škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A4 Kauçuk Paspas-Bagaj Havuzu Buldum Yetişin :)

kadir_ · 30 · 19556

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servisin Paspaslara 147 demesi üzerine arayış içine girdim.İnterneti talan ettim diyebilirim:D En son 3dpaspas üreten bir firma ile görüştüm ve hiç bulamadığım Octavia A4 bagaj havuzunun olduğunu söylediler bu da beni bayağı bi sevindirdi:) Hele verdikleri fiyatta piyasaya göre gayet makul seviyede :)

Gelelim meseleye.. Forumdan 10 kişi toplarsak fiyatlar bayağı aşağı geliyor.Burda A4 octicilere çağrı yapıyorum.Paspas ve bagaj havuzu isteyenler gelsin buyursun :)

Herkes kendisi alırsa:

Paspas: 120 tl
Bagaj Havuzu: 80 tl

Eğer 10 kişi toplanırsak:

Paspas: 82-83 tl arasında olucak dendi
Bagaj havuzu: 65 tl

Ürünler şu an üretimdeymiş Nisan sonu gibi gelir dedi Hakan bey bende o zamana kadar 10 kişi olacağımıza inanıyorum :)

Paspaslar 3D olup birebir octinin kalıbından üretilmiş yani öyle kesme biçme kayma vs yok.Aynı zamanda sabitleme özelliğide varmış.Koku ve yırtılma gibi sorunlar olmayacağına karşı da garanti verdi.Kendileri aynı zamanda servislerede üretim yapıyormuş.Telefonda konuştuğum kadarı ile iyi birisine benziyor.Müsait zamanda depolarına gidip diğer markaların paspaslarına da göz atacağım :)

Buyrun bu da siteleri:

http://3dpaspas.com/index.php
« Son Düzenleme: 30 Mart 2012, 15:04:04 Gönderen: kadir_ »

Çevrimdışı bloodmoney

• Gran Turismo
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bagaj havuzu for the win. lastik paspas sevmiyorum maalesef:(

+1 diyebilirsin kadir.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende pederi bagaj için ikna etmeye çalışırım.lpg yi stepneye aldirmam lazım ama önce
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı can_kozlu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok para bea, paspas için 4 parça zavazingo ne kadar pahalı, kim bilir orjinali serviste kaç paradır..!
bide bu resimler ? siz aldınızmı paspasları ?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayır almadım onun yerine başka bir marka aldım ama memnun değilim.Bunlarda parçalanınca orijinal alacağım artık paspas çekmekten sıkıldım

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://3dpaspas.com/urundetay/SKODA-Octavia-urun-detayi.html#!prettyPhoto

bu linkteki ürün a4 kasalara uyumulu mu ?

birde şu var

http://www.eliftuning.com/Tarz-Skoda-Octavia-A4-3D-Paspas-Havuzlu-Special-2000-2005-_65706.html#0

Bu arada benim arka bagajın tabanındaki halı kaplı sunta var ya kaldırıpda stepneye ulaştığımız ... o sunta biraz şişme yapmış su gelmiş herhalde oraya :(( o değişir mi fikriniz var mı  satılıyormu komple olarak adı ne olarak geçiyor

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orijinali serviste 130 tl idi en son yan sanayiler pek dayanmıyor tavsiye etmem..

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben aydından batkan oto dan aldım yetiye 124 tl birde ön silecek aldım paspaslar beklentimin üstünde çıktı hatta hayıflanıp duruyorum bunca zamandır boşuna kıymamışım paraya diye müthiş kapatıyor yanları altına bir şey giremiyor
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kadir sorsana mk1 fabia icin de yapiyorlarmiymis? Kalip yoksa ellerinde benim orjinal paspaslari kalip alma amacli gonderebilirim bi guzellik yapacaklarsa tabi :)