škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2 bilgisayar arasında kaldım.Sizce hangisi?

tufan · 44 · 9965

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eloktronik şans işidir , biri alır yıllarca kullanır bişey olmaz sen alırsın servisten çıkamazsın. bu aralar dell makinelere talep artmakta servisi için sanırsam uluslararası bir telefon arıyorsun ve onlar yönlendiriyorlar yerinde servis işlemi için türkiyedeki servisi.

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
acer 5745G kullanıyorum taksitle 2200 tl ye maloldu ama cok memnunum bi sıkıntı olmadı daha
bide tabiki Windosws 7 home basıc i kaldırtıp Windows 7 ultimate kurdurttum :)
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;330486
Asus Tercih Edin Diyenler Olmuş Ama Dell Asusa Göre Çok Daha Sağlam Bir Makinedir.. Biz Bütün Müşterilerimize Dell Satmaya Özen Gösteriyoruz. Adamlar Makinesine O Kadar Güveniyorki İstersen Dağın Başında Ol Ara Biz Alıp Onarıp Veya Değiştirip Getirelim Diyolar. Bende 8-10 Senelik Bir Emektar Var. Hala Onu Kullanıyorum. Bataryası Ölü Tabiki Ama Taş Gibi Cihaz :)

Hocam bende öyle bişey duydum servis muhabbeti ne kadar dogru bu yerinde servis olayı?

Dell i tercih ettim hizlial.com dan aldım

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
DELL bence de...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar notebook pc hastanede yatiyor yoğun bakimdan cikamadi ve şimdi sordum windows yuklenemiyormus ve virus saldirisini yineliyormus harddisk çökmüş müdûr acaba,arama kurtarma devam ediyormus.eger tedaviye cevap vermezse 750 tl civarlarinda ne almaliyim.tabletle baglaniyorum simdilik.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: fenomen;339317
Arkadaslar notebook pc hastanede yatiyor yoğun bakimdan cikamadi ve şimdi sordum windows yuklenemiyormus ve virus saldirisini yineliyormus harddisk çökmüş müdûr acaba,arama kurtarma devam ediyormus.eger tedaviye cevap vermezse 750 tl civarlarinda ne almaliyim.tabletle baglaniyorum simdilik.

HDD'nin boot sektörü veya BIOS'a mı girmiş acep virüs?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;339321
HDD'nin boot sektörü veya BIOS'a mı girmiş acep virüs?

Hocam tedaviye vermiyormus suni teneffuse baslamislar:++: ya tutarsa diye değilse elvada diyecegiz her fani gibi.olmazsa yarin cuma namazina muteakiben er kisi niyetine diyeceğiz.:++:.siz ne tavsiye edersin hocam.

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Acer'a çok önyargılı yaklaşılıyor. Bilgisayarda araçlar gibi sınıf sınıf. Acer TimelineX serisini kullanıyorum. önceki toshiba bilgisayarımı 2ye katlar 1 yılı geçti canavar gibi. ( Netbook değil Notebook,1 gb ekran kartı var net 6.5-7 saat şarjı gidiyor.)
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Ümit

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Her bilgisayar aynıdır ve aynı seviyede çünkü bilgisayarın içindeki parçalar hep aynı firma veya farklı firmadır. Yani demek istediğim dell, hp, casper vs. vs. vs. gibi markalara dikkate almayın içerisindeki parçalar aynı parça başka değişen bir durum yok. (Bütün firmalar kendini kanıtlamış firmalardır hiç birinin eksiği olmadığı gibi fazlalığıda yok) Hangi bilgisayar firmasının ekran kart, ses kart vs. gibi ürün üretiyor ve kendi bilgisayarının içine takıyor?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O zaman en yakisikli hangisiyse ona mi bakalim.yoksa en hesaplisinami bakalim.

Çevrimdışı Ümit

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;339487
O zaman en yakisikli hangisiyse ona mi bakalim.yoksa en hesaplisinami bakalim.

Bilgisayarları bilgisayar marka değil özellikleri, istediğiniz bilgisayarları toplayın ve özelliklerine bakın sonra karşılaştırın ve göreceksiniz içindeki özelliklerin aynı olduğunu, laptop bilgisayarlarında insanların genelde şikayeti klavyelerin birleşiktir olması, kimisi hafif bilgisayar ister kimisi pil ömrü daha fazla olanı ister gibi konuları gözden geçirin derim, marka falan hikaye. Ama marka takınlar yoksa bütçene göre ve rahatlığına göre bilgisayar alın derim.

Bir vatandaş çıkıp toplama bilgisayar toplar onun adı toplama bilgisayar olur, kimse bilmiyor ki aslında büyük firmalarda toplama bilgisayar satıyor!

Mesela örnek vereyim asus firması çin malıdır ama piyasada çok tutuluyor çünkü genelde insanlar asus markasının çin malı olduğunu bilmiyor veya biliyor sadece marka üzerinden alırlar, asus markasını değiştirip başka marka örnek olarak zotac GeForce destekçi markası alır ve sadece ekran kart değişmiş olur, bilgisayarın yine X marka olarak durur.

Çevrimdışı serdar p

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
dell tercih ederdim. şu ana kadar kullandığım en sorunsuz ve kaliteli lap top.

bu ikisi dışında : asus tercih ederdim.

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
henüz almamışlar ve almayı düşünenler varsa zaman kaybetmeden almaya koşsunlar...

i5 performansını veriyor testlerde bu işlemci, yani muadili ve ben amd yi severim gerçekten. bu paraya da anca dual core ya da i3 alınır en fazla... çok uygun fiyat...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu ilandaki guzel ama islemci hizi 1.5 epey dusuk gibi diger veriler guzelde.