škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

.....yeni fabia rs kullanicilari toplanalim.......

fabiaRS · 156 · 48231

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: FF;351699
Nereye yattın lam :rm::rm::rm:

Yerlere attı kendini buluşmada  :++: Virüs bulaştı

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;351699
Nereye yattın lam :rm::rm::rm:
Koca Yeti bu! Yerlere yattım moturunu görünce!:rm: Kaputun içi modernize edilmiş Favorit gibi duruyo! Bol bol açık alan mevcut!:hanz:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;351751
Yerlere attı kendini buluşmada  :++: Virüs bulaştı

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;351896
Koca Yeti bu! Yerlere yattım moturunu görünce!:rm: Kaputun içi modernize edilmiş Favorit gibi duruyo! Bol bol açık alan mevcut!:hanz:

Seviyom lan bu ekip ruhumuzu :kavga::kavga::kavga::koro::koro::adm::adm::adm:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatlar yüksekte, kimse almaz ki.Burak Çukurova bile Rs ini zar zor sattı en son 42ye mi ne indirmişti fiyatı.Km ise 5000 miydi neydi.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence satma abi, senin rs başka :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı greghile

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-fabia-rs-1-4-tsi-180-hp-dsg-hatasiz-86041056/detay/#

bu araç neden ucuz arkadaşlar daha doğrusu bana çok ucuz geldi aradım 40a kadar bırakacaklarını söylediler acaba bu araç çokmu yakıyor yakıt değerleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim birde benim araç 1.4 optimal 85 hp orjinal verilerde benim araçtan daha az yakıyor gibi deneyen varmı 1 litre ile ne kadar yapıyor
Skoda fabia 1.4 TDİ ambiante 2008 gök mavisi

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: greghile;359775
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-fabia-rs-1-4-tsi-180-hp-dsg-hatasiz-86041056/detay/#

bu araç neden ucuz arkadaşlar daha doğrusu bana çok ucuz geldi aradım 40a kadar bırakacaklarını söylediler acaba bu araç çokmu yakıyor yakıt değerleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim birde benim araç 1.4 optimal 85 hp orjinal verilerde benim araçtan daha az yakıyor gibi deneyen varmı 1 litre ile ne kadar yapıyor

Motorları birazcık sıkıntılı, yağ eksiltme problemi var o motorun. Genelde uğraşmak istemeyenler elden çıkarıyor çünkü.

Çevrimdışı greghile

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;359779
Motorları birazcık sıkıntılı, yağ eksiltme problemi var o motorun. Genelde uğraşmak istemeyenler elden çıkarıyor çünkü.

evet forumlarda biraz araştırdığım kadarıyla bir çok kişi bu konudan şikayetçi ama aracın garantisi var yağ eksiltme garantiye girer diye düşünüyorum

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: greghile;359782
evet forumlarda biraz araştırdığım kadarıyla bir çok kişi bu konudan şikayetçi ama aracın garantisi var yağ eksiltme garantiye girer diye düşünüyorum

Garanti var elbette ama 2 yıldan fazla kullanacaksınız ne olacak o zaman? Garanti bitince yani. Bir de servislerde sürünmede cabası, garantide olsa oturup uğraşacaksınız sonuçta, çözümü yok şu anda çünkü sorunun, bugün git yarın gel üzerine işliyor sorun. Keyif olmaktan tamamen çıkıyor olay yani.

Çevrimdışı greghile

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;359785
Garanti var elbette ama 2 yıldan fazla kullanacaksınız ne olacak o zaman? Garanti bitince yani. Bir de servislerde sürünmede cabası, garantide olsa oturup uğraşacaksınız sonuçta, çözümü yok şu anda çünkü sorunun, bugün git yarın gel üzerine işliyor sorun. Keyif olmaktan tamamen çıkıyor olay yani.

evet haklısınız aslında fiyatlarının uygun olduğunu görünce bian fabiamdan soğumuştum :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: greghile;359790
evet haklısınız aslında fiyatlarının uygun olduğunu görünce bian fabiamdan soğumuştum :D

Fiyat çok cazip elbette katılıyorum o kısmına :) uygun fiyata çok göz dolduran bir performansa sahip araba alıyorsunuz eyvallah ama sonrası ciddi sıkıntı :) az aşım ağrısız başım :) sadece yakıtı koyup keyifle gezmedikten sonra ne yapayım öyle işi :) ya da bidon bidon yağ taşıyacaksınız bagajda :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;359792
Fiyat çok cazip elbette katılıyorum o kısmına :) uygun fiyata çok göz dolduran bir performansa sahip araba alıyorsunuz eyvallah ama sonrası ciddi sıkıntı :) az aşım ağrısız başım :) sadece yakıtı koyup keyifle gezmedikten sonra ne yapayım öyle işi :) ya da bidon bidon yağ taşıyacaksınız bagajda :D

Yılmaz abi öyle geziyor yandı mı hemen fulle :D

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;359850
Yılmaz abi öyle geziyor yandı mı hemen fulle :D

Ben bile taşıdım bazen :D Azıcık performanslı düşük hacimli VW motorları böyle :D yakında bagajlarında fabrikasyon "yağ kutuluğu" gelmezse neyim :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;360212
Ben bile taşıdım bazen :D Azıcık performanslı düşük hacimli VW motorları böyle :D yakında bagajlarında fabrikasyon "yağ kutuluğu" gelmezse neyim :D
VW  bu tarz araçların tavanına YSS' yi standart koyacak yakında.:wnk: