škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Motor lambası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Octavia26

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2004 Model Fabia da motor lambası yanıyor, hiç böyle bir sorunla karşılaşan oldumu Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Bir çok şeyin habercisi olabilir. İlk aklıma gelen oksijen sensörü. Ama yazılıma bağlatıp hata taratmak iyi olur.

LPG varsa araçta o da yapabilir.

Çevrimdışı kor_ay

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
:) arkadaş hiç başına gelen oldu mu diye soruyor. Gelmeyen kaç kişi var dese yanıtlamak daha kolay olurdu. Birçok nedeni olabilir. Cihaza bağlanıp, hata kodlarının ne anlama geldiğini bilen birisi tarafından bakılmalı.

Çevrimdışı gitarc

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Octavia26;328735
2004 Model Fabia da motor lambası yanıyor, hiç böyle bir sorunla karşılaşan oldumu Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.

Daha düne kadar benim aracımda 1 aydır motor işareti yanıyordu,forumlardan araştırdığıma göre,kötü yakıttan,sigorta kutusundan,ordan burdan olabilir dediler.Ben yakıt katkısı attım 1 hafta önce ama sönmemişti motor işareti.Bu gün sabah aracımı çalıştırdığımda motor işareti yanmadı şükürr..Yakıttan kaynaklı olabilir deyip bence bir katkı atın bakalım.Araç güçten düştümü ve çalışırken normal hızda giderken titreme yapıyor mu?