škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fenomen'den satılık A5 fsi octi

fenomen · 135 · 12270

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Vaaayyyy beeee...enişte satılık mı ettin güzelim octi yi:? ne uğraşmıştın enişte ama dediğin gibi yakıyor yaa... İlgilenen varsa kesin kaçırmasın sıfır ayarındadır ben biliyorum gözünüzü kapatıp alabilirsiniz dicem ama yapmazsınız:) gerçekten çok temiz...
:taka:

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;333269

mantıksız diyemem gerçekten makul bir düşünce ama gelen zamlar psikolojımı bozuyor.

Anlıyorum abi insanın kafasında psikolojik bir sınır var, şuan senin o sınırı zorluyor ama bide bu seklde düşün 9 bin km için gül gibi arabana ellerin altına vermek hoş olmaz :)

ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bana da mantıklı gelmedi hocam...gel sen vazgeç bu işten...

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konuyu görünce çok üzüldüm. Fenomen ismini görünce altında gıcır gıcır Octavia görüyordum hep ne güzel. Ama yılda 9 bin km yapan biri aracını değiştirmemeli. Zaten nasıl bir zam politikasıysa bu; bi benzin, bi mazot, bi LPG sırayla zamlanıyor gün aşırı. Az önce alt yazı geçti benzine 8 kuruş zam geldi bugünden geçerli olmak üzere diye.

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ahhh ahhh hocam ahhhh otomobilden vazgeçtim artik.daha düşük modellerle takasa girip alacağim nakit le honda cbr 125 almayi düşünüyorum.artik yeter
[SIGPIC][/SIGPIC]OCTAVİA ELEGANS 07

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam dolu depo ile kaç km. yol yapıyorsunuz? Benim araç (1.4 TDI) karışık 900 km civarı yapabiliyor. Hatta tamamen şehir dışı kullanılırsa 1000 km. rahat çıkarır.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ortalama 750-800 km  gidiyor.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Muhamet Hocam sizin istediğiniz klasmanda (salon salomanje) dizellerin hiçbiri 18-20-22 krş.larda yakmaz. o araclar minimim 25-27 krş aralığında tüketime sahipler. 1.6 dizel c sınıfı aracı olup da ben 20-22 krş yakıyorum diyen ya hesap bilmiyordur, ya şeihrlerarası tüketimi veriyordur. hadi en iyi ihtimal karma tüketim verisidir.
Dizel araç kullanmış, dizel araçların %80 ini inceleyip iyice araştırmış bir olarak söylüyorum bunu.
Aslında şehiriçi için scooter fikri hiç de mantıksız değil.

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: tabteam;333495
Muhamet Hocam sizin istediğiniz klasmanda (salon salomanje) dizellerin hiçbiri 18-20-22 krş.larda yakmaz. o araclar minimim 25-27 krş aralığında tüketime sahipler. 1.6 dizel c sınıfı aracı olup da ben 20-22 krş yakıyorum diyen ya hesap bilmiyordur, ya şeihrlerarası tüketimi veriyordur. hadi en iyi ihtimal karma tüketim verisidir.
Dizel araç kullanmış, dizel araçların %80 ini inceleyip iyice araştırmış bir olarak söylüyorum bunu.

Ben de almayi dusundum de scooter, Istanbul'da tam deli isi.

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Doğrudur, son zamlardan sonra benim araç şehir içi 28 kuruş yakıyor...:kork2:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Eski C4'ün arka koltuklarında 3 kişi olarak bulundum, yanlarda oturanların kafaları yan cama değiyor, çünkü yan camlar haddinden fazla eğik.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o zaman b segmenti arac bakacagiz yada octi ile devam,gecenlerde ogretmenin biriyle gorustum 2007 focusdu 20 krs demisti 2 ay anca olmustu.su anda 23 krs ancadir.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;333080
Bizim işyerinde dizel Fiesta var. Sabit hızda (80-90km/s) 4-4,5 litrelerde geziniyor tüketimi.

Alıntı yapılan: fenomen;333093
...Burda bir arkadaşımda var söylemişti ama bana basık geliyor içi dar epey.salon gibi olsun diyorum ben...
Hocam salon gibi araç istiyorsan mevduatını yatırdığın banka da salon gibi olacak kanımca.:kiki:

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam scoter düşün.bugün haberlerde  dizellerden daha fazla vergi alınacak diye dinledim.yılda 10 depo benzin tuketiyorsun hiç kıyma guzelim arabana octaviadan sonra clio dci zor gelir insana.

bende şu elektrikli arabalara bakinıyıorum kısa vadede olmasada uzun vadede tek alternatif gibi.bursada sıfırı 230000 tlden satorlarms 1 tl ile 160 km şehir içinde ideal görünüyor
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;333526
Hocam salon gibi araç istiyorsan mevduatını yatırdığın banka da salon gibi olacak kanımca.:kiki:
yaw haşmetlüm salon gibi bankayı bırakta senin şu reyizi getirsek başa benzin 3 tl olurmu acaba?

Alıntı yapılan: ugurcnplt;333615
hocam scoter düşün.bugün haberlerde dizellerden daha fazla vergi alınacak diye dinledim.yılda 10 depo benzin tuketiyorsun hiç kıyma guzelim arabana octaviadan sonra clio dci zor gelir insana.

bende şu elektrikli arabalara bakinıyıorum kısa vadede olmasada uzun vadede tek alternatif gibi.bursada sıfırı 230000 tlden satorlarms 1 tl ile 160 km şehir içinde ideal görünüyor
yanlış yazmadıysan 230 milyar demek eski fiyatla bunu almam olanaksız.eğer 23 bin tl ise hemen alalım.ama dci clıo ile ben anlaşamam sanırım.belki fabişle olabilir.