım. Beyaz yani metalik renk değildi. yüce motordan aldım.
4 koltuk ısıtma sunroof bolero trifid jant metalik renk vs, araç en donanımlısı, keşke şuda olsaydı diyeceniz herşey mevcut. kocaeli özdağdan aldım

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tarihi çevir;324210
4 koltuk ısıtma sunroof bolero trifid jant metalik renk vs, araç en donanımlısı, keşke şuda olsaydı diyeceniz herşey mevcut. kocaeli özdağdan aldım

Güzel fiyat vermiş özdağ :ok:

Çevrimdışı newforest

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle