škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia 1.6 TDI Nisan(?) ayında Türkiye'de satılmaya başlanacakmış

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: isikayhan;88947
hem de yepyeni DGS şanzıman seçeneği ile :++: :++: :++:

yazım yanlışını düzeltmişler
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: isikayhan;89258
yazım yanlışını düzeltmişler

düzeltsinler bi zahmet:D

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia 1.6 TDI Elegance için ilave donanım fiyatları:

alıntı:

http://forum.donanimhaber.com/m_38862678/mpage_1/f_/key_//tm.htm#38944092

Akadaslar Octavia 1.6 TDI DSG Elegance icin ilave donanimlari bayiye emaille sordum. Gelen cevaptaki fiyatlar asagidadir. Birde bu ilave donanim istenince 2.5 ayda getirtilebiliyomus arac. Bilginize...

Parça Kodu OCTAVIA ELEGANCE Fiyat
0NA Motor ibaresi olmaması 0
PJC Orijinal jantlı stepne (17" jantlarla alınamamaktadır.) 336
3G2 Ön yolcu koltuğunda ISOFIX çocuk koltuğu için sabitleyici kancalar 80
3U3 Bagaj çevresini koruyucu file 32
3X1 Kayak çantası 268
3Y1 Arka güneşlik (Sedan) 172
6M6 Bagaj için file programı (çift fileli) 128
7X2 Ön park sensörü 735
PDB İç gözlem ve eğim sensörlü alarm sistemi 100
PH0 Elektrikli sunroof 2,037
PJ2 Crateris tipi 6,5 Jx16" boyutunda alaşım jant (Fiyat farkı alınmamaktadır.) 0
PJ6 Pegasus tipi 7Jx17" boyutlarında alaşım jant (Stepne lastiği jant üzerindeki lastik boyutundan küçük olacaktır.) 459
PJ7 Pallas tipi 7Jx17" boyutlarında alaşım jant (Stepne lastiği jant üzerindeki lastik boyutundan küçük olacaktır.) 459
PK4 Kötü yol paketi (17" jantlarla temin edilememektedir.) 372
PKB 3. arka kafalık 68
PLF 4 kollu radyo ve telefon kontrollerini sağlayan çok fonksiyonlu deri direksiyon simidi (Telefon kiti ile alınabilir.) 48
PLK 3 kollu DSG şanzıman değiştirme özelliği, radyo ve telefon kontrolünü sağlayan çok fonksiyonlu deri direksiyon simidi (Telefon kiti ile alınabilir.) 1,107
PLL 3 kollu DSG şanzıman değiştirme özelliği, radyo kontrolünü sağlayan çok fonksiyonlu deri direksiyon simidi 1,067
PT2 Bluetooth bağlantı özelliği olan telefon tutuculu GSM II özellikli telefon kiti (PLF veya PLK ile sipraiş edilmelidir.) 675
PT3 Bluetooth bağlantı özelliği olan GSM II özellikli telefon kiti (PLF veya PLK ile sipraiş edilmelidir.) 591
PT4 Bluetooth bağlantı özelliği olan GSM III özellikli premium telefon kiti (PLF veya PLK ile sipraiş edilmelidir.) 1,170
PWA Elektrikli ve hafızalı sürücü koltuğu (PW4 ile birlikte sipariş edilmelidir.) 1,298
PWC Sürücü tarafı hafızalı elektrikli ön koltuklar (PW4 ile birlikte sipariş edilmelidir.) 2,145
PW4 Elektrikli hafızalı yan aynalar 511
PLC Supreme tam deri döşeme 3,999
PLI Alcantara deri döşeme 3,999
PW0 Isıtmalı ön koltuklar 451
PK8 AFS özellikli dinamik açı kontrol özelliği olan xenon farlar ve entegre far yıkayıcısı 2,077
RAD Entegre 6'lı CD değiştirici özelliği sunan Radio Bolero Radyo CD/MP3 çalar 727
RA1 12 hoparlörlü ses sistemi (Radyo Bolero ile temin edilebilir.) 859
RCA 6'lı CD değiştirici (Radyo Bolero ile temin edilemez) 815
UF6 Torpido gözünde USB bağlantı noktası MDI 316
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu fiyatları küsüratlı olarak neden yazarlar anlamam.Sanki o küsürat anca maliyeti karşılıyor sanki :D Yaz işte 316 diyeceğine 300 de bırak yada 320 de..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;90440
Bu fiyatları küsüratlı olarak neden yazarlar anlamam.Sanki o küsürat anca maliyeti karşılıyor sanki :D Yaz işte 316 diyeceğine 300 de bırak yada 320 de..
300' e yuvarlamışlardır onlar da, 16' da işte tutarsa.:wnk:

berfin.meb

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;90440

Sebep belli.
Psikolojik olarak alıcının üzerinde etki bırakmak.
Aynı işlem giysiler üzerinde de uygulanıyor.

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İşte; 1.6 TDI Octavia'nın tüketim değeri 1.4 TDI Cordoba/Fabia'dan düşük...

Böyle teknolojinin eli öpülür. 2. bin yılın ilk on yılını bitirdiğimiz bu zaman diliminde alınacak dizel motor işte bu 1.6 TDI.:rock1:
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SEAHAWK;91813
İşte; 1.6 TDI Octavia'nın tüketim değeri 1.4 TDI Cordoba/Fabia'dan düşük...

Böyle teknolojinin eli öpülür. 2. bin yılın ilk on yılını bitirdiğimiz bu zaman diliminde alınacak dizel motor işte bu 1.6 TDI.:rock1:

140 ligi nerde bunun en baba motor o olucak bence:)

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
tdi ye sesinden dolayı sıcak bakamıyorum bir türlü ama ekonomide kafa karıştırıyor.Benim kararım degişmezse hayalimde 1,4 tsi motor ve dsg şanzuman var.Birde bu araba octavia veya jetta olursa tadından yenmez benim fikrim tabi
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mesdi;91865
tdi ye sesinden dolayı sıcak bakamıyorum bir türlü ama ekonomide kafa karıştırıyor.Benim kararım degişmezse hayalimde 1,4 tsi motor ve dsg şanzuman var.Birde bu araba octavia veya jetta olursa tadından yenmez benim fikrim tabi

Hayırlısı olsun.
Benzinliye göre dizelin gürültü oranı daha fazla olsada.Arabama binen insanların çoğu zaman 'nasıl dizel bu takır takır ötmüyor 'dediklerine sık sık şahit oluyorum.2004 model olmasına rağmen tdi sesi için, Ben de çok rahat fazla gürültülü olmadığını söyleyebilirim.Yeni teknoloji 1.6 tdi daha da az gürültülü olabilir kanımca,bekleyip göreceğiz.Ekonomisine zaten söyleyecek söz bulamıyorum.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün bizim sitede 1.6 Tdı jetta gördüm rölantide sesi çok azdı inanamadım rölantide o kadar ses veriyosa aracın içine hiç ses vermiyodur

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
son iki üç gündür 110 luk 1,9 tdi leon kullandım. arkadaşımın aracıydı. 202 bn kmde. motor tamamen sorunsuz. turbosu bile değişmemiş orjinal turbosu. çekişi yakıt tüketimi mükemmel. yemişim sesini tdi gibisi yok. yardıra yardıra bindik ortalama tüketim 5,4 lt/100 km idi.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Ne sesmiş arkadaş ya, bi ben mi duymuyom bilmiyom ki. Ya bi rölantide gürültülü bide 1-2 ve hadi sizi mi kıracam 3. vites olsun. Gerisinde ben her Fabiada tekerine göre neyse o olan yol sesini duyuyorum, bu küçük viteslerdede uzun yol yapmıyacağınıza göre, e zaten anım anım anırıyorum 90-100 giderken dizel tarıltısını duyarsanız kıçımı keseceğime...? He sürat yapınca anırıyorda, sizin bu 1.4 Fabialar yada 1.4 her neyseleriniz benzinli Mercedesler gibi süzülüyorda ben mi bilmiyom yav?

Hani bindik sürdük gördükte. Bana hiç E segmenti arabalar gibi gelmedide, ondan şeyediverdim.