škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Akılsızlar yollarda

rayen · 25 · 8198

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen, o civata bile ne ağırlıkla iner aşağıya :( Ben bu işi hiç beğenmedim. Alınabilir helikopterle tek tek parçalanabilir aslında.
-------------------------------------------------

opel33

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: gokcen59;326752
Aynen, o civata bile ne ağırlıkla iner aşağıya :( Ben bu işi hiç beğenmedim. Alınabilir helikopterle tek tek parçalanabilir aslında.

35 katlı deniyor düşünsene ordan civatanın indiğini :D
V limit hıza bile ulaşır kereta :D
Mermi gibi iner resmen...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mallar ya vinç unuttular, her önünden geçtiğimde aralıksız 5 dakika gülüyorum.:++::++:

En son vinci çekebilecek bir helikopter arıyorlardı:++::++:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kuruyken bile felaket o yokuşlar :D hele karda faciya direk :D Gaziosmanpaşa'da bir yokuş var, önden çekişli araba dur kalk bile yapamıyor kuruda :D sarıyor direk :D üstelik yokuşun tepesinde ışık var birde hangi akıllı koyduysa :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;326789
Kuruyken bile felaket o yokuşlar :D hele karda faciya direk :D Gaziosmanpaşa'da bir yokuş var, önden çekişli araba dur kalk bile yapamıyor kuruda :D sarıyor direk :D üstelik yokuşun tepesinde ışık var birde hangi akıllı koyduysa :D
İstanbul?

06lkn66

• Ziyaretçi
O vinc benim yol tarif seklim ona dogru gelin falan diyorum bilmeyenlere :)

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
O vinç yüzünden binada faaliyete geçmedi.Boş yere çürüdü güzelim bina.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: burock;327100
O vinç yüzünden binada faaliyete geçmedi.Boş yere çürüdü güzelim bina.
Sadece vinç yüzünden değil, mahkemelik durumu var o binanın, soyadı ''Hattat'' olan biriydi yanılmıyorsam, zaten bu bina 35 değil daha fazla katlıydı, Köşke risk oluşturması nedeniyle kırpıldı biraz...vinç de olayın son düdüğü oldu.
Alıntı:
FF´isimli üyeden Alıntı  
Kuruyken bile felaket o yokuşlar  hele karda faciya direk  Gaziosmanpaşa'da bir yokuş var, önden çekişli araba dur kalk bile yapamıyor kuruda  sarıyor direk  üstelik yokuşun tepesinde ışık var birde hangi akıllı koyduysa

İstanbul?

İstanbul'da böyle rezil bir cadde var mı bilemem ama bahsettiği cadde nenehatun ve paraleli olan reşit galip caddesi olmalı...ikisi de tek yön, biri inişe, diğeri çıkışa çalışıyor, birinde fren kokar, diğerinde debriyaj...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hetepe;327104
...Alıntı:
FF´isimli üyeden Alıntı  
Kuruyken bile felaket o yokuşlar  hele karda faciya direk  Gaziosmanpaşa'da bir yokuş var, önden çekişli araba dur kalk bile yapamıyor kuruda  sarıyor direk  üstelik yokuşun tepesinde ışık var birde hangi akıllı koyduysa

İstanbul?

İstanbul'da böyle rezil bir cadde var mı bilemem ama bahsettiği cadde nenehatun ve paraleli olan reşit galip caddesi olmalı...ikisi de tek yön, biri inişe, diğeri çıkışa çalışıyor, birinde fren kokar, diğerinde debriyaj...
Gaziosmanpaşa' ya Eyüp' ten çıkarken de o tarz yollardan çıkılıyor. Hele bir tane var ki ortasında durursan otomobilin feriştahı olsa kalkamaz, geri geri iner kaptırıp tekrar çıkar.
Keza Dudullu' dan Ümraniye Sanayi' ye giderken de böyle pis bir yolun art arda hem inişini hem de çıkışını yaşıyorsun. Ford Fieasta ile rampayı 1. viteste iniyorum ki hızlanmasın; rampa biter bitmez başlayan aynı diklikteki rampayı gene 1. viteste bağırta bağırta ancak çıkabiliyorum.:wnk:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;327059
İstanbul?

Angara :rm::rm::rm: abicim bayağı bildiğin kuru yol, araba direk sarıyor o kadar dikki ve yokuşun tam başında ışık var ve sadece 2-3 araba geçebiliyor, millet kaldırıp gidene kadar süre doluyor :D 100 kere geçsen 99 kere o rampada yakalanırsın :D hangi ileri zeka işidir anlamadım o ışığı oraya koyanın:D

Alıntı yapılan: hetepe;327104
Sadece vinç yüzünden değil, mahkemelik durumu var o binanın, soyadı ''Hattat'' olan biriydi yanılmıyorsam, zaten bu bina 35 değil daha fazla katlıydı, Köşke risk oluşturması nedeniyle kırpıldı biraz...vinç de olayın son düdüğü oldu.
Alıntı:
FF´isimli üyeden Alıntı  

İstanbul?

Karum'un arkasına denk geliyor, ara yollardan o caddeye iniliyor, gidiş geliş ana cadde :D gerçi oradaki neredeyse her yol bu şekilde ve nefret ediyorum, sırf park için uygun yer olduğundan oralara kaçıyorum yoksa para versen girmem :D arabadan dumanlar çıka çıka gidiyoz zaten :D full burnout:D