škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 2 araçlarımızda şu olsa daha iyi olurdu diyen varmı?

avni · 57 · 13474

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;339003
yalıtımın biraz daha iyi olmasını isterdim.

yalıtımı bence başarılı, b segmentinde bi otomobile bindiğini unutma. ayrıca bu sınıfta lüx arabalar hariç bağımsız arka suspansiyon pek bulunmaz.ama güvenlik nedeniyle 4 disk fren standart olmalı..bu standardıda sadece devlet zorunlu tutarsa olur.üreticide kampanalı araba getiremez ve satamaz.artık gnümüzde 2 airbag ve abs nin bile standart olması lazım,bunu yapacak gene hükümet.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Kampana güvensiz bir fren değildir, yoksa kamyonlar duramazdı, kampana var onlarda ;)

Kampanalı olup ESP; ASR; ABS gibi özelliklere sahip olunuyor, en küçük bir açığı olsa kampana kullanmazlardı  ;)  Zira o motor gücündeki-tonajdaki araca yetiyor

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;339298
ben yine de diski tercih ederdim irfan hoca. inatlaşıcam:D

Görsellik başka tabi, ona katılırım, olsa daha iyi olurdu. Gerçi onun da balata tozu derdi oluyor :)

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;339300
Görsellik başka tabi, ona katılırım, olsa daha iyi olurdu. Gerçi onun da balata tozu derdi oluyor :)

senin arabada balata tozu oluyomu??:++: hiç sanmam.cila tozudur o...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GNC75;339316
senin arabada balata tozu oluyomu??:++: hiç sanmam.cila tozudur o...

:)      :)

Balata tozu çıkıyor ama jantlardaki ciladan ötürü pek yapışamıyorlar :favo1:

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;339286
Kampana güvensiz bir fren değildir, yoksa kamyonlar duramazdı, kampana var onlarda ;)

Kampanalı olup ESP; ASR; ABS gibi özelliklere sahip olunuyor, en küçük bir açığı olsa kampana kullanmazlardı ;) Zira o motor gücündeki-tonajdaki araca yetiyor

onlardaki kampana havalı. her sene 1_ 2 freni patlayan kamyon haberi izlerim tv de ..en son 5 _ 6 gün önce bi kamyon e5 de 7. 8 aracı hurdaya çevirmişti..

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: GNC75;339284
yalıtımı bence başarılı, b segmentinde bi otomobile bindiğini unutma. ayrıca bu sınıfta lüx arabalar hariç bağımsız arka suspansiyon pek bulunmaz.ama güvenlik nedeniyle 4 disk fren standart olmalı..bu standardıda sadece devlet zorunlu tutarsa olur.üreticide kampanalı araba getiremez ve satamaz.artık gnümüzde 2 airbag ve abs nin bile standart olması lazım,bunu yapacak gene hükümet.

abi punto evo, corsa gibi araçlara göre daha fazla yol ve motor sesi alıyor.. gerçi yol sesinde benim lastiklerin etkisi büyük (turanza)

bir yerde okumuştum poloda kullanılan yalıtım malzemesi 4.1 kg iken fabia da 2.9 kg..

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;339286

Kampanalı olup ESP; ASR; ABS gibi özelliklere sahip olunuyor, en küçük bir açığı olsa kampana kullanmazlardı  ;)  Zira o motor gücündeki-tonajdaki araca yetiyor
:syg: :syg2: [FONT="][/FONT] :syg: :syg2: [FONT="][/FONT] :syg: :syg2: [FONT="][/FONT][FONT="][/FONT]

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;339347
abi punto evo, corsa gibi araçlara göre daha fazla yol ve motor sesi alıyor.. gerçi yol sesinde benim lastiklerin etkisi büyük (turanza)

bir yerde okumuştum poloda kullanılan yalıtım malzemesi 4.1 kg iken fabia da 2.9 kg..

doğrudur onun için polo 3.. 4 bin tl daha pahalı.ne kadar ekmek o kadar köfte. dunlop lastik sanırım sessiz ve konforluymuş. bide pirelli p1 yada p6
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2012, 17:08:44 Gönderen: GNC75 »

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben benim fabişin donanımını arttırıyorum. teypten ayrı olarak dokunmatik telefon ve 3G özellikli, angry birds oynanabilen ekran ekledim. tak çıkarlı çok işlevsel. ayrıca navigasyon vs :D işte resimleri
http://i1267.photobucket.com/albums/jj545/zexen_iso/2012-03-25155303.jpg
http://i1267.photobucket.com/albums/jj545/zexen_iso/2012-03-25180738.jpg
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2012, 15:51:53 Gönderen: B.fabia »

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şu eliftuning de satılan difizör ü kullanan varmı acaba kalitesine güvenip alamıyorum bi türlü.. Arabanın arkasına bi hareket getirmem lazım :)

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben de ilgilendim elif tuningteki parçayla fakat ben bursa da adamlar istanbul da  kargo falan var uğraşmadım. ben kendi fibercime sordum resimde götürdüm hatta güzel bir difizör beğendim elif  tuningdekinden dahada güzel fiberci 100 tl ye yaparım dedi boyacıda 60 falan alır dedi bakalım kısmetse yazın yaptırcam eminimki çok güzel durcak ama iş onla bitmicek mecburen güzel bir egzoz kafasıda lazım. Sen istanbuldasın arkadaşım git bakalım oraya taktırısan resmini çek hem bizde göreli nasıl yapıştırdıklarınada bak hoşuna giderse ve güvenliyse bende onlardan alabilirim belki