škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

izmit kahvaltı ve carting buluşması...

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
9 sayfayı  okuyamadım :(

10 ağustos pazartesi  izmire dönüyorum   umarım  bişey kaçırmamışımdır :D

kafadan  2  kişiyim..

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Boya badana eller havada, yarın için işlerim devam ediyor.Bu akşamdan başladık yarına yetişelim diye ama olmuyacak gibi..:( Yusuf'ta aramış geç farkettim aradığını..

İptal edilmesine üzüldüm :(

Kısmet başka sefere artık..bu aralar çok oluyor böyle iptaller hayırlısı artık..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yazın hafta sonları planları - işleri oluyor genelde insanların, saglık olsun, bi dahaki sefere,

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;28445
yazın hafta sonları planları - işleri oluyor genelde insanların, saglık olsun, bi dahaki sefere,

Asıl dert , işlerini planlayan insanlara oluyor..İşini gücünü erteleyenlere üzülüyorum..Yusuf mesela nöbetini haftaya erteletmişti..Hayırlısı..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
arayın haber verin 2 saate 4 kişi izmitteyim, izmirde olur, istanbulda olur, çanakkalede olur. nolcak yaaaa bi daha mı gelcez anasını satim. karsta buluşun gelelim ya....

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim için problem değil, ne kadar kalabalık olursak o kadar iyi, herkesin uygun olduğu bir zamanda toplanırız inşallah.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;28448
Asıl dert , işlerini planlayan insanlara oluyor..İşini gücünü erteleyenlere üzülüyorum..Yusuf mesela nöbetini haftaya erteletmişti..Hayırlısı..

haklısın tabiki,:ok: ama kalabalık olmazsa, sevdigimiz insanlarla uzun sohbetler yapamazsakda tadı olmazdı, bende önemli planlarımı iptal etmistim, neyse spontane bişeylerle günü doldurucaz artık,:hanz:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
İnşalah Ramazan sonrası ilk buluşmada hepimiz bir araya geliriz  :ok:

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;28454
arayın haber verin 2 saate 4 kişi izmitteyim, izmirde olur, istanbulda olur, çanakkalede olur. nolcak yaaaa bi daha mı gelcez anasını satim. karsta buluşun gelelim ya....

Gölcük-İzmir arasını 3 saat 54 dk. da aldım, Kdz.ereğli-Gölcük arasını da 1 saat 50 dakikada ama Ankara-Gölcük 2 saat biraz zor bea :hanz::kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ero__;28529
Gölcük-İzmir arasını 3 saat 54 dk. da aldım, Kdz.ereğli-Gölcük arasını da 1 saat 50 dakikada ama Ankara-Gölcük 2 saat biraz zor bea :hanz::kiki:

ankara-düzce 1 sa 15 dk, gölcük de ordan ne çekecek... forum arşivlerinde kanıt mevcut, şahit Belediye Reisi Beytullah Başkan'ım :D

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;28531
ankara-düzce 1 sa 15 dk, gölcük de ordan ne çekecek... forum arşivlerinde kanıt mevcut, şahit Belediye Reisi Beytullah Başkan'ım :D

:+1: aynen... arkadaş biraz kırıktır...:kiki:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;28549
bırak şindi Reis Bey, bi ben mi geliyom 1.15 zamanla :)

o görev... iş icabı... :kiki: hemben ank içine değil... düzce merkezden otoban gişelere 1.15... :huh:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sizin dizeller sabit 205 km/s  ile kaç saat gidebiliyor ? :D :hanz:

Ankara düzce arası zannımca 230 km. olması gerek. Saatte 184 km/s sabit gideceksin ki anca ucu ucuna oluyor :)

Bu bağlamda 205/210 km/s arası sabit gidebildiğim eski corsa'm ile 230 km yi 1 saat 9 dk da gidebilirmişim :) :) :) :hanz: