škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Uygun Fiyatlı Oyuncak Arayanlara

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kardeşim sürekli telefonumu yürütüp duruyor.Bu gün nette gezerken bunu buldum tam bizim eleman için :D Biraz araştırıp almayı düşünüyorum.Şu an için gözüme takılan tek eksisi ekran çözünürlüğü..

http://www.buyonme.com/jxd-s601-43-lcd-android-23-game-console-w-wifi-tf-black-cortex-a9-1ghz-4gb-p-90590.html

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
:D güzel ürün. benim ufak kardeşimde telefonun bataryasını öldürüyor oyun oynayacam diye. şimdi ürün resesetif ekran diyecem ama 50$ a kimse kapasatif ekran vermez :D acaba ekran dokunmatiğine iş düşermi ya?
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı immortal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu tür ürünleri kendi gözümle görüp dokunup inceleyip almayı isterim.öyleki resimler ve yazılan özellikler le gerçeği çok farklı olabiliyor.

Çevrimdışı hypetrax

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hocam eğer böyle bir ürün arıyorsan bence 2.el orjinal sony psp fat modellerinden alabilirsin.

Bu ürüne bu kadar para vericeksin ne geliceği belli değil,wifi side büyük ihtimal sıkıntı yaratır. 2.el temiz psp fat veya biraz daha çıkabilirsen slim modelini al derim. Şimdi piyasasına baktım 120 -130 arası temiz fat modelini bulabilirsin. Fat - slim modelindende vardı bende bu modeller kırıldığı için oyun v.s sıkıntısıda yok.

Beyaz-siyahta kullandım ama beyaz çok daha güzel.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-tasinabilir-konsol-sony-psp-beyaz-acil-satilik-ihtiyactan-79962527/detay

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hypetrax a bende katılıyorum bu çinlilerin ne yolicağı belli olmaz.
ben dealextreme den bir kaç kez alışveriş yaptım memnundum acaba bu sitede güvenilirmiki aramızda burdan ürün alan oldumu.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buyonme DX tarzı bir site ve takipli gönderi yapıyor diye biliyorum.Ürünün youtube da incelemeleri var diğer android el konsollarına göre çok iyi en ucuzuda bu sitede normalde 70-90 dolar arasında fiyatı değişiyor.Üstelik ekranıda kapasitif diğerlerine göre çok daha iyi :)

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Android olmasida cok guzel her turlu oyun yuklenebilir.

Çevrimdışı Hacı Köksal

• Bosch + Karcher
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hacı Köksal;339970
başlığa bak oyuncağın fiyatına bak :D
:hmm::aman::blg:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ