škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Samsung Galaxy S2 mi? Iphone 4 veya 4S mi?

Ziyaretçi · 37 · 9931

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mantık Samsung, gönül Apple :) çünkü Apple çok eğlenceli ama eğlence herşey demek değil işte :) Android'de aldı yürümeye başladı iyice zaten, çok esnek bir yapı bu bile başlı başına seçim kriteridir:) Apple haketmediği paraya satılıyor burada bu da ayrı mesele :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bundan düşünüyorum hanıma sürpriz olarak ne dersiniz,wi-fi,video,resim çekme,gps falan var.3g var.birde buna navi yüklenirmi?
http://www.ucuzu.com/cep-telefonu-c3277/samsung/s5360-galaxy-y-p53666435/
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Trex

• An Humble Perfectionist
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Alıntı yapılan: fenomen;329917
arkadaşlar bundan düşünüyorum hanıma sürpriz olarak ne dersiniz,wi-fi,video,resim çekme,gps falan var.3g var.birde buna navi yüklenirmi?
http://www.ucuzu.com/cep-telefonu-c3277/samsung/s5360-galaxy-y-p53666435/

Hocam bunu alıcağınıza Turkcell T20 Maxiphone alın.

Ben kız arkadaşıma doğum günü ve yıl başı hediyesini aynı anda almak için çok araştırdım 400-450 tl aralığında bir telefon Android işletim sistemi olması nedeniyle T20 de karar kıldım.. Aynı telefonu kuzenimede aldık.

O fiyata alabiliceğiniz en iyi cep telefonu Turkcell T20 Maxiphone dur.

Diğer cihazlar yanında sönük kalır..

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Perfect;329920
Hocam bunu alıcağınıza Turkcell T20 Maxiphone alın.

Ben kız arkadaşıma doğum günü ve yıl başı hediyesini aynı anda almak için çok araştırdım 400-450 tl aralığında bir telefon Android işletim sistemi olması nedeniyle T20 de karar kıldım.. Aynı telefonu kuzenimede aldık.

O fiyata alabiliceğiniz en iyi cep telefonu Turkcell T20 Maxiphone dur.

Diğer cihazlar yanında sönük kalır..
turkcell paketiyle almak istemiyorum ben vodafone kullanıyorum.sadece telefonu almak istesem ne kadar acaba?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Trex;329919
4s veya 4 derim :)
4s fiyatı anormal ben 400 tl yi geçmesin istiyorum.android işlemcili+wi-fi+gps olsun o kadar yeter.

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Alıntı yapılan: fenomen;329965
turkcell paketiyle almak istemiyorum ben vodafone kullanıyorum.sadece telefonu almak istesem ne kadar acaba?

Yanlış hatırlamıyorsam normal fiyatı 450 Tl olması gerekiyor.. Türkcell paketiniz olmasına gerek yok.

Bu fiyata Android işletim sistemi olan,3.5'' ekranı olan ve adam gibi dokunmatiği olan tek cihaz bu zaten :ok:

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Sony Nozomi diğer adıyla  Arc Hd çıktı.Gsm arenadan inceleyin.Ben ayfonu satılığa çıkardım bile :D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Perfect;330061
Yanlış hatırlamıyorsam normal fiyatı 450 Tl olması gerekiyor.. Türkcell paketiniz olmasına gerek yok.

Bu fiyata Android işletim sistemi olan,3.5'' ekranı olan ve adam gibi dokunmatiği olan tek cihaz bu zaten :ok:
teşekkürler ben bunu yakından bi inceleyeyim o zaman....

Alıntı yapılan: *CEM*;330081
Arkadaşlar Sony Nozomi diğer adıyla Arc Hd çıktı.Gsm arenadan inceleyin.Ben ayfonu satılığa çıkardım bile :D
fiyatının tuzlu olduğunu sanıyorum.

Çevrimdışı medcezir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Nokia N9 da güzel. Ya da dışardan HP Pre3 de olabilir.. İkisi arasından tabii ki iPhone.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: medcezir;330153
Nokia N9 da güzel. Ya da dışardan HP Pre3 de olabilir.. İkisi arasından tabii ki iPhone.
500 tl ve altı olmalı alacağım makina.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Turkcell t 20 için hoş olmayan yorumlar gördüm kafam karıştı doğrusu.

http://www.androidhaber.org/turkcell-t20-maxiphone-detayli-ve-resimli-inceleme/

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: *CEM*;330081
Arkadaşlar Sony Nozomi diğer adıyla  Arc Hd çıktı.Gsm arenadan inceleyin.Ben ayfonu satılığa çıkardım bile :D

Ona gelesiye kadar neler var spec olarak.

Çevrimdışı medcezir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bahsettiğiniz fiyat aralığında ve yine bahsettiğiniz özelliklerde bir telefon alacaksanız, android işletim sistemi pek mantıklı olmaz. Zira sistem gereksinimi fazla olduğu için donanım özellikleri de fazla olan bir cihaz almanız gerekeceğinden bu durum bütçenizi aşacaktır. Symbian işletim sistemli bir Nokia C5-03 veya biraz daha yukarı çıkabilirseniz Symbian Belle işletim sistemli bir Nokia 500 ya da Symbian Anna işletim sistemli (Belle'e güncelleme yapılabiliyor) bir Nokia C6-01 alabilirsiniz. Hepsi de wi-fi ve gps özelliklerini barındırıyor. Batarya süreleri ise android işletim sistemli herhangi bir cihaza nisbeten daha uzun olacaktır. Eğer farklı bir deneyim olsun isterseniz ve biraz da macera seviyorsanız size HP Veer öneririm. 300-400 TL arası bir fiyatla yurt dışından getirtebilirsiniz (daha ucuz bile olabilir, zira ben 250 TL'ye getirtmiştim). webOS işletim sisteminin keyfini çıkarırsınız. Ben öyle yapıyorum...
Saygılar.

Çevrimdışı gitarc

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 6 yıl aradan sonra ilk kez bir telefon aldım Galaxy S2..
İyikide almışım,süper bir telefon gerçekten,kullanımı basit,uygulamaların çoğu ücretsin,oyunlar grafikler muhteşem,hızıda tatmin edici ki üçüncü videoda karşılaştırmalar var :)
Ben internetten yurtdışı ürün aldım1.300tl ye.
Eğer çoğunlukla telefon özelliğini kullanacaksanız İphone olabilir,ama yok oyun vs.. hız diyorsanız tabiki S2 derim ben :)
Ben bilgi işlem bölümünde çalışıyorum ve şöyle diyeyim bölümümüzde 9 kişi 1 ay içerisnde S2 aldı,iphonecilerde S2 ye döndü :)