škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Telefunken tlf 350 3d görüntülü 2yil garantili

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı club-ber

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ürünü 28,01,2012 Tarihinde Watan bilgisayardan aldım fakat acilen nakite skıstıgım için Satışa cıkardım aldığım fiyatın cok altında weriyorum izmir içi gelip elden alabilirsiniz.
adıma kesilmiş faturası we garanti blgesi full kutu içeriğinde werilicektir alıcak olan kişiye sadece deneme amacım oldu çokkaliteli ve güsle bi ürün. yanlş yola saptıgınızda hmn 4 sanıye içinde yeni rota hesaplaması war. film dvd müzik tv izleeybilirsiniz. sarjı yaklasık5 saat gidiyo.
ömür boyu ücretsiz harita güncelleme özelliğide bi awantaj daha cok sayamadıgım bi çok özelliği var ekrandan daha jelatinini bile cıkarmadım aldıgım gibi kutusunda duruyor.

Özellikler
İşlemci Teknolojisi    Sirf ATLAS
Harita Yazılımı    Başarsoft
Navigasyon Yazılımı    i-GO
Harita Özellikleri    Otomatik Rota Hesaplama, POI Kayıtlı Adres Bulma, Rota Similasyonu, Farklı Rota Seçenekleri, Pusula, Yol Bilgisayarı, Hız Göstergesi
İşletim Sistemi    Win CE 6.0
Mobil Ram Boyutu (mb)    128
Desteklenen Hafıza Kartı    Micro-SD (TransFlash)
Mobil Ekran Boyutu (inch)    5.0
Ekran Tipi    Renkli Ekran
Ekran Özellikleri    TFT
Bağlantı Özellikleri    Bluetooth, GPS, USB
Multimedya Özellikler    FM-Transmiter, MP3 Çalar, 3.5 mm Audio Çıkış, MP4 Oynatıcı, Sesli Yönlendirme, Video Oynatıcı, E-Kitap

FİYAT 200 TL
507 779 3762 ( Ferhat Aras )
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2012, 11:47:25 Gönderen: club-ber »

Çevrimdışı club-ber

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Acil naki tihtiyacından satıyorum Fiyatı Cektım 150 tl ye cok uygun fiyat Yeni aldım 2 ,Yıl Watan bilgisayar garantili. Kutusu ful olaral duruyo sadece bi kaç sefer kullnamak  nasip oldu .. ihtiyacı olan warsa kargoolama işlemini hmn gercekleştirebilirim