škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Su püskürteçleriniz donmasın - ısıtmalısı var

lrfan · 23 · 7528

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar;
Benim aracın 2010 Octavia Elegance kullanım kitapçığında bu özelliğin olduğu  belirtilmiş olmasına rağmen (depoda ki suyu da antifirizli) her nedense -5-6'c hep donuyor, bu özelliğin kullanımıyla ilgili bir detay var da ben mi atladım yoksa arıza mı var?

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;341675
Arkadaşlar;
Benim aracın 2010 Octavia Elegance kullanım kitapçığında bu özelliğin olduğu  belirtilmiş olmasına rağmen (depoda ki suyu da antifirizli) her nedense -5-6'c hep donuyor, bu özelliğin kullanımıyla ilgili bir detay var da ben mi atladım yoksa arıza mı var?

Kitapçıkta opsiyon olarak sunulan tüm donanımlar hakkında bilgi yer alıyor fakat özel sipariş verilmemişse bu donanım Türkiye'de satılan araçlarda bulunmuyor. Yani aracınızda bulunduğunu sanmıyorum.

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fastbreak79;341712
Kitapçıkta opsiyon olarak sunulan tüm donanımlar hakkında bilgi yer alıyor fakat özel sipariş verilmemişse bu donanım Türkiye'de satılan araçlarda bulunmuyor. Yani aracınızda bulunduğunu sanmıyorum.

Ben de hatirliyorum sanki vardi bu ozellik

Db1

• Ziyaretçi

Aman aman bi isitmasi yok tabii. Incecik borular donuyor. Depodaki su donmasa ne olur

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;341735
Aman aman bi isitmasi yok tabii. Incecik borular donuyor. Depodaki su donmasa ne olur

İrfan hocamın daha önce verdiği bir cevabı hatırlatayım :) bu araçların memleketinde soğuğun babası var :) ısıtma olsa donmaz diye düşünüyorum.

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fastbreak79;341776
İrfan hocamın daha önce verdiği bir cevabı hatırlatayım :) bu araçların memleketinde soğuğun babası var :) ısıtma olsa donmaz diye düşünüyorum.

Oyle ama cikis noktasi bile donsa yeter. Butun borulati da isitmasi gerek.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;341717
Antalya?

Memleket Antalya:)

Alıntı yapılan: ulysses;341714
Ben de hatirliyorum sanki vardi bu ozellik

Tekrar bakmakta yarar var..

Tekrar kontrol edeceğim..