škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ve i30 rekabetçi fiyatlarla giriş yaptı...

turker · 96 · 26946

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En bazline donanımı bile süper abicim daha nossun :D diğer markalarda dört jant kapağı bir direksiyon veriyorlar o paraya :D bundan sonraki aletler Kia veya Hyundai olabülür ciddi ciddi :D
Adamlar yıllar evvel bu donanım olayının ilk işaretini verdiler zaten, Accent'lerin en bazline modelinde bile dört cam otomatik standarttı :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim forumdan bir abi test etmiş aracı,motor 128 hp olmasına rağmen pek hissettirmiyormuş,onun dışında aık oldum diyip duruyor :D
Bende bu aralar gidip incelemeyi düşünüyorum,gerçekten çok harika bir araç olduğu bariz.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;334986
Bizim forumdan bir abi test etmiş aracı,motor 128 hp olmasına rağmen pek hissettirmiyormuş,onun dışında aık oldum diyip duruyor :D
Bende bu aralar gidip incelemeyi düşünüyorum,gerçekten çok harika bir araç olduğu bariz.

Sizin abi 2.0 Passattan inip incelemeye gitti sanırım:lol:

Bende en kısa zamanda incelemeye gideceğim, iyice merak ettim son yorumlardan sonra:)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın Otomatik Vitesi Performansı Törpülüyor + 1.5 Ton Ağırlığı Var.. Ama Dizelin Karekteristikleri Aynı Benzinli Tadında 4000 Devir Üstüne Kadar Bile Şişmiyor Aynı Benzinli Gibi Davranıyor. Tork Egrsini Direk Yüklenmemişler Ama Yaymışlar.. Benzinli Araçtan Sonra Dizel Test Edenler Hep Sesten Şikayetçi Oldular :D Ama Sınıfında En Sessiz Araç Bu.. Zaten DB Ölçümleride Var. Tek Eksisi Dediğim Gibi O Şanzımanın Törpüledigi Performans Ve Buna Nazaran Artan Tüketimi 2. Olarakta 1.5 Ton Olması.
Para Olsada Alsak .

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hyundai artık Toyota oldu bence. Sanki tasarımda geçti bile. Ama ben 52.000 verip Yeti Greenline alırdım. Sınıf farkı olsa bile. :)

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: agasarca;335006
Hyundai artık Toyota oldu bence. Sanki tasarımda geçti bile. Ama ben 52.000 verip Yeti Greenline alırdım. Sınıf farkı olsa bile. :)
tercih yaparken sadece fiyat kıyaslıyorsanız olabilir. iki aracın sınıfları farklı. kıyaslamak doğru değil. kaldı ki 52 000 tl lik araçta bomboş. gidin bir donanım görün. fiyatın tam da karşılığını alırsınız.

Çevrimdışı mzcl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Gittim ,gördüm,test yaptım fiyatını bile sormadım .Klasik uzak dogu MADE İN KOREA

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mzcl;335023
Gittim ,gördüm,test yaptım fiyatını bile sormadım .Klasik uzak dogu MADE İN KOREA
tercih meselesi. ama unutmayın ki korea malı olması kötü anlamına gelmez. hala vw grubunun çözemediği bir şanzuman sorunu var.

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: tayozi;335026
tercih meselesi. ama unutmayın ki korea malı olması kötü anlamına gelmez. hala vw grubunun çözemediği bir şanzuman sorunu var.

Hangi sorun var sanzimanda cozulemeyen?

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;335032

Peki Neden DSG Gelmiyor Artık ? Bütün Forumlar DSG Sorunları Yüzünden Çalkalanıyor.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mzcl;335023

Bence Önce Gidin Bir Hyundai Bayisine Test Edin.

Çevrimdışı Perfect

• Is Numero Uno
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.facebook.com/Perfectotobakim
Ersin senin için ultra detaylı bir inceleme yapıcam çok merak ettirdin bana bu arabayı :D

730 dan sonra kesmez ama neyse :++:

Çevrimdışı bloodmoney

• Gran Turismo
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;335032
en  başta 2012 modelleri bilmiyorum ama önceki dsg lerde değişen 5000 tl tutan parça. adı şimdi aklıma gelmedi. mucize diye lanse edilen sorunsuzluğundan bahsedilen ses problemi. şimdilerde bunun probleme yol açmadığını ancak sesi de kesemediklerini kabul ediyorlar. neymiş garantiyi 5 tıla çıkarın problemi olursa değiştirelim. kusura bakmayında sorunsuz dsg yapın da alalım bi zahmet. neden bmw,honda, mercedes gibi markalarda problem çıkmıyor. şimdi uzak doğuya çamur atarken araçları iyi inceleyin başınız ağrımasın.