škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia 1.6 TDI Nisan(?) ayında Türkiye'de satılmaya başlanacakmış

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;92174
Ne sesmiş arkadaş ya, bi ben mi duymuyom bilmiyom ki. Ya bi rölantide gürültülü bide 1-2 ve hadi sizi mi kıracam 3. vites olsun. Gerisinde ben her Fabiada tekerine göre neyse o olan yol sesini duyuyorum, bu küçük viteslerdede uzun yol yapmıyacağınıza göre, e zaten anım anım anırıyorum 90-100 giderken dizel tarıltısını duyarsanız kıçımı keseceğime...? He sürat yapınca anırıyorda, sizin bu 1.4 Fabialar yada 1.4 her neyseleriniz benzinli Mercedesler gibi süzülüyorda ben mi bilmiyom yav?

Hani bindik sürdük gördükte. Bana hiç E segmenti arabalar gibi gelmedide, ondan şeyediverdim.

:+1:907
4,5 viteslerde hiç ses yok yolun sesi geliyor bitek

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;92178
:+1:907
4,5 viteslerde hiç ses yok yolun sesi geliyor bitek

Aha böle gidin müzikten başka hiç ses olmuyo, teker sesi bile nerdeyse yok. Hemde az yakar. :p (videonun sonunda bi dahada gider demişim niye demişim bilmiyom :D arabada 30 bindeymiş canım yaaaa :))

http://www.dailymotion.com/video/x879y2_fabia-1-4-tdi-fuel-economy-show_auto

Ama yok basacam dersenizde en kötü böle ses duyarsınız. Anırıyor kabul.

http://www.dailymotion.com/video/x8mghx_fabia-1-4-tdi-0-190-kph_auto

Ha buda Serdar Abinin 101 lik benzinli.  :p karşılaştırın.... Ama sesi daha güzelmiş ha :D :D Ama ses yine sestir :hih:

http://www.dailymotion.com/video/xad4vb_skoda-fabia-choice_auto

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Bak ya yine eski günler canlandı, Serdar Abi 5. viteste redline kanırtıyo 215 yapıştırmış Choice gidiyo, devir makinesi vesselam en iyi atmosferay 1.4 belkide spor kullanım için. Ama tüpmüş gazmış havaymış tısmış yok, has benzinde biniyordu en son hatırladığım kadarıylen. :hanz: :hanz:

:adm:

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;92193
Hakancm videoları açamadım :(

ben açabiliyorum
dailymotion'ı da mı yasadıklar ki

öyleyse dns ayarları için OPENDNS'i deneyin:
http://www.opendns.com/
208.67.222.222
208.67.220.220
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ışık hocam telefon kitlerinde 3 model yazıyor.pt2,pt3 ve pt4 bunların birbirinden farkı nedir.superbte pt2 kullanıyorum ama pt3 te alınabiliyomuş.bana daha uygunsa onu seçeyim.kitler hakkında bilgi verebilirmisin
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selchuk;93152
ışık hocam telefon kitlerinde 3 model yazıyor.pt2,pt3 ve pt4 bunların birbirinden farkı nedir.superbte pt2 kullanıyorum ama pt3 te alınabiliyomuş.bana daha uygunsa onu seçeyim.kitler hakkında bilgi verebilirmisin

PT2 Bluetooth bağlantı özelliği olan telefon tutuculu GSM II özellikli telefon kiti (PLF veya PLK ile sipraiş edilmelidir.) 675
PT3 Bluetooth bağlantı özelliği olan GSM II özellikli telefon kiti (PLF veya PLK ile sipraiş edilmelidir.) 591
PT4 Bluetooth bağlantı özelliği olan GSM III özellikli premium telefon kiti (PLF veya PLK ile sipraiş edilmelidir.) 1,170

anladığım kadarıyla PT3 zaten PT2 ile aynı özalliklere sahip fakat telefon tutucu kısmı yok, bu yüzde de daha ucuz

PT4'te ise ekstra özellikler mevcut, katalogta belirtilmiş:

Skoda Superb Kataloğu-Türkçe
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?p=37705

Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam sağol.katalogta gsm 2 ve 3 modeli var.anladığım kadarıyla pt4ün karşılığı superb için gsm3 oluyor.yalnız uzaktan erişimi destekleyen telefonlar için diyor yani bluteooth olanları kapsamıyormu gsm3 bu ifadeyi anlayamadım

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selchuk;93179
hocam sağol.katalogta gsm 2 ve 3 modeli var.anladığım kadarıyla pt4ün karşılığı superb için gsm3 oluyor.yalnız uzaktan erişimi destekleyen telefonlar için diyor yani bluteooth olanları kapsamıyormu gsm3 bu ifadeyi anlayamadım

Bluetooth hepsinde standart zaten, fiyat listesinde yazıyor

GSM III ile katalogta da yazdığı üzere desteklenen telefonlarda, telefon rehberi araca indirilebiliyor ve Maxi DOT ekranda görülebiliyormuş (rSAP-remote SIM Access Profile)
« Son Düzenleme: 13 Nisan 2010, 16:44:19 Gönderen: isikayhan »

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o zaman bi servise sormak lazım gsm3ün superb için olanını getirirlermi.konsoldan görmek rehberi daha iyi olur bence

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selchuk;93198
o zaman bi servise sormak lazım gsm3ün superb için olanını getirirlermi.konsoldan görmek rehberi daha iyi olur bence

tabii ki telefonunuzun bu özelliği (rSAP) desteklemesi de gerekir

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: isikayhan;100526
:++:

http://www.skoda.com.tr/new/popup.html

İlk defa güzel reklam yapmışlar :D

Şimdide aralık ayı gibi 1.6 140 HP dizel superB geliyomuş buna ne diceksiniz?:hanz:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;100533
İlk defa güzel reklam yapmışlar :D

Şimdide aralık ayı gibi 1.6 140 HP dizel superB geliyomuş buna ne diceksiniz?:hanz:

1,6 140 hp motor ilk önce passatta sunulacak oda yeni kasasında onun için superbe koymazlar:D