škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sitemizin ilk Greenline Yeti'si

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbdolar;340304
yok arkadaşlar sitemizin ilk yetisi bizde
  http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-skoda-skoda-yeti-1-6-tdi-greenline-elegance-beyaz-2012-model-78404857/detay   :)

Valla konuyu açmadan önce araştırmıştım, sizin aracı görmedim..:knp:

Alıntı
Benim mantıktan biri çıktı sonunda

Yalnız kağıt üstündeki farkları da geçtim, plastik kalitesi bile farklı Elegance donanımların.Tabi sırf Yeti de değil diğer modellerde de durum aynı.

Sonuç olarak alan memnun, bütçeye göre de en uygun araç seçilmiş, bize de Hayırlı olsun demek düşer. Bu arada da parlamış fotoğrafları bekliyoruz

Baz versiyonu Active donanım. Benimkisi Ambition orta donanım. Şimdi 62.000'e elegance alsam, birkaç 1000 daha koysam superb alsam, olmadı kaşkay, ooooo bunun sonu yok.
Yarın inşallah yıkayıp fotoğraflarım.:ok:

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
kafa karıştırmaya gerek yok. bence arkadaş seçimini yapmış hayırlı uğurlu olsun.dediği gibi bu sektörde son yok.

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tayozi;340328
hala sizde mi araç. satamamışsınız. skoda bağımlılıktır. bence satışı kaldırın:++:

Alıntı yapılan: tayozi;340399
kafa karıştırmaya gerek yok. bence arkadaş seçimini yapmış hayırlı uğurlu olsun.dediği gibi bu sektörde son yok.

sorun değill satılıp satılmaması skoda gerçektende bağımlılık yapıyor fakat o bağımlılığın temelinde VW GRUBU olduğunu unutmamak gerekir bu yüzden bu aracı satsakta yine bir VW GRUBU  bir araç almaktan vazgeçmeyecez inşallah bu vw de olur audi olur porsche de olabilir bakarsın bentley de olabilir  :) dediğin gibibu sektörde son yok  :ok:

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;340359
Valla konuyu açmadan önce araştırmıştım, sizin aracı görmedim..:knp:

Baz versiyonu Active donanım. Benimkisi Ambition orta donanım. Şimdi 62.000'e elegance alsam, birkaç 1000 daha koysam superb alsam, olmadı kaşkay, ooooo bunun sonu yok.
Yarın inşallah yıkayıp fotoğraflarım.:ok:

sorun değil aracınızı Allah hayırlı etsin bu arada şehir içi biz 6 litreyi göremedik suan yüzde kırk şehir dışı yüzde altmış şehir içi 6.9 litreyi görüyoruz şuan... fakat biz aracı sakin felan kullanmayız çokta abartmadan devirli kullanırız belki bu yüzden böyle yüksek olabilir birde araç yeni bununda etkisi var diye düşünüyorum

bu arada kesinlikle doğru bir tercih yapmışsınız yeti alarak aracın görünüşüyle alakalı sorununuz yoksa bu fiyata alabileceğiniz sınıfının en iyi aracı yani fiyat /donanım*kalite olarak söylüyorum ve qasqai bukadar uygun fiyatlara satılmıyor ve aracın yol tutuşu 5 para etmez EURO NCAP tan 5 yıldız alsada aracı kullanırken sürücüye güven vermiyor fakat yeti öyle değil hem çok kullanışlı bir araç hemde sağlam bir araç ve bu motorda olupta çekişi en iyi olan araç bayi elemanı bu yeti nin lansmanından önce eğitimlerine gittiklerinde bütün krosover araçları test sonuçlarını söylemişti oradan biliyorum...
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2012, 00:41:40 Gönderen: superbdolar »

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: superbdolar;340464
sorun değill satılıp satılmaması skoda gerçektende bağımlılık yapıyor fakat o bağımlılığın temelinde VW GRUBU olduğunu unutmamak gerekir bu yüzden bu aracı satsakta yine bir VW GRUBU bir araç almaktan vazgeçmeyecez inşallah bu vw de olur audi olur porsche de olabilir bakarsın bentley de olabilir :) dediğin gibibu sektörde son yok :ok:
tabiki vw ve audi bu grubun önderleri. ancak onlarda 20 yıl önceki gibi değiller. araçlarımızdaki vw ve audi amblemleri benim içimi rahatlatıyor. gücü yeten audi ve vw grubu alsınlar zaten. sizin içinde hayırlısı olsun. insanoğlu en iyilerine layıktır.

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tayozi;340498
tabiki vw ve audi bu grubun önderleri. ancak onlarda 20 yıl önceki gibi değiller. araçlarımızdaki vw ve audi amblemleri benim içimi rahatlatıyor. gücü yeten audi ve vw grubu alsınlar zaten. sizin içinde hayırlısı olsun. insanoğlu en iyilerine layıktır.
teşekkür ederim.sizin içinde en hayırlısı olsun...

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı erdemguner35

• Choice
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun abi, valla guzel duruyor be :) Yakışıklı gözüktü kerata :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı SekoLive

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı uğurlu olsn yolda cok denk gelmeye başladım sanrım skoda güzel bi fiyat güzel bi kaliteyle piyasaya sundu :) rabbim kaza bela vermesin

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun...

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı birolsonmez

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Suleyman bey aracınızı kaç gün içinde teslim aldınız. Ben baz versiyonunu Nisan ayında sipariş verdim Mayıs ayının 2.haftası dediler şimdide Haziran diyorlar. Ne yapacağımı şaşırdım. Ambition versiyonunu ya da Elegance mı alsam. Onlar ne kadar sürede gelir onu da bilmiyorum.