škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sitemizin ilk Greenline Yeti'si

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jumanji

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Comador03;340075
Araç hayırlı uğurlu olsun. Greenlıne Elegance beyazı için bu hafta sonu almayı umut ederken gemide olmadığı ve önceliği vw'lere verildiği söylenerek bayiden alamadım. Diğer renk seçenekleri vardı ben beyazda ısrarcı olunca elegance nisanın 15'ine kaldı. Bu hafta sonu elegance alacak var mı bilmiyorum. Aracı sabırsızlıkla bekliyorum. Skoda gemide bile önceliği vw kaptırmış :) Umarım beklediğime değer....

Vw skodwdan once gelir zaten.yoksa ham yaparlar.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, çok güzel görünüyor. Sınıfındaki araçlara göre fiyatı, malzeme kalitesi ve düşük yakıt tüketimi ile bence ilk 3e girebilecek bir araç. Çok mantıklı bir tercih yapmışsınız. Elegance donanımda benim de gördüğüm en önemli fark hız sabitleyici ve farlar. 5-6bin lira fark vermeye değmez bence. 25.000 km'lik yakıt parası neredeyse.

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;340184
Hayırlı olsun, çok güzel görünüyor. Sınıfındaki araçlara göre fiyatı, malzeme kalitesi ve düşük yakıt tüketimi ile bence ilk 3e girebilecek bir araç. Çok mantıklı bir tercih yapmışsınız. Elegance donanımda benim de gördüğüm en önemli fark hız sabitleyici ve farlar. 5-6bin lira fark vermeye değmez bence. 25.000 km'lik yakıt parası neredeyse.

Bence baya fark var. Tabiki herkesin ihtiyacına göre ancak fark yok demek yanlış olur. Merak edenler için Elegance'ın Ambition'dan +ları:

-Perde hava yastıkları
-Adaptif aydınlatma sistemli dinamik açı kontrollü bi-xenon ön farlar ve ön far -yıkayıcıları
-Klimatronik (çift bölgeli, hava kalite sensörlü (A.Q.S.) tam otomatik klima)
-Hız sabitleyici (Cruise Control)
-Radyo Bolero dokunmatik ekranlı entegre 6`lı CD-değiştiricli Radyo/CD/MP3 çalar (2DIN)
-Yağmur sensörü
-Far sensörü (Eve geliş, evden çıkış, tünele giriş, gündüz lambası)
-Isıtmalı ön cam yıkama sistemi
-Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası
-Biniş aydınlatıcılı, sürücü tarafında kendiliğinden kararabilen yan aynalar
-Koyu renk arka ve yan arka camlar

edit : bu donanım farkının bedeli 5 bin lira.
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2012, 13:47:45 Gönderen: byztckr31 »
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: byztckr31;340189
Bence baya fark var. Tabiki herkesin ihtiyacına göre ancak fark yok demek yanlış olur. Merak edenler için Elegance'ın Ambition'dan +ları:

-Perde hava yastıkları
-Adaptif aydınlatma sistemli dinamik açı kontrollü bi-xenon ön farlar ve ön far -yıkayıcıları
-Klimatronik (çift bölgeli, hava kalite sensörlü (A.Q.S.) tam otomatik klima)
-Hız sabitleyici (Cruise Control)
-Radyo Bolero dokunmatik ekranlı entegre 6`lı CD-değiştiricli Radyo/CD/MP3 çalar (2DIN)
-Yağmur sensörü
-Far sensörü (Eve geliş, evden çıkış, tünele giriş, gündüz lambası)
-Isıtmalı ön cam yıkama sistemi
-Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası
-Biniş aydınlatıcılı, sürücü tarafında kendiliğinden kararabilen yan aynalar
-Koyu renk arka ve yan arka camlar

edit : bu donanım farkının bedeli 5 bin lira.

Yaramı deşmeyin yav. Bende çok istiyordum ama hem ellerinde yok, ne zaman geleceği belli değil, hemde fiyatı kesin değil.Zaten paramız anca yetti, olsun bence diğer araçlarla karşılaştırınca fiyat-performans olarak ambition donanım yeter.:ok:

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Abi aracın harika Allah nazardan korusun. Tabiki herkesin ihtiyaçları farklı. Ben boş D ye bineceğime dolu C ye binerim mantığında olduğum için şeyettiydim :D
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı HasanK

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. :) Güle güle kullanın. :) Kazasız, belasız, keyifli sürüşler. :)

Ben bu aracı 1 kere gördüm Adana'da ışıklarda başka da göremedim.(Hasanusta civarında) :) Adana'da mısınız, yoksa Adana'dan alıp Niğde'ye mi gittiniz?

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HasanK;340223
Hayırlı olsun. :) Güle güle kullanın. :) Kazasız, belasız, keyifli sürüşler. :)

Ben bu aracı 1 kere gördüm Adana'da ışıklarda başka da göremedim.(Hasanusta civarında) :) Adana'da mısınız, yoksa Adana'dan alıp Niğde'ye mi gittiniz?

Adana'dan alıp hemen Niğde'ye döndüm. Ama Adana'lı olduğum için daha çok gelirim.:ok:

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Suleyman;340192
Yaramı deşmeyin yav. Bende çok istiyordum ama hem ellerinde yok, ne zaman geleceği belli değil, hemde fiyatı kesin değil.Zaten paramız anca yetti, olsun bence diğer araçlarla karşılaştırınca fiyat-performans olarak ambition donanım yeter.:ok:

Bence de yeter canım, onu ekle bunu ekle derken fiyat şişiyor, sonra o paraya şunu alsaydın diyenler başlıyor ütülemeye... Ambition'a bi CC taktınız mı tamamdır... F/P olarak Greenline çok cazip, hatta DH forumunda da başka bir forumda da Yeti'yi öneriyorlardı bu fiyata...

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbdolar;340304
yok arkadaşlar sitemizin ilk yetisi bizde
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-skoda-skoda-yeti-1-6-tdi-greenline-elegance-beyaz-2012-model-78404857/detay :)
hala sizde mi araç. satamamışsınız. skoda bağımlılıktır. bence satışı kaldırın:++:

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2005 yılında fabia ile başlayan maceramı her yeni modelde gücüm yettiğince yeniliyorum. tabiki fiyatları vw gibi karaborsaya düşmediği sürece.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: byztckr31;340200
Abi aracın harika Allah nazardan korusun. Tabiki herkesin ihtiyaçları farklı. Ben boş D ye bineceğime dolu C ye binerim mantığında olduğum için şeyettiydim :D

Benim mantıktan biri çıktı sonunda:D

Yalnız kağıt üstündeki farkları da geçtim, plastik kalitesi bile farklı Elegance donanımların.Tabi sırf Yeti de değil diğer modellerde de durum aynı.

Sonuç olarak alan memnun, bütçeye göre de en uygun araç seçilmiş, bize de Hayırlı olsun demek düşer.:) Bu arada da parlamış fotoğrafları bekliyoruz:D