škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Otomobille Avrupa turu yapmak için önerileriniz

rayen · 34 · 12655

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;326089
Bulgaria'dan geçen herkese mı aynı muamele yoksa sadece Türklere mı?

Ülkeler yabancı ülke vatandaşlarına karşı her zaman ihtiyatlı yaklaşır, bu o ülkeye her türlü giriş şeklinde mevcut. Elbette bu yaklaşımın içeriğide ülkene göre değişiyor doğal olarak. Bana Romanya'da havaalanında polis nerede yaşadığımı sordu, elinde pasaport var düşün :) Türkiye - İstanbul dedim, İstanbul Türkiye'de mi dedi :) gerisini sen hesapla :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim memlekete yabancı gelse eminim çok rahat geçerler.İllaki yamyamlar var bizde ama kimseye bulaşmaz isen sıkıntı olmayabilir..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı rayen

• Seyirci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu bulgarlar yüzünden millet birbirine girmiş internette. Yok güvenli, yok güvenli değil diye. :)
Kimisi çok geçtim hiç bir olay olmadı diyor, kimisi her an herşey olabilir tarzında konuşuyor. Ama somut olarak benim başıma şu geldi diyen yok. Bir kaç adi hırsızlık olayı var ki, onlar burda da oluyor. Hatta bazıları sorunu çıkaranların bizzat türkler olduğunu söylüyor. Aşırı hız yapmalar, hatalı sollamalar dolayısla kazalar, polise yakalanmalar, rüşvet vermeler vs.
Ama herkesin ortak görüşü gündüz geçmek. Trafik kurallarına uyulduğu sürece polis durdurmuyormuş. Tam da beni tarif ediyorlar. :++:
Tabi en çok korkulan konu sahte polis. :knp:
 Eğer böyle bir şeyle karşılaşılırsa, allah ne verdiyse sırp sınırına kadar yardıra yardıra gidilecek ve yolda konsolosluk aranıp yardım istenecek. Tabi polislerin gerçek çıkma ihtimaline karşı. :) Zaten sahte polisse peşime düşmezler.
Şimdi bu kadar varsayımdan sonra gidip şu bulgarı görmemek olmaz. :)
Gidinceye kadar cebime ve sağlığımıza zeval gelmesin yeter. :++:
silayolu.com dan tüm tiyoları almaya devam ediyorum.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bulgaristan'ın kuzeyi daha sıkıntı, çok sorun yaşamayan kuzeye çıkmadan direk güneyden devam edenlerdir. Sizde zaten çok kuzeye çıkmadan aynen devam edin, Sofya'ya doğru gidin, zaten ülkede gidilebilecek adam gibi yol sadece oraya giden kısımda, TEM yok orada :D bildiğiniz gidiş geliş m.ö'den kalma devlet karayolu işte :D Benim durum olabilecek en berbat tüm durumları bir araya getiriyor:D, kuzeye çıktım Giurgiu'den Romanya'ya giriş yaptım, ordanda Bükreş'e geçtim :D Sofya üzerinden geçip gidin, en rahat olabilecek güzergah gene orası :) Hap kadar ülke zaten, İstanbul'dan Ankara kadar nerdeyse, sabah kapıdan girseniz akşamüstüne kalmadan ülkeden çıkarsınız :D