škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yurtiçi Kargo uzak durunuz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: handsomesut;388191
gg'den bir haftadır alışveriş ediyorum...bu zamana kadar hiçbir şekilde fatura ibraz etmediler bende yurtdışında oldugum için hiçbir bilgim yok bu konularda...sabah uyku semesine fiyatını sordum...ödedim ürünü aldım...ama sonradan göndericiden öğrenince 10 tl ödemem gerekiyormuş...ve şuan hala hiçbir işlem yapmadılar...kazançlı olan kurye oldu....:S
ürünün faturası değil sanırım, size kargo şirketinin makbuzunu vermeleri lazım, kargo ücreti yazar onda

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yiyecek tarzı ürünleri almazlar normalde akma veya bozulmaya bağlı olarak alınmaz. bu iş için yapılacak şey otobüse vermek.

benimde kurye net diye banka kartlarını gönderen firma ile sıkıntım var. kapı çalmadan kağıdı posta kutusuna atıp gidiyorlar. evde sürekli biri olduğu halde. babam yatalak hasta mecbur ben gidiyorum. firmada asansörsüz binada 4. katta ben zor çıkıyorum. anlatıyorum durumu yok illa gelecek diyorlar. bende iptal edin diyorum. artık üstüne birşey kalmadı, kurtardık yakayı.

handsomesut

• Ziyaretçi
sadece kargo poşetlerinin üzerine yapıştırdıkları yazılar var ama onların hiçbirinde kargo ücreti yazmıyor... ne siteden ne gönderi takibinden de ücreti öğrenemiyorum sadece telefonla öğrenme imaknı var onu da ulaşabilirsek ki uğraşmaya çalışınca da kalsın kurye de 5 tl diyorsun.. çünkü uğraşması daha beter...

handsomesut

• Ziyaretçi
ayırca şikayetvar sitesine girerseniz yapılan 7800 şikayetin 3800 ü yurtiçi kargo hakkındadır....

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: handsomesut;388125
Geçen 2 farklı yerden kargo aldım YURTİÇİ kargoyla toplam 15 tyl ücret aldılar ama sonra göndericilerin verdiği bilgiye göre 10 tl küsür tutuormuş...Beni rahatsız eden ise hiçbir şubenin telefon numarasına ve hiçbir müşteri temsilcisine ulaşamam....resmen kuryenin soygun yapmasına izin veriyorlar....
bende sizin gibi aradığımda telefonla hiç ulaşamıyordum,yoldan geçen dağıtım arabasını durdurup telefon no aldım.yoksa internetten bulduğumuz numarayı aradığımızda cevap vermiyorlar.en illet yanıda (kırşehir için)kargo almaya gittiğimde oraya iki tane eleman koymuşlar.gelene mi baksın gönderene mi baksın işin yoksa yarım saat bekle.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Su yazilan sorunlarin cogu sube ve personeli ile alakali.

10 yildan fazladir Yurtici ile calisirim. Bu zamana kadar sube elemanlari ile artik yakinen tanistigimizdan dolayi bir sorun yasamadim. Ne var ki kimse tanimak zorunda degil, ama onlar da islerini duzgun yapmak zorundalar.

Tesaduf Istanbul dayim, sehir disindan paket gelecek.Gonderen kisi de o kadar hassas ki yetistirebilmek icin canla basla ugrasti. Kargo geliyor, dagitimi yapiliyor. Telefon ile takip etmeye calisiyorsunuz (444 .. ..) sistem bir calisiyor veya bilgi bulunamadi diyor. Subeyi aradim, dediler teslim edildi, kime, Zafer bilmem kim? Diyorum Kardesim benim ismim Serkan, benim kargomu nasil baskasina teslim edersin. Meger o bolgede benle ayni isim ve soyisim e sahip parcaci varmis, adama hergun belki 500 tane kargo geliyor, ismi gorunce adrese bakmadan salla digerlerinin arasina. Iki gunde zor bulduk. Ustelik hata yapmalarina ragmen, benim paketimi sabah ilk dagitimda gondermeyip, aksam en son dagitima biraktilar, sube muduresi de piskin piskin, valla Serkan Bey yine gelsin yine gondeririz biz onu nasil ayiralim o kadar kargonun icinden

Anlayacaginiz memlekette kim isini duzgun ve kalifiye elemanla, hakkini vererek yapiyor ki, kargocular yapsin. Musteri hizmetlerinden geri donus yaptilar sikayetimle ilgili, sonradan kadin aradi ozur diledi falan.

Bolgenize uygun bir kargo sirketi secin, ismine bakarak sakin karar vermeyin.

Çevrimdışı sleep_r

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Resmen muz cumhuriyeti. Bu tür aksilikler hayatımızda o kadar normalleştiki, tedirgin olup ekstra önlemler almak,diken üstünde yaşamak gına getiriyor bir zaman sonra