škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda neden küçümseniyor???

çrm19 · 194 · 47262

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kaptan52;329500
Ona Laf Yok Abi :D

...
Kaputun haline bakılırsa içine V8 kaçmış bunun yahu!:kiki:

Çevrimdışı cafer superb

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
skoda'yı küçümseyenler kendilerini dev aynası'nda görenler'dir yeni nesil skoda'lar herkes tarafından beğeniliyor marka fanatikleri dışında:)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abicim ne enerjiniz varmış la, ben okurken yoruldum lan :rm: bir haftadır çalışmaktan pert olmuş durumdayım, beynim gözlerimden akmış durumda, şu enerjilerinizin çeyreğinin çeyreğinden ha şu garibanada verin la :D hala toparlanmaya çalışıyom :D Paran varsa hangisine yetiyorsa bastırır alırsın abicim, şekil verilmiş tenekeler işte :D bende bundan istiyorum ne olacak şinci peki :D full+full+full carbon bu cihaz, 0-100'ü bile ölçülemiyor :D neyse, ben bi kahve yapam :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;329623
Abicim ne enerjiniz varmış la, ben okurken yoruldum lan :rm: bir haftadır çalışmaktan pert olmuş durumdayım, beynim gözlerimden akmış durumda, şu enerjilerinizin çeyreğinin çeyreğinden ha şu garibanada verin la :D hala toparlanmaya çalışıyom :D Paran varsa hangisine yetiyorsa bastırır alırsın abicim, şekil verilmiş tenekeler işte :D bende bundan istiyorum ne olacak şinci peki :D full+full+full carbon bu cihaz, 0-100'ü bile ölçülemiyor :D neyse, ben bi kahve yapam :D

Reis bunun da bagajı küçücük. Ne yapayım bagajsız arabayı?:wnk: Görüldüğü üzere buna bile bir kulp bulmak gayet de mümkün.:wnk:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;329624
Reis bunun da bagajı küçücük. Ne yapayım bagajsız arabayı?:wnk: Görüldüğü üzere buna bile bir kulp bulmak gayet de mümkün.:wnk:

Heeaa demi ama :rm: püü binilir mi lan buna demi :rm:

Çevrimdışı bloodmoney

• Gran Turismo
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2003 model ama, vergi diliminden kaçıncı alt kademeye düştü artık :rm: biz 2012 olsun diye kapris yapmayız, mütevazi adamız işte 2003 modelde yeter bize :rm::rm: ayağımızı yerden kessin yeter :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;329624

Alıntı yapılan: kaptan52;329631
Çok Yakar :D

Alıntı yapılan: bloodmoney;329638
altı sürter ki bunun:D

Alıntı yapılan: FF;329639
2003 model ama, vergi diliminden kaçıncı alt kademeye düştü artık :rm: biz 2012 olsun diye kapris yapmayız, mütevazi adamız işte 2003 modelde yeter bize :rm::rm: ayağımızı yerden kessin yeter :D
Görüldüğü gibi bir otomobilin beğenilmesindeki kriterler kişiden kişiye değişmekte.:wnk:

Demek ki neymiş, canına yandığımın şekilli tenekeleri için birbirimizi kırmaya veya bu konuda hırslı olamya hiç gerek yokmuş.

Favorit' e laf etmeyin ama kalbinizi kırarım he!:huh::rm::hanz:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geldiğim gene yarattığım sinerjiden çok belli oluyor demi :rm::rm::rm:
Favorit'e laf edeni bende hayata küstürürüm :D gönüllerimizin idolü o :adm::adm::adm: yakarım bu gezegeni yakarım :rm:

Çevrimdışı bora-feat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda güzel araç  hyundai de güzel araç   hyundai araçlarının seriliğindenbahsedilmiş konu başında  ewet çok seri araçlar  ama skoda kalitesinde değil   piyasada neden daha çok hyundai var  çeşit cok ve  piyasa aracı  ondan dolayı  skoda biraz daha elit kesim aracı  kalite konusunda skoda kaliteli  ama 1 oktavia 2 fabiası olan bi vatandaş olarak bunlara verdiğim para ile  3 hyundaide alırdım  hatta 3 volkvogende alırdım ama piyasadaki bütün araştırmaları tek tek yapıp inceledim sık eledim ince dokudum  oktaviaya tek rakip corolla  fabiaya tek rakip  yaris i buldum  corolla olur dedim ama yaris ufak geldi onun için corollayıda elemek zorunda kalıp gidip skodaları aldım :)

Çevrimdışı can_kozlu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;329378
Ya Can Vw Üzerinden Çürüttünde Hiç VW İle Mercedes Bir Olurmu Bana Onu Söyle :D Ben Passatmı Yazmışım Orada .

Octavia İle Accent Aynı Sınıf Degildir. Onun Sınıfı Elantradır..
160,000 De Enjektörleri Eline Aldı Diyorsunuz.. Ama Enjektörlerin Hyundainin Değil Boschun Ürettigini Bilmiyorsunuz.Hemen Hemen Tüm Dizel Araçların Enjektörlerinin Bosch Oldugunu Bilmiyorsunuz. 98 Tdi İle Getzin yakıt Sisteminin Aynı Oldugunu Bilmiyorsunuz. 98 TDİ Common Rail Bile Değil. Ona 10 Numara Yağ Bile Koy Yakar. Common Raile Koyun Bakalım Ne Olacak.. Ben 3 Sene H100 Kullandım Ona Yapmadıgım Eziyet Kalmadı Deposuna Tiner Bile Koydum . Ona Öyle Bir Yük Atıyordukki Direksiyon Kendi Kendine Sağ Sol Yapıyordu.. O Araç 160,000 Km De Pert Oldu Ama Kaza Sonucu.. Gişelerde Bir Kamyona Arkadan Yapışıyor .Kazayı Ben Yapmadım. Frene Falan Basma Yok Kamyona Çarpıyor O Hızla Duruyor Ne Emniyet Kemeri Ne Var Nede Airbag. Kazada Ölüm Olmadan Kurtlunuyor Yaralanma Var Tabiki. Ama Emniyet Kemeri Takılı Olsaydı Bişey Olmayacaktı...
İşte Yanlış Burada Hyundai Yumurta Kasa Accentten İbaret Degildir.. Oda Kötü Bir Araç Değildir. Yağını Suyunu Koy Başka Gram Arızası Olmaz.. Tamam Güvenligi Zayıf Arabadır..
Adamlar Çalıştı Çabaladı Emeginin Karşılıgını Alıyor..Hani Audiye Premium Diyorsunuz Ya 90 Küsür Model Audi İle 90 Model Mercedesi Buraya Yan Yana Koyalım Audi Şahin Gibi Kalıyor Yanında.Nereden Nereye Dersiniz.. Hadi 90 Küsür Geçtim 80 Model Mercedes Koyayım..
Şimdi Buraya Hyundainin Motorlarına Yapılan Eziyetlerin Videosunuda Koyarım Hemen Fanatik Etiketi Yapıştırılacak. Adamlar Radyatörün Kapagını Açıp Motora Kum Atıyor. Kaç Saat Redlinede Çalışıyor. Egsoz Sıcaktan Deliniyor. O Motor Kaç Saat Çalıştı.. Hyundainin Motoruna Kötü Diyen Bir Daha Otomobil Konusunda Yorum Yapmasın...

O Elin Korelilerine Kurban Olun Şerefsiz Haysiyetsiz Almanlar Gibi Türkiyeyi Sırtından Vurmamışlardır. Türklere Hala Saygı Duyarlar. Almanyaya Gidin Türklere Nasıl Bakıyolar Pis Türkler Pis Türkler Diyolar. Koreliler Kardeş Diyor.
Alın Elin Korelilerin Görün Tabi Ya Elin Korelileri. Omuz Omuza Savaştıgımız Kardeşimiz Koreliler Elin Korelileri Oldu.
Hala Türklere Saygınlıkları Devam Eder Burslar , Yardımlar , Bağışlar..

Benim Korelilere Duydugum En Büyük Saygı Bu Yüzdendir. Ömrüm Boyuncada Kore Araçlarına Binmeye Devam Edecem Şerefsiz Almanlara Param Nasip Olmasın.

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=48243&rid=2&p=1

"Bu arkadaşın Nic'inin altında mercedes-benz yazması ayrıca bir enteresan"

Çevrimdışı can_kozlu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ya bide şunlarıda yazmasam içimde kalırdı. Almanya ile biz cihan harbinde beraber savaştık, kutuluş savaşında TÜRK'lere sayılamayacak kadar çok faydaları olmuştur hem lojistik hemde maddi anlamda, hatta kurtuluş savaşı sonrası Başkentte, İstanbulda opera binaları, okullar, hastahaneler, müeseseler yaptırmışlardır. Koreye gelince bunlar kendi aralarında (kuzey-güney) savaşırken sırf natoya girebilelim diye bizim ülkemiz güney korenin yanıda yer alıp savaşmış ( kuzey kore ile ne derdimiz varsa sanki ) ve binlerce B E D A V A D A N şehit vermiştir. Kahraman ! türk askeri olmasa idi hapı yutardık cihetinden açıklamalar hem g.kore hemde natodan gelmiştir. Almaya türk ekonomisinin zaaf gösterdiği yıllarda hazır sanayi devrimi de yapmışken binlerce türk insanına ekmek vermiştir. bu almancılar sayesinde ekonomi bir nebze olsun rahatlamıştır. daha sonraları bizim insanlarımızı  köle gibi kullanıyorlar lafları çıksa dahi dağhaki çobanımızı mersedes sahibi yapıp kendi memleketlerinde hayal bile edemiyecekleri maddi imkan ve sosyal haklar sunmuştur. Şimdi şu çok makbul kareye 5 milyon anadolu evladını bi gönderin orada yıllarca yaşasınlar bakalım koreliler hala türkleri çok seviyoruz diyeceklermi..! ben bu konuda dahada çok yazarım kaşıyan olursa tabi :)

bu arada müslüman mahallesinde salyangoz satılması yanlış, insanlık sanayi ve teknoloji tarihinin en kral arabasını yani SKODA'yı almanlar yapmış bende biniyorum arkadaş...

Çevrimdışı Ümit

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu araba teneke şu araba teneke falan filan, eee o zaman her araba teneke, hangi araba bineceğiz zırhlı arabayamı bineceğiz yoksa tankamı bineceğiz, bence araba teneke vs. çok saçma bir detay. Her arabanın güzelliği özelliği vardır, skodayu beğenmeyende olabilir beğenmeyenlerin içinde skodaya binmemiş kullananmış ve hiç incelememiş biri de tam tersi de olabilir ama geçmişteki arabasına baksan kötülediğini markaların arabalarını kullanan birisidir.