škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

wi-fi+3d let tv düşünüyorum tavsiyeleriniz.

fenomen · 69 · 18420

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araştırmalarım devam ediyor arkadaşlar.bu defada çerçevesiz led düşünmeye başladım.en iyisini nasıl bulurum,ararken çerçevesiz mi yazmalıyım?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam alamadınız mı hala :hanz:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;360356
:++:durmak yok aramaya devam.:knp:

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam sana tavsiyem kardeşim panasonic aldı 600hz şimdi kampanyası olabilir. 2500 civarı idi. özellikle maç izlerken süper. görüntü gerçek gibi yalnız film ve dizilerde o kadar net gösteriyorki karakterlerin suratlarındaki sivilceler ortaya çıkıyor.  uzanıp sıkası geliyor insanın. herbir halt var. ama başka birşey alacaksan sana önerim öncelikli hertz'ine bakman. hertz yayını daha güçlü ve net çekmesine yarar. şu anda piyasa 50 hz den geçilmiyor. bunlar eski teknoloji hem çok elektrik yakıyor, hem de evi iyi ısıtıyor. kalorifer yakmana gerek yok yani:++:. minimum 100 hz birşey bakman. daimi kullanacağın için bu konuda paradan fazla kaçma. sony, samsung ( yalnız kumandası kullanışsız biraz.), phillips sana tavsiye edeceğim diğer ürünler. türk malından uzak dur.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;360356
Televizyon devri kapanacak ama hocam hâlâ alamadı.:kiki:

Alıntı yapılan: YEKE;360390
...sana önerim öncelikli hertz'ine bakman. hertz yayını daha güçlü ve net çekmesine yarar...
Hertz görüntüyü ne kadar sıklıkla ekrana taradığı ile alakalıdır. Antenden gelen yayını çekebilmnesi ile alakalı değildir.

TV 1600 Hz.' dir ancak tepki süresi uzundur, maç izlerken top havada süzülür arkasında da gölgeleri görünür.

Kontrast, keskinlik, parlaklık, hertz, tepki süresi, ...vb. gibi özelliklerden birinin değerinin düşük olması izlediğiniz programa bağlı olarak sıkıntı oluşturabilir.;)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;360390
hocam sana tavsiyem kardeşim panasonic aldı 600hz şimdi kampanyası olabilir. 2500 civarı idi. özellikle maç izlerken süper. görüntü gerçek gibi yalnız film ve dizilerde o kadar net gösteriyorki karakterlerin suratlarındaki sivilceler ortaya çıkıyor. uzanıp sıkası geliyor insanın. herbir halt var. ama başka birşey alacaksan sana önerim öncelikli hertz'ine bakman. hertz yayını daha güçlü ve net çekmesine yarar. şu anda piyasa 50 hz den geçilmiyor. bunlar eski teknoloji hem çok elektrik yakıyor, hem de evi iyi ısıtıyor. kalorifer yakmana gerek yok yani:++:. minimum 100 hz birşey bakman. daimi kullanacağın için bu konuda paradan fazla kaçma. sony, samsung ( yalnız kumandası kullanışsız biraz.), phillips sana tavsiye edeceğim diğer ürünler. türk malından uzak dur.
eyvallah sağol dostum,ama ben tam alacakken birde bu çerçevesizleri gördüm bYILDIM YAHU RESMEN.Gerçekten süper bişi.almışken en hoşum GİDENİNİ alAYIM DEDİM.Şu an laptop aldım ama tam iflas etti diğer rahmetli ondan sonra aldım.Ben dediğiniz gibi markada kararsızım birde özelliklerinde kararsızım.hd uydu alıcılı dAHİL OLANINDANMI YOKSA 3d wi-fi dahil olsunmu karar veremiyorum.ama çerçevesiz olanını kafaya takmış durumdayım.

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;360393
valla kapanırsa bende kurtulmuş olurum uğur bey.:++::++:

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;360393

Hertz görüntüyü ne kadar sıklıkla ekrana taradığı ile alakalıdır. Antenden gelen yayını çekebilmnesi ile alakalı değildir.

TV 1600 Hz.' dir ancak tepki süresi uzundur, maç izlerken top havada süzülür arkasında da gölgeleri görünür.

Kontrast, keskinlik, parlaklık, hertz, tepki süresi, ...vb. gibi özelliklerden birinin değerinin düşük olması izlediğiniz programa bağlı olarak sıkıntı oluşturabilir.;)
sende hangisi var uğur birde tavsiyen ne olur?

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;360398
sende hangisi var uğur birde tavsiyen ne olur?
46" LG (modelini hatırlamıyom, içeri gidip bakmayada üşeniyom:utan:) var.
Uydu alıcım HD olmadığı için (ona sıra gelmedi bir türlü:D) HD yayın hiç izleyemedim.
Sony' nin özellikleri fazla olanlarının fiyatları az biraz da olsa fazzla oluyor. Tavsiyem marka olarak LG veya Samsung olur.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;360437
46" LG (modelini hatırlamıyom, içeri gidip bakmayada üşeniyom:utan:) var.
Uydu alıcım HD olmadığı için (ona sıra gelmedi bir türlü:D) HD yayın hiç izleyemedim.
Sony' nin özellikleri fazla olanlarının fiyatları az biraz da olsa fazzla oluyor. Tavsiyem marka olarak LG veya Samsung olur.
abi sen yine hd alıcıdan izlemedim diyosun bizim receiveri bahçeydeki tüplü tv için götürdüler ben aptnin karasal yayınından ha bire karınca belgeseli izliyorum.hd tvde yerel tv izleyen tek adamım.:++::++:
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;360496
abi sen yine hd alıcıdan izlemedim diyosun bizim receiveri bahçeydeki tüplü tv için götürdüler ben aptnin karasal yayınından ha bire karınca belgeseli izliyorum.hd tvde yerel tv izleyen tek adamım.:++::++:
:++::++::haha: