škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda neden küçümseniyor???

çrm19 · 194 · 47216

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mira

• ince fikir
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: stsby;329269
Tamam hocam tamam. Hyundai arabanın kralı.

ya arkadaşım kaptan52 savunmuyorki fanatiklikte yapmıyor gerçekleri sölüyor bu budur şu şudur diyor siz nasıl anlıyorsunuz nasıl anlıyorsunuz anlamış değilim  tersten mi okuyosunuz :)
« Son Düzenleme: 08 Mart 2012, 18:39:03 Gönderen: mira »

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kaptan52 foruma renk katıyor biligi verici açıklamaları yeniliklerden haber vermesi iyi. herkez aynı düşüncede olursa forumun mantıgı mı kalır

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;329286

Hocam Bu Forumda VW Nin Mercedesten İyi Oldugu Bile İddaa Edildi.. Daha Ne Diyim.

Abi sen bana bok atmadan duramıyor musun ya ? :lol:
O akşam her söylediğinizi Vw üzerinden çürüttüm sadece,Mercedesten iyi olduğunu söylediğimi nerde gördün acaba?
Gıcık oldum laflara bende kendimce dalga geçtim,seni ve hatırlamadığım diğer kişiyi sinirlendirip istediğimide aldım yani niye unutamadın ki :D

İyisin güzelsin de ben arayı sıcaklaştırmaya çalıştıkça sen bana bok atma çabası içine giriyorsun,hep ağzında bir Passat muhabbeti nedir bu Passatın senden çektiği :lol:
« Son Düzenleme: 08 Mart 2012, 20:21:04 Gönderen: Can »

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda forumunda Hyundai göklere cıkartılıyor, ya elin korelisinin malını üşenmeyip tarihine kadar araştıranlar var bu forumda Can, daha ne diyim :D :D
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Onu bunu bırak,SKODA niye küçümseniyor ya sahi? :lol:
Hayır Fabia aldığımda bu tür muhabbetler istemiyorum kan çıkar bak :lol:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben hala Hyundai nin uzun sure saglam ve diri kalacagina inanmiyorum.. Bunun aksini diyen varsa 2001 model accent getirsin bizim octi ile yan yana koyalim sonra gidip motor kompresyon degerlerini olcturelim bakalim hangisi daha iri ve dayanikli.. Hyundai tasarim olarak guzel lafim yok motor performslarida ozellikle dizellerde cok iyi ama uzun vadede 10 sene 250-300 bin km gibi bu arabalar diri kalmiyooor bu kadar basit..

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öyle deme la,tüm samimiyetimle söylüyorum köpek gibi kullanıyoruz H100 ü ,100.000e yaklaştı sadece bir kez radyatör patlattı,onun dışında ufak tefek şeyler işte..
Dün kafadan 2011 C5 vurdu,H100 ün sadece tampon kırık ve kapısı açılmıyor. Şasi yamuldu büyük ihtimal serviste şimdi araba. Burun olmadığı için bu hasar normal tabi.. Hyundai denince aklıma i30 ve H100 dıışında hiç bir şey gelmiyor.
98 de yumurta kasa Accent aldık,1 yıl zor dayanıp sattık,ne motoru motor ne kasası kasa öyle bir arabaydı işte..

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;329349
Onu bunu bırak,SKODA niye küçümseniyor ya sahi? :lol:
Hayır Fabia aldığımda bu tür muhabbetler istemiyorum kan çıkar bak :lol:

Deme öyle deme :D

[YOUTUBE]EHGNuVUcxrU[/YOUTUBE]
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Farın gözümü alsada,ampulünü kıskanırım
Birine makas atsan,akslarını kıskanırım

Kıskanırım seni ben,kıskanırım vRS den
Bu nasıl aşk Allahım,öleceğim mazut fiyatlarından

:lol:

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her kim ne derse desin,isterse o kişinin savunduğu,desteklediği marka en iyisi olsun. benim aracımı,markamı küçümsesin farketmez... :) Bana göre ; Olgunluğa erişmemiş insanların yapacağı boş ve lüzumsun kavgalar bunlar...  Misal,biri çıkıp diyorki yaa kardeşim Fransızdan uzak dur,hiç bulaşma dandik araba git falanca markanın şu modelini al. BANANE ! ben seviyorum,biniyorum,mutluyum :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunca zamandır bunu anlatıyoruz da,öyle işte Mert görüyosun :D

Çevrimdışı stsby

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;329348
skoda forumunda hyundai göklere cıkartılıyor, ya elin korelisinin malını üşenmeyip tarihine kadar araştıranlar var bu forumda can, daha ne diyim :d :d

+100000000000

Çevrimdışı stsby

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;329350
Ben hala Hyundai nin uzun sure saglam ve diri kalacagina inanmiyorum.. Bunun aksini diyen varsa 2001 model accent getirsin bizim octi ile yan yana koyalim sonra gidip motor kompresyon degerlerini olcturelim bakalim hangisi daha iri ve dayanikli.. Hyundai tasarim olarak guzel lafim yok motor performslarida ozellikle dizellerde cok iyi ama uzun vadede 10 sene 250-300 bin km gibi bu arabalar diri kalmiyooor bu kadar basit..

Bizim bı abide sıfırdan beri ilk el dizel getz var, uzun yol yapar sürekli çok iyi tanıyorum, 160000de enjektorleri eline aldı. Tamam aynı segment değil ama teyzeoglumda. 98 passat tdi var 310000de daha tık yok. O yüzden çok haklısınız. Hatta getirsinler Türkiye'deki en diri 2000 accenti babamin ilk elden beridir sahibi olduğu 2000 octi ile her türlü teste tutalım. Azıcık eğri oturup doğru konuşalım. Hyundai ne kadar şekil yaparsa yapsın hala geride.

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
susiim susiim diyorum ama yine tutamıyorum kendimi...Ersin arkadaş (kaptan 52) gayette doğruları söylüyor.koreliler atağa kalktı 10 seneye kalmaz lüks segment hariç bütün araba piyasını eline alırlar. özellikle türkiyede benzin bu kadar pahalıyken ,  koreliler dizele yöneldi ve üstüne dizelin yanında otomatik şansızaman rahatlığınıda getirdiler.adamların her segmentte arabaları var nerde skodada minibüs nerde ticari araç nerde geniş suv nerde pick up nerde bayanlar için ideal küçük arabalar nerde tek kapı sporlar.adamlar 1.6 130 bg dizel otomatik araba satıyolar daha ne olsun.çoğu modelde esp standart güvenlik testlerinden 5 yıldız alıyolar performansda var daha ne aranırki...hiç kimse kusura bakmasın skoda vw'nin kölesidir her zaman ikinci planda kalacaktır.ayrıca kıyaslama yaparken 15 senelik arabaları kıyaslamasak daha iyi olmaz mı.her gün yeni teknoloji bişiler çıkarken niye biz 15 sene öncesinin arabalarından bahsedelim.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya Can Vw Üzerinden Çürüttünde Hiç VW İle Mercedes Bir Olurmu Bana Onu Söyle :D Ben Passatmı Yazmışım Orada .

Octavia İle Accent Aynı Sınıf Degildir. Onun Sınıfı Elantradır..
160,000 De Enjektörleri Eline Aldı Diyorsunuz.. Ama Enjektörlerin Hyundainin Değil Boschun Ürettigini Bilmiyorsunuz.Hemen Hemen Tüm Dizel Araçların Enjektörlerinin Bosch Oldugunu Bilmiyorsunuz. 98 Tdi İle Getzin yakıt Sisteminin Aynı Oldugunu Bilmiyorsunuz. 98 TDİ Common Rail Bile Değil. Ona 10 Numara Yağ Bile Koy Yakar. Common Raile Koyun Bakalım Ne Olacak.. Ben 3 Sene H100 Kullandım Ona Yapmadıgım Eziyet Kalmadı Deposuna Tiner Bile Koydum . Ona Öyle Bir Yük Atıyordukki Direksiyon Kendi Kendine Sağ Sol Yapıyordu.. O Araç 160,000 Km De Pert Oldu Ama Kaza Sonucu.. Gişelerde Bir Kamyona Arkadan Yapışıyor .Kazayı Ben Yapmadım. Frene Falan Basma Yok Kamyona Çarpıyor O Hızla Duruyor Ne Emniyet Kemeri Ne Var Nede Airbag. Kazada Ölüm Olmadan Kurtlunuyor Yaralanma Var Tabiki. Ama Emniyet Kemeri Takılı Olsaydı Bişey Olmayacaktı...
 İşte Yanlış Burada Hyundai Yumurta Kasa Accentten İbaret Degildir.. Oda Kötü Bir Araç Değildir. Yağını Suyunu Koy Başka Gram Arızası Olmaz.. Tamam Güvenligi Zayıf Arabadır..
Adamlar Çalıştı Çabaladı Emeginin Karşılıgını Alıyor..Hani Audiye Premium Diyorsunuz Ya 90 Küsür Model Audi İle 90 Model Mercedesi Buraya Yan Yana Koyalım Audi Şahin Gibi Kalıyor Yanında.Nereden Nereye Dersiniz.. Hadi 90 Küsür Geçtim 80 Model Mercedes Koyayım..
Şimdi Buraya Hyundainin Motorlarına Yapılan Eziyetlerin Videosunuda Koyarım Hemen Fanatik Etiketi Yapıştırılacak. Adamlar Radyatörün Kapagını Açıp Motora Kum Atıyor. Kaç Saat Redlinede Çalışıyor. Egsoz Sıcaktan Deliniyor. O Motor Kaç Saat Çalıştı.. Hyundainin Motoruna Kötü Diyen Bir Daha Otomobil Konusunda Yorum Yapmasın...

O Elin Korelilerine Kurban Olun Şerefsiz Haysiyetsiz Almanlar Gibi Türkiyeyi Sırtından Vurmamışlardır. Türklere Hala Saygı Duyarlar. Almanyaya Gidin Türklere Nasıl Bakıyolar Pis Türkler Pis Türkler Diyolar. Koreliler Kardeş Diyor.
Alın Elin Korelilerin Görün Tabi Ya Elin Korelileri. Omuz Omuza Savaştıgımız Kardeşimiz Koreliler Elin Korelileri Oldu.
Hala Türklere Saygınlıkları Devam Eder Burslar , Yardımlar , Bağışlar..

Benim Korelilere Duydugum En Büyük Saygı Bu Yüzdendir. Ömrüm Boyuncada  Kore Araçlarına Binmeye Devam Edecem Şerefsiz Almanlara Param Nasip  Olmasın.

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=48243&rid=2&p=1
« Son Düzenleme: 08 Mart 2012, 21:17:20 Gönderen: kaptan52 »