škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rahat gider mi??

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı çrm19

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bizim arac 2003 octi 1.9 (90HP) tdı combi...bizim ailede birisinde 2010 model jetta 1.6 bygirini bilmiyorum...birisindede 2007 model 1.6 FSI (80HP) passat var (otamatik)..yarışla hiçbir zaman işimiz olmaz ama meraktan soruyorum...bizim octimiz jettayla,passatın peşinden rahat gidermi???
çünkü bize tozumuza yetişemessiniz diyorlarda...
:))

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 MPI jetta (102 hp) 1.6 FSI passat (115 hp) 1.9 Octi (90 hp).Sence? :)

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;334458
1.6 MPI jetta (102 hp) 1.6 FSI passat (115 hp) 1.9 Octi (90 hp).Sence? :)
Bence Jetta

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 FSI Passatlar 115hp..Aynen dediğin gibi sizin araç jettayla passatın peşinden gider:lol:

Not: MPI jetta bence de çakar.Elazığ-Malatya arası ciddi bir tecrübem oldu Jetta ile.MPI felan olduğuna bakmayın gidişi gayet iyi:D
« Son Düzenleme: 23 Mart 2012, 20:14:25 Gönderen: dgn »

Çevrimdışı çrm19

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
şansa pak peşlerinden gidemiyor...hemen satmak lazım :)
peki onların önünden gitmesi için ne lazım??

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Satıp Bunu Almak Lazım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-mengerler-den-94-cl-500-daha-guzeli-yok-79164193/detay#

240 ile Giderken diger markalar gibi direksiyona yapışmanız gerekmez , koltuk ısıtmanızı açıp kahvenizi yudumlarsınız.

[YOUTUBE]hw_qv_B-b4A[/YOUTUBE]
« Son Düzenleme: 23 Mart 2012, 20:28:27 Gönderen: kaptan52 »

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia'nın torku yüksekse gider. :ok:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaptan52;334468
Satıp Bunu Almak Lazım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-mengerler-den-94-cl-500-daha-guzeli-yok-79164193/detay#

240 ile Giderken diger markalar gibi direksiyona yapışmanız gerekmez , koltuk ısıtmanızı açıp kahvenizi yudumlarsınız.

18 yaşında arabanın senelik 1,350TL vergisi var.İzninizle oha! :D

1.9 TDI kendisini kanıtlamış bir motor.Binlerce örnekleri mevcut piyasada.En basitinden bi yazılım uygulamasıyla 120hp olur araç.Sorunsuz da binilir.94 Mercedes alıp maceraya atılmaya gerek yok bence.

Çevrimdışı çrm19

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çok abartmıssın be...biz kim öyle arabaya binmek kim..o kadar para olsa t5 alırız...
paramız buna yetti beğendik aldık..düşünün yani
1)passatı 37.000 tl ye aldılar
2)jettayı 35.000 tl ye aldılar
3)biz almışız octimizi 14.500 tl
donanım olarak hiç birşey diyemem octinin biraz eksiği var oda modelden..nerdeyse çoğu özellik var arabamızda..gerçi bizim için çok bile bn kendimi bildim bileli BMC 94 model vardı bizde...daha duruyor nasip olursa satcaz..babamı ikna ettirdimde aldı yoksa almazdı..haylan daha BMC'yi sever(ÇOK ANIMIZ VARDIR KENDİSİYE)
:)
« Son Düzenleme: 23 Mart 2012, 20:35:57 Gönderen: çrm19 »

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
94 Model Mercedesde Sorun Falan Olmaz. 60,70 Modeller Bile Dipdiri Duruyor :D Ben Espri niyetine Koydum.

Böyle Gereksiz Şeylere Takılmayın. O Bunu Geçmiş Bu Onu Geçer Gündelik Arabalarla Gereksiz. Ben Sırf Araca Tork Egrisini Aşagı Devirlere Çekip Az Yaksın Diye Yazılım Yaptırdım. Şu Anda 175 Hp Gidiyormu Gidiyor Ama Ben Gidiyor Kısmını Pek Kullanmıyorum :D Motorin Olmuş 4 Lİra Gitse Ne Olacak Gittigi Kadarda Cebimizden Gidiyor.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: çrm19;334471
çok abartmıssın be...biz kim öyle arabaya binmek kim..o kadar para olsa t5 alırız...
paramız buna yetti beğendik aldık..düşünün yani
1)passatı 37.000 tl ye aldılar
2)jettayı 35.000 tl ye aldılar
3)biz almışız octimizi 14.500 tl
donanım olarak hiç birşey diyemem octinin biraz eksiği var oda modelden..nerdeyse çoğu özellik var arabamızda..gerçi bizim için çok bile bn kendimi bildim bileli BMC 94 model vardı bizde...daha duruyor nasip olursa satcaz..babamı ikna ettirdimde aldı yoksa almazdı..haylan daha BMC'yi sever(ÇOK ANIMIZ VARDIR KENDİSİYE)
:)

Gel sanada 1.8T alalım fazla parada değil bak :D

Çevrimdışı çrm19

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yok be usta..babam satmaz octiyi düşünmez bile babam beğeniyor..kimseyle yarış yapmam diyor bnimki hızlıymış diye...(BABAMA SORARDIM BABA BİZ NEDEN HEP GEÇ GİDİYORUZ DİYE..DERDİ Kİ ERKEN GİDEN ÇAY YAPSIN BİZ GİDELİM ÇAYINI İÇERİZ DERDİ..):)

Çevrimdışı bulent45

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: çrm19;334477
yok be usta..babam satmaz octiyi düşünmez bile babam beğeniyor..kimseyle yarış yapmam diyor bnimki hızlıymış diye...(BABAMA SORARDIM BABA BİZ NEDEN HEP GEÇ GİDİYORUZ DİYE..DERDİ Kİ ERKEN GİDEN ÇAY YAPSIN BİZ GİDELİM ÇAYINI İÇERİZ DERDİ..):)

:+1::+1: güzelmiş.

Çevrimdışı yarhasan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
typer veya e36 320 falan alsaydınız

yada bütce azsa 325 ve üzeri e30 alıp egzoz+filtre+krank falan güçlendirip o passati falan ipe dizerdim