škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

wi-fi+3d let tv düşünüyorum tavsiyeleriniz.

fenomen · 69 · 18447

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar buzdolabını aldık,şimdide şu özelliklerde bir tv düşünüyorum.Yıllık bazda ne yakar,getirisi götürüsü nelerdir tavsiyelerinizi bekliyorum.şu vestel tv nasıldır sizce?

http://emagaza.vestel.com.tr/vestel_42vf8022_42_lcd_tv/ProductDetails.aspx?ProductID=1974&gclid=COCW6NTftK4CFchN3wodf0tURA
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu kadar para verecek olsam sanırım vestel almazdım

Led'in atası samsungtur ona bakın, bende de philips 42pfl7406 var bi bakın ama 3d yok
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3D tv tavsiye etmem, şuanki altyapı daha 1080p HD yayını bile desteklemezken 2-3 adet film belgesel izlemek için 3d almak gereksiz.

Dün Ghost Rider filmini 3D olarak sinemada izledim işkence geliyor 3D görüntü kaliteside düşüyor, gözü çok fazla yoruyor.

Vestel gibi markalar yerine Sony, LG, Samsung... gibi markaları tavsiye ederim.

Birde yayın olarak ne bağlayacaksınız Digitürk hd, Dsmart hd, HD uydualıcısı gibi seçenekleri tavsiye ederim en iyi televizyonu alsanız bile kötü yayınla hiçbir anlamı yok. Normal yayın kullanacaksanız tüplü tv ler tercih edebilirsiniz daha iyi görüntü alırsınız.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;324142
Bu kadar para verecek olsam sanırım vestel almazdım

Led'in atası samsungtur ona bakın, bende de philips 42pfl7406 var bi bakın ama 3d yok
ama 3d de önemli bir özellik artı olarak 5 yıl garantiside var.samsung 3 yıl garanti var.

Çevrimdışı lastdkilly

• Zetec-S
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Vestel'den ziyade kampanyaları bekleyip lg' nin yeni 3 boyutlu led tv'lerinden almak daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

Neden derseniz LG'nin Fpr teknolojisini incelemenizi tavsiye ederim :)

http://www.youtube.com/watch?v=SxSLc2FT1lA

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Muhammed abi 3d kişisel tercih tabiki, yalnız dediğim gibi diğer markalara yönel panel olarak daha kaliteli diğerleri vestele göre-kendimi anti vestelci olarak gördüm:D-

Ayrıca bozuldğnda falan direkt olarak kullanıcı hatası diyorlar, hatta akım düzensiz gelmiş ona suç atabiliyorlar, eğer istersen 3yıl garantiyi artırabiliyorsun tabiki ücreti karşılığı :)

Tv'yi aldıktan sonra hd'li uydu alıcı ve hd yayın olan digitürk,d-şımart vb yerlere üye olmak gerekli
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı hypetrax

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lastdkilly;324145
Vestel'den ziyade kampanyaları bekleyip lg' nin yeni 3 boyutlu led tv'lerinden almak daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

Neden derseniz LG'nin Fpr teknolojisini incelemenizi tavsiye ederim :)

http://www.youtube.com/watch?v=SxSLc2FT1lA

Vestel kötü değil tabiki ama 3D düşünüyorsanız kesinlikle LG :ok:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar teşekkürler hepinize.vestel yetkili elemanı bu tv yi alırsanız dıgıturk paket olarak hediye dedi.Ayrıca hd alıcısı tv'nin içinde var dedi.Ben smart var dediği için cazip geldi.Ayrıca dıgıturk de varmış.onun yalancısıyım.

Çevrimdışı lastdkilly

• Zetec-S
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı şeyleri arçelik de led tv satmak için bize söylemişti. 3500 den düştü son bir tane kaldı diye. Ama hala aynı fiyat hatta daha ucuz. Içindeki alıcı ne marka, ekranı hızı parlaklığı nasıl çok önemli. Televizyon bir kere alınıyor o yüzden acele etmeyin diyorum tekrardan :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lastdkilly;324262
Aynı şeyleri arçelik de led tv satmak için bize söylemişti. 3500 den düştü son bir tane kaldı diye. Ama hala aynı fiyat hatta daha ucuz. Içindeki alıcı ne marka, ekranı hızı parlaklığı nasıl çok önemli. Televizyon bir kere alınıyor o yüzden acele etmeyin diyorum tekrardan :)
o zaman icelemeye ve kampayalı satışları incelemeye devam diyelim.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
102 cm Arcelik Led LCD , wifi'li, internetli, usb'li, 4xHDMİ'li, dahili uydu alıcısı olan Tv'yi arcelikte 1800 TL'ye veriyorlar..12 taksit..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;324495
102 cm Arcelik Led LCD , wifi'li, internetli, usb'li, 4xHDMİ'li, dahili uydu alıcısı olan Tv'yi arcelikte 1800 TL'ye veriyorlar..12 taksit..
3d ve hd cihazı yanındamı zira vestel'de hd cihazı yanında yani tv içinde mevcutmuş.Ayrıca vestel ile arçelik arasında kalite farkı ne kadardır* vestel 106 ekran diğeri 102.

Çevrimdışı Ali SARAÇ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bence 3d gözlüksüzler ucuzlayana kadar 3d'li tv almamak gerekiyor o saçma gözlük insanın gözünü agrıtıyor .. ayrıca dedikleri gibi led tvlerde samsungdan $a$mamak lazım .. led alayım ucuz olsun diyoruz sonra tüplüde aldıgımız görüntüyü bile alamıyoruz .. biraz daha bekleyip gözlüksüz 3dlerden almanı önerebilirim

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ali SARAÇ;324500
bence 3d gözlüksüzler ucuzlayana kadar 3d'li tv almamak gerekiyor o saçma gözlük insanın gözünü agrıtıyor .. ayrıca dedikleri gibi led tvlerde samsungdan $a$mamak lazım .. led alayım ucuz olsun diyoruz sonra tüplüde aldıgımız görüntüyü bile alamıyoruz .. biraz daha bekleyip gözlüksüz 3dlerden almanı önerebilirim
:syg::hmm::syg2:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar 13 yıldan bu yana kullandığımız phılıps marka 55 ekran tüplü tv de görüntü gidip geliyor sizce bu neyin işaretidir.tamir yapılırmı yoksa bacakları sallamış vaziyettemi?
eğer öyleyse ne tavsiye edersiniz.led tv 3 boyutlu olanlardan mı alayım.