škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ilk kazamiz - Kotu durumdayim

Ziyaretçi · 39 · 8849

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Db1

• Ziyaretçi
Bu sabah malin birinin kotu parketmesi sonucu otoparktan cikarken kolonlardan birine surttum. Felaket derecede canimi sIktI. Hemen durup baktim, kolonlarin boyasi gelmis araca. Hemen temizledim, boyada sorun yok gibi. Olsa bile polisajla duzelir gibime geliyor. Yoksa lokal boya gerekir mi acaba? Bir de bu hasari autoking yapabilir mi?

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş Olsun , Sanki Sizin Boyanızda Bişey Yok Gibi Gözüküyor, Pasta İle Tertemiz Olacaktır . Boyasız Kurtarılabilr Diye Düşünüyorum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Geçmiş olsun

Sadece sütunun boyası ise dert değil, kolay hallolur. Ama aşağı kısımda boya kalnış gibi görünüyor.

Boyada sorun yoksa hallolur, hatta hafif göçme var onu da çekmiştim kendi aracımda küçük bir aparatla.

Sen bir akşam uğra bana hava kararmadan, hem pedini de veriririm.

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Can sıkacak birşey yok, astara indiyse bile tam autoking uygulama alanı.

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Allah beterinden saklasın bunlar yapılır sıkma canını nazarlık olsun.

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Db1

• Ziyaretçi
Herkese cok tesekkurler, moral verdiniz bana.

Irfan Hocam ben boyayi temizledim. Hepsi cikti. Asagida boya olarak gorunen yer kaplama. Aracin o pacalik kisimlarinda seffaf film gibi bisey var. Onde de vardi sanirim. Onlar yirtilmis, o yuzden berbat duruyor. Oglen Autokinge gidicem bakalim ne diyecekler. Aksama da sendeyim :)

Çevrimdışı Seronet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tunerlifeturkey.com

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
A5 octiler nazara geliyor forum derinhocalar tarafindan okunmasi gerekiyor.bu arada cok gecmis olsun.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Geçmiş olsun, fazla bi şey kalmaz gibi sanki...

Db1

• Ziyaretçi
Simdi geldim Autoking'den. Haberler kotu. Gocugu duzeltiriz sorun olmaz diyorlar. Ama, iste amasi kotu boyayi kaziriz, ustune boya + vernik atariz. O da nerdeyse bagaja kadar gidiyor. Dedim naptiniz siz. Toplasan 15cm gozuk var, yarisindan fazlasina vernik atiyosunuz. Baska turlu yapamayiz dediler. Umitler Irfan hocaya kaldi. Irfan hocam aksam yanindayim artik.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Onların işi boyamak zaten, çok severler

Alıntı yapılan: ulysses;333470
Asagida boya olarak gorunen yer kaplama. Aracin o pacalik kisimlarinda seffaf film gibi bisey var. Onde de vardi sanirim. Onlar yirtilmis, o yuzden berbat duruyor. Oglen Autokinge gidicem bakalim ne diyecekler. Aksama da sendeyim :)

Tamam, anladım :ok:

Ben o stickerları daha aracı alınca söküyorum zaten, zamanla sararıyor, sonradan söktüğünde renk farkı kalıyor diye.

Makyajını yaparız dert etme, göçüğü de hafiften çekme şansımız var ;)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gelirken yanına çapı 11 milim olan silikon tabanca kartuşlarından alırsan iyi olur, bende kalmamış.

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;333497
Simdi geldim Autoking'den. Haberler kotu. Gocugu duzeltiriz sorun olmaz diyorlar. Ama, iste amasi kotu boyayi kaziriz, ustune boya + vernik atariz. O da nerdeyse bagaja kadar gidiyor. Dedim naptiniz siz. Toplasan 15cm gozuk var, yarisindan fazlasina vernik atiyosunuz. Baska turlu yapamayiz dediler. Umitler Irfan hocaya kaldi. Irfan hocam aksam yanindayim artik.

oşşşt naabıyo bunnar ya?? arabaya komple belaltı boya atsalardı bari. Valla sigorta şirketinden 3 kuruş fazla almak için neler yapıyo bu adamlar. ben de 10 ve 15 er cm lik astara inmiş iki anahtar çiziğim için gidip rötuş sorayım diyordum. demek ki gitsem bana da "bir ön çamurluk biri arka, lokal yaparsak boya sırıtır sol yanı komple boyucaz dicek şuursuzlar"
:kork2::kork2::kork2:

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;333499
Onların işi boyamak zaten, çok severler

Tamam, anladım :ok:

Ben o stickerları daha aracı alınca söküyorum zaten, zamanla sararıyor, sonradan söktüğünde renk farkı kalıyor diye.

Makyajını yaparız dert etme, göçüğü de hafiften çekme şansımız var ;)

Adamla tartistim zaten. Boyada bisey yok diyor kendi de. E o zaman niye boya+vernik isine giriyorsunuz diyorum, makine tutmaz diyor. O zaman saca kadar inin dedim. Olabiliyor dedi. Makineyle bence isi kurtarir gibime geliyor ama yanlarina almiyorlar bi turlu. Bu arada bu islemin fiyati tam 330tl. Kasko karsiliyor ama bana cok geldi. Tek makine ile cekseler zaten dukkan donmez, haklisin Irfan hocam. Gelirken bi Yuce'ye de soracaktim aslinda ne yapabilirler diye ama unutup es gecmisim.