škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

wi-fi+3d let tv düşünüyorum tavsiyeleriniz.

fenomen · 69 · 18424

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Lemonade

• Nano-maniac
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Televizyon konusunda cok fazla arastirmistim.LCD mi Plazma mi Led mi derken PANASONIC 50V20E modelinden aldim bundan yaklasik 1 yil once.Gercekten cok memnun kaldim.Butceniz yettigi olcusunde buyuk almaya ozen gosterin ki daha sonrasında goz alisiyor ve kucuk kaliyor.

Plazma TV'yi de tavsiye ederim ozelliklede Panasonic'i.Benim aldigim TV'de arkasinda ayrica uydu giris yeri vardi ve hic uydu receiver aramadan goruntuyu daha kaliteli aliyorum.

Ayrica su siteyide incelemenizi tavsiye ederim.

http://www.hdtvtest.co.uk/

Gozlukle TV seyretmek fikrine bir turlu alisamadigimdan 3D'den uzak durmustum.Bence su asamada gereksiz gibi.

Yeni alacak olsam Panasonic yine ilk tercihim olurdu alternatif olarakta Samsung olabilir.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim tv de arasıra kararma oluyordu ama 3 günden bu yana iyi gibi.tam gittiği zaman harekete geçeceğiz kısmet olursa inş.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı hypetrax

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Lemonade;329983
Televizyon konusunda cok fazla arastirmistim.LCD mi Plazma mi Led mi derken PANASONIC 50V20E modelinden aldim bundan yaklasik 1 yil once.Gercekten cok memnun kaldim.Butceniz yettigi olcusunde buyuk almaya ozen gosterin ki daha sonrasında goz alisiyor ve kucuk kaliyor.

Plazma TV'yi de tavsiye ederim ozelliklede Panasonic'i.Benim aldigim TV'de arkasinda ayrica uydu giris yeri vardi ve hic uydu receiver aramadan goruntuyu daha kaliteli aliyorum.

Ayrica su siteyide incelemenizi tavsiye ederim.

http://www.hdtvtest.co.uk/

Gozlukle TV seyretmek fikrine bir turlu alisamadigimdan 3D'den uzak durmustum.Bence su asamada gereksiz gibi.

Yeni alacak olsam Panasonic yine ilk tercihim olurdu alternatif olarakta Samsung olabilir.

Bizde 2,5 sene önce panasonic plazmasını almıştık 42'' o kadar yeni teknoloji çıktı ama full hd olmamasına rağmen benim televizyonda bluray filmlerde çok güzel görüntü yakalıyorum 1 ay öncede HD yayına geçtim arkadaşımda yeni ledlerden var aynı hd yayını kullanıyoruz yani arasında fark yok diyebilirim.

3D aslında çok güzel ama biraz meraklı olmak gerekiyor yani öyle piyasada zaten sayılı film var ama teknolojiyle aranız iyidir güzel 3d videolar var mesela onları indirip izlerim diyorsanız bence alınabilir ama 3-4 film izlemek içinde o kadar fiyat farkını vermeye değermi tartışılır.

Bugün teknosanın turuncu indirimi vardı. Vatanında 2-3 haftaya %25 indirimi oluyor çok güzel 1.200-1.300 civarı tv var takip edip alabilirsiniz :ok:

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;329996
bizim tv de arasıra kararma oluyordu ama 3 günden bu yana iyi gibi.tam gittiği zaman harekete geçeceğiz kısmet olursa inş.

Madem tv kendine geldi iyice bozulana kadar beklemek sizin için daha iyi olabilir.
Çünkü her geçen gün yeni teknoloji tvler cıkıyor ve eskileri ucuzluyor.
Ben 9 ay önce 2700 e 47 inç Lg LE5500 aldım şimdi üretimden kalktı.
Aslında tam olarak kalkmasada model adı değişti fiyatıda 2000 lere indi.

Birde neden alıcağınız tv de hd recevier arıyorsunuz ki hiç gerek yok bence.
Hd receiver olsa bile hd kanal izleyebilmek için ya dijitürk yada dsmart üyeliğiniz olması ve bu dijitürk ve  dsmart kartınızı hd modüle takarak hd kanal izleyebilirsiniz.
Hiç gerek yok zaten dijitürk d dsmartta hd recevier veriyor.
Siz belirlediğiniz bütceye en iyi hangi tv alabilirsiniz onu araştırsanız daha iyiolur sanki.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hypetrax;330007
Bizde 2,5 sene önce panasonic plazmasını almıştık 42'' o kadar yeni teknoloji çıktı ama full hd olmamasına rağmen benim televizyonda bluray filmlerde çok güzel görüntü yakalıyorum 1 ay öncede HD yayına geçtim arkadaşımda yeni ledlerden var aynı hd yayını kullanıyoruz yani arasında fark yok diyebilirim.

3D aslında çok güzel ama biraz meraklı olmak gerekiyor yani öyle piyasada zaten sayılı film var ama teknolojiyle aranız iyidir güzel 3d videolar var mesela onları indirip izlerim diyorsanız bence alınabilir ama 3-4 film izlemek içinde o kadar fiyat farkını vermeye değermi tartışılır.

Bugün teknosanın turuncu indirimi vardı. Vatanında 2-3 haftaya %25 indirimi oluyor çok güzel 1.200-1.300 civarı tv var takip edip alabilirsiniz :ok:
evet bazen güzel kampanyalar oluyor,örneğin bir ara BİM mağazasında güzel bir kampanya vardı 82 ekran ful hd süper çözünürlük ve fiyat harikaydı ama 700 tl civarıydı ama tv sorunumuz yoktu.3D led tv ve wi-fi özellikli tv hepsi bi arada olsun diyorum.Fiyatı da çok kabarık olmasın diyorum.yüklü miktarlarda para vermek istemiyorum.Ben aldğımda özellikli olsun ama en azından 10 yıl kullanayım diyorum.Teknoloji hızlı gelişiyor ve çok çabuk eskiyor.maaşımızı komple teknolojiye/elektrronik eşyaya kapatmayalım diyorum.

Alıntı yapılan: porschemurat;330029
Madem tv kendine geldi iyice bozulana kadar beklemek sizin için daha iyi olabilir.
Çünkü her geçen gün yeni teknoloji tvler cıkıyor ve eskileri ucuzluyor.
Ben 9 ay önce 2700 e 47 inç Lg LE5500 aldım şimdi üretimden kalktı.
Aslında tam olarak kalkmasada model adı değişti fiyatıda 2000 lere indi.

Birde neden alıcağınız tv de hd recevier arıyorsunuz ki hiç gerek yok bence.
Hd receiver olsa bile hd kanal izleyebilmek için ya dijitürk yada dsmart üyeliğiniz olması ve bu dijitürk ve dsmart kartınızı hd modüle takarak hd kanal izleyebilirsiniz.
Hiç gerek yok zaten dijitürk d dsmartta hd recevier veriyor.
Siz belirlediğiniz bütceye en iyi hangi tv alabilirsiniz onu araştırsanız daha iyiolur sanki.
:ok::ok:Sanırım tv de henüz sorun yok görünüyor ama ne zaman ne olacağı belli değil.bakarsınız tak deyiverir gider.O zaman en kısa sürede kararı veririz.ama araştırmaya devam edeceğim.aradığım özellik en azından 102 ekran,hd,kalite çözünürlük.3d yeter bunlar.

Çevrimdışı stsby

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;329906
arkadaşlar fiyatlar çok uçuk birde hd cihazı yok bunlarda.

Benim modelde dahili HD uydu alıcısı var arkadaslar.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: stsby;330329
Benim modelde dahili HD uydu alıcısı var arkadaslar.
sen hangi model ve marka aldın fiyatı nedir*

Çevrimdışı stsby

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;330367
sen hangi model ve marka aldın fiyatı nedir*

LG 42LW650S. Teknosa turuncu indirimden 2700tl'ye aldım. 7 adet 3d gözlük hediyesi ile birlikte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: stsby;330760
LG 42LW650S. Teknosa turuncu indirimden 2700tl'ye aldım. 7 adet 3d gözlük hediyesi ile birlikte.
:kork1::kork1::kork1::knp:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar düzeldi dediğim tüplü emektar tv s.o.s varmeye başladı yine,karakterler boyalı ve birbirine geçmiş konumda.Gidiyor geliyor.nereye kadar gider bilmem.Arayışlara devam.Topiğimin başında bahsettiğim vestel modeli geçen gün gördüm son gün diyordu 1500tl ye kadar düşmüş.Ne yapsam acaba?

masser45

• Ziyaretçi
Samsung Smart TV.

Gayet yeterli. İnternet'e de bağlanabiliyor.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: masser45;341144
Samsung Smart TV.

Gayet yeterli. İnternet'e de bağlanabiliyor.
hangi modelini tavsiye ediyorsunuz içinde hd cihazı varmıdır?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şu tv nasıl sizce değer mi,ayrıca hd alıcısı bunun içindemi tam anlayamadım anladığım kadarıyle var gibi.wi-fi de var.
http://www.incehesap.com/lg_42lv375s_full_hd-547-20911.html
ayrıca lg olması da güzel gibi.sizce avantajı ve dezavantajı nedir* 3d yok bunda.
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2012, 20:58:37 Gönderen: fenomen »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
3d olacaksa KESINLIKLE FPR gözlüklü olanlardan alın. Bizzat denedim,titreşim yok,kontrast eksikliği yok,baş ağrısı yok. Sakin pilli,titresimli,ağır gözlüklü tvlere para vermeyin.

Google da 3D FPR Yazsaniz görürsünüz zaten.