škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia lexus stop ve ön far arıyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
detailing yaza ama simdi biraz modifiye yapılabilir diye dusunuyorum :)

kısacası stop ve farlarla modifiye için ufak bir baslangıc dusuncesiyle octavia a4 ler için lexus siyah stop lamba dusunuyorum ama cok fazla satılan yer yok bildigim cogu da ingilitereden geliyor urunlerin resimleri ekliyorum angel eye farlar el yapımı bulunabiliyor sanırım ama nerede vardır onu da bilmiyorum

urunleri temin edebilecegimiz nereler vardır sizce yurtdısından getirebilir miyiz ?

stop lamba gittigidiyorda satılık var ama arkadas satan cevap vermedi

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/stop-lamba-skoda-octavia-siyah-takim-5324201

octavia lexus stop

angel eye için boyle bir sey olabilir

farklı bir tip lexus stop

« Son Düzenleme: 09 Mart 2012, 23:00:22 Gönderen: skoda_tudor06 »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Öne bulaşma derim, aydınlatmaları felaket kötü oluyor, Collection olanlardaki fardan bul derim, orijinal olan, sis ve kısa far mercekli

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;329799
Öne bulaşma derim, aydınlatmaları felaket kötü oluyor, Collection olanlardaki fardan bul derim, orijinal olan, sis ve kısa far mercekli

Ben çok aradım 1 tane çıkma set buldum 600 tl ye o da ben arayana kadar satılmıştı.Servistede sıfırının tanesi 1350 tl+ kdv :)

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.eliftuning.com/ELiFTUNiNG-Skoda-Octavia-Siyah-Tabanli-seffaf-Stop_2623.html#0  :ok:

fiyat biraz fazla ama site güvenilirdir. ama bn sizin yerinizde olsam önce GG dekini alırdım baktım adam göndermedi zaten para iadesi oluyor herhangibir risk yok
« Son Düzenleme: 11 Mart 2012, 00:20:08 Gönderen: mertozbek »

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;329799

Collection farlar guzel ancak biraz tuzlu aslında bakıyorum uygun cıkma fln olursa

Alıntı yapılan: kadir_;329975
Ben çok aradım 1 tane çıkma set buldum 600 tl ye o da ben arayana kadar satılmıştı.Servistede sıfırının tanesi 1350 tl+ kdv :)

cıkmada bulunmuyor ki pahalı da :)

Alıntı yapılan: mertozbek;330017
http://www.eliftuning.com/ELiFTUNiNG-Skoda-Octavia-Siyah-Tabanli-seffaf-Stop_2623.html#0  :ok:

fiyat biraz fazla ama site güvenilirdir. ama bn sizin yerinizde olsam önce GG dekini alırdım baktım adam göndermedi zaten para iadesi oluyor herhangibir risk yok

eliftuningi  aradım ankara da cancan otoya yonlendırdıler ama ilanı kaldırmamıslar ellerinde siyah yokmus gittigidiyorda ki satıcı ile mesajlastık o da elinde olmadıgını soyledi haftaya gelecek dedi 1 ayı gecti :) ve mesajlara da cevap vermıyor artık :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabiamın farını ve stobunu bu tarz olanlarla 2006 da değiştirdim, 2010 da baydığını düşünüp orjinale döndüm, o kadar param gitti, ne iş yaptığımı ben bile anlamadım.
Çabuk sıkar, haberiniz olsun.
Daha çok jant, yay, müzik sistemine el atarsanız mutlu olursunuz.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim tavsiyem stoplara led ampül alın farlarada mercek modifiyesi yaptırın eminim ki çok memnun kalacaksınız :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hiç bir zaman şeffaf stoplar falan ilgimi çekmedi benim :) Çok orjinalciyim ondan galiba :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı skoda_tudor06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;330418
Fabiamın farını ve stobunu bu tarz olanlarla 2006 da değiştirdim, 2010 da baydığını düşünüp orjinale döndüm, o kadar param gitti, ne iş yaptığımı ben bile anlamadım.
Çabuk sıkar, haberiniz olsun.
Daha çok jant, yay, müzik sistemine el atarsanız mutlu olursunuz.

Jant aslında bir aracı en cok gosteren aksesuar diye dusunuyorum aklımda yok değil :)

Alıntı yapılan: kadir_;330480
Benim tavsiyem stoplara led ampül alın farlarada mercek modifiyesi yaptırın eminim ki çok memnun kalacaksınız :)

Bunun araştırmasındayım :)

Alıntı yapılan: mygokhan;330548
Hiç bir zaman şeffaf stoplar falan ilgimi çekmedi benim :) Çok orjinalciyim ondan galiba :)

Orjinali en iyisi aslında işte  detailing, tuning ruhu bazen dürtüyor :)