škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda neden küçümseniyor???

çrm19 · 194 · 47008

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;329121
Dağılalam mı?:kiki:

Aksent Buluğ değil mi ki bu şimdi?:hmm::blm:

Elantra

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayır Resimdeki Araç İ40, Yani Sonatanın Avrupa Versiyonu Sonata İle İ40 Farklı Araçlar. Sonata Us-Spec Bir Araç İ40 Eu Spec Bir Araç. Ve Avrupanın En Güvenli Aracı Seçilmiştir.
http://www.arabam.com/haber/Guvenlik-Hyundai-i40-Avrupada-En-Iyi-Ve-En-Guvenli-Govdeye-Sahip-Arac-Secildi/Detay-293933

Alıntı yapılan: stsby;329106
Arkadaslar hiç kimse anlatmasın bosuna. Hyundai sadece sekilden ibaret. Yeni elantra'nin en dolusuna cruise control koymamıştı adamlar. Su an için yaptılar mı bilmiyorum. 2003 model Octavia Collection Plus marka aracım var. Cruise Control'dan tutunda yağmur sensörü, ısıtmalı 3 hafızali koltuğu, bosh d2s xenonu, sunroofu, park sensörü, yağmur sensörü, kullanıcıya göre otomatik ayna ayarından geri vitese duyarlı sag dikiz aynasına kadar bı ton özellik var. Daha sayayım mı ? Bu özellikleri Türkiye'de standart sunan Hyundai'nin tek modeli olsa olsa Sonatadir ki fiyat farkı malum.

Önce Vergileri Araştırın Kore Arabaları % Kaç Vergiyle Geliyor Vag Arabaları % Kaç İle Giriyor Türkiyeye.. Bunların Hepsinin Daha Fazlası Hyundaide Var Ama Assan Getiremiyor, Getirdimi Araç Pahalıya Çıkıyor Sonra Çıkıyorsunuz Hyundaiye Bu Para Verilmi Diyorsunuz. Adamlar Size Ne Yapsa Yaranamıyor. İsterseniz Bende Size İ40 In Donanımlarını Sayayım..
O Elantranın TR Deki Araçlarının Arka Koltukları Bile Isıtmalı. Hız Sabitleyici Anahtarsız Çalıştırma Yağmur Sensörü Vs Var Vs Var. Bunlar TR De Olanlar Koredekileri Saymıyorum Bile , Otomatik Parkına Kadar Var.

Sonatayı Bugün 2.Elini 35.000 Tl Den Benzinlisini 40,000 İle 50,000 Tl Arasında İse Dizelini Alıyorsunuz. Gemi Gibi Bir Araç. Zaten Amerikanlar İçin Yapılmış Bir Araç Tam Bir Amerikan Arabası.. Fiyatı Malum Diyorsunuz Passatı Kaça Alıyorsunuz ?
« Son Düzenleme: 08 Mart 2012, 13:51:46 Gönderen: kaptan52 »

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hyundai konusunda şahsi kanatim i20 ve blue'yu pahalı ama elentrayı makul bir fiyattan satılıyor, bir kez elentra kullandım kesinlikle fiyatını hak eden tam sınıfının arabası diye düşünüyorum

Çevrimdışı stsby

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;329215
Hayır Resimdeki Araç İ40, Yani Sonatanın Avrupa Versiyonu Sonata İle İ40 Farklı Araçlar. Sonata Us-Spec Bir Araç İ40 Eu Spec Bir Araç. Ve Avrupanın En Güvenli Aracı Seçilmiştir.
http://www.arabam.com/haber/Guvenlik-Hyundai-i40-Avrupada-En-Iyi-Ve-En-Guvenli-Govdeye-Sahip-Arac-Secildi/Detay-293933

Önce Vergileri Araştırın Kore Arabaları % Kaç Vergiyle Geliyor Vag Arabaları % Kaç İle Giriyor Türkiyeye.. Bunların Hepsinin Daha Fazlası Hyundaide Var Ama Assan Getiremiyor, Getirdimi Araç Pahalıya Çıkıyor Sonra Çıkıyorsunuz Hyundaiye Bu Para Verilmi Diyorsunuz. Adamlar Size Ne Yapsa Yaranamıyor. İsterseniz Bende Size İ40 In Donanımlarını Sayayım..
O Elantranın TR Deki Araçlarının Arka Koltukları Bile Isıtmalı. Hız Sabitleyici Anahtarsız Çalıştırma Yağmur Sensörü Vs Var Vs Var. Bunlar TR De Olanlar Koredekileri Saymıyorum Bile , Otomatik Parkına Kadar Var.

Sonatayı Bugün 2.Elini 35.000 Tl Den Benzinlisini 40,000 İle 50,000 Tl Arasında İse Dizelini Alıyorsunuz. Gemi Gibi Bir Araç. Zaten Amerikanlar İçin Yapılmış Bir Araç Tam Bir Amerikan Arabası.. Fiyatı Malum Diyorsunuz Passatı Kaça Alıyorsunuz ?

Arkadasım senin sevmentlerden haberin var mı? Ben Skoda'nin Hyundai'ye göre bı alt segment aracının özelliklerinden bahsediyorum. Ve 2003 model diyorum. Sen bana daha yeni çıkmış araçtan bahsediyorsun. İstersen ben de isin icine Superb'i katayım o zaman anla özellik neymiş.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni Elantra Dediniz Bende Elantradan Örnek Verdim O Yok Bu Yok Dediniz Bende Var Dedim. .Şimdide 2003 Model Diye Lafı Çeviriyorsunuz... Sizin O Bahsettiginiz Aracın Parasına Jaguar Kasa V6 Sonata Alınıyor. Ondaki Donanımdanda Bahsedeyim İsterseniz. 26,000 TL Verecem 2003 Model C Sınıfı Araba Alacam Giderim D Sınıfı Babalar Gibi Arabaya Binerim. Yazın Özellikte Görelim... En Basiti Üstüne Azcık Daha Para Koyunca Jetta Alınıyor. Hiç Degilse Satmak İStediginde Zorlanmazsın Bile.

Ben Size Dedim Gümrük Vergileri Kore Araçlarındada Düşsün O Zaman Görelim Bakalım Donanımı Skodayı.. Sidik Yarıştırma Gibi Bİr Amacım Yok Ama İstedigini Modelini Katın Skodanın Bende Aynı Sınıftaki Modeli Sayarım.

http://www.youtube.com/watch?v=TUESNZ3fPmE&feature=results_main&playnext=1&list=PL4A275348FD251A1D
« Son Düzenleme: 08 Mart 2012, 15:38:43 Gönderen: kaptan52 »

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kaptan52;329215

bu kadar fanatiklik iyi degil hocam. afedersin ama babanin markasi gibi savunuyorsun. ha hyundai olsun kia olsun adamlari takdir ediyorum. gayet guzel yerlere geldiler. ama daha var. marka fanatikligi iyi degil hocam, olumune savunmak iyi degil.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya Bırakın Doğruları Söylemek Fanatiklikmiş.. Gelecek Adam Senin Para Kazandıgın Onun Sayesinde Geçindigin Markaya Yalandan İftira Atacak Sonra Doğruları Gösterdimi Fanatiklik Geçin Bu İşleri. Vazgeçin Millete Etiket Yapıştırmayı. Gerçekleri Görün Artık..
Hadi Çıksın Bir Kişi Yazdıgım Bişeye Yanlış Desin Hadi Çıksın Desin.Yanlış Bilgi Veriyorsun Desin.

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kaptan52;329249
Ya Bırakın Doğruları Söylemek Fanatiklikmiş.. Gelecek Adam Senin Para Kazandıgın Onun Sayesinde Geçindigin Markaya Yalandan İftira Atacak Sonra Doğruları Gösterdimi Fanatiklik Geçin Bu İşleri. Vazgeçin Millete Etiket Yapıştırmayı. Gerçekleri Görün Artık..
Hadi Çıksın Bir Kişi Yazdıgım Bişeye Yanlış Desin Hadi Çıksın Desin.Yanlış Bilgi Veriyorsun Desin.

:++: tamam sinirlenme hocam, en guzel hyundai kia kore. binilir ki bu.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Öyle Bişey İddaa Etmiyorum Yazdıklarım Net Ve Açık.. Otomobil Piyasasının Kralı Mercedes-Benz Dir..

Çevrimdışı bloodmoney

• Gran Turismo
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
13 videodan sonra hala "fanatiklik", "he he, tabi tabi" demek de ilginçmiş.

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Neyse bir konuyu fazla körüklendirmeden halletmeye çalışalım arkadaşlar ki sizler de öyle yapmışsınız diye kabul edelim. Kalp kırmaya hiç gerek yok.

Alıntı yapılan: kaptan52;329251
Otomobil Piyasasının Kralı Mercedes-Benz Dir..

Orası öyle tabii. :ok:

Çevrimdışı stsby

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;329245
Yeni Elantra Dediniz Bende Elantradan Örnek Verdim O Yok Bu Yok Dediniz Bende Var Dedim. .Şimdide 2003 Model Diye Lafı Çeviriyorsunuz... Sizin O Bahsettiginiz Aracın Parasına Jaguar Kasa V6 Sonata Alınıyor. Ondaki Donanımdanda Bahsedeyim İsterseniz. 26,000 TL Verecem 2003 Model C Sınıfı Araba Alacam Giderim D Sınıfı Babalar Gibi Arabaya Binerim. Yazın Özellikte Görelim... En Basiti Üstüne Azcık Daha Para Koyunca Jetta Alınıyor. Hiç Degilse Satmak İStediginde Zorlanmazsın Bile.

Ben Size Dedim Gümrük Vergileri Kore Araçlarındada Düşsün O Zaman Görelim Bakalım Donanımı Skodayı.. Sidik Yarıştırma Gibi Bİr Amacım Yok Ama İstedigini Modelini Katın Skodanın Bende Aynı Sınıftaki Modeli Sayarım.

http://www.youtube.com/watch?v=TUESNZ3fPmE&feature=results_main&playnext=1&list=PL4A275348FD251A1D

Tamam hocam tamam. Hyundai arabanın kralı.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nasıl Anlarsanız.. Birisi Çıkıp Desin Dediklerin Yanlış. Ama Hemen Etiket Yapıştırın OO Fanatik... Ben Burada Skoda Dandik Vs Demişmiyim. Demedim. Ama Konu Hyundai Oldumu Dandik Yok Teneke Yok Skoda Ezer Yer .. Adamlar Size Uçan Araba Yapsa 100 Kmde Yarım Litre Benzin Yapan Araba Yapsa Hemen Çamur Atarsınız. Artık Ne Yapsın Yapacagını Yapmış İşte.. 2000 Senelerinde Herkes Kuşlara 12 Lere Broadwaylere Biniyordu Bir Kişi Sesini Çıkartamıyordu Şimdi Ne Oldu . Bizim Milletimize Böyle Arabalar Fazla Verecen Şahini Doğanı Onlara Binecek.

Alıntı yapılan: detaycı;329254
Neyse bir konuyu fazla körüklendirmeden halletmeye  çalışalım arkadaşlar ki sizler de öyle yapmışsınız diye kabul edelim.  Kalp kırmaya hiç gerek yok.

Orası öyle tabii. :ok:

Hocam Bu Forumda VW Nin Mercedesten İyi Oldugu Bile İddaa Edildi.. Daha Ne Diyim.
« Son Düzenleme: 08 Mart 2012, 18:04:56 Gönderen: kaptan52 »

Çevrimdışı baduruk

• etobur
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
evet beyler tartışmaya son noktayı koyuyorum. en kral otomobil nissan micra'dır. :hanz:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
mevzu hala devam ediyor.arkadaşlar bu sidik yarışını bırakalım hepimiz yaşını başını almış insanlarız.benim babam seni babanı döver mantığını bırakalım.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ