škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ses izolasyon malzemesi

gökan · 221 · 130701

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gökan;341732
bıtuself nerden bulabılırız ben dynamata okdr paralar vermem yazk gunah alt tarafı bı kagt parcası

Go to koçtaş bayıl 50 tl :++:

Alıntı yapılan: Baran35;341737
Müzik sistemi için iyileştirme. + Araç dışında duyulan dizel sesini azaltmak. (Aracın içine dizel sesi gelmiyor zaten)

Benim ayarım hepten kaçıkta sen nasıl bir manyaksın dışarıdan sanane dizel sesini sen mi duyorsun :++: yada kafanı camdan dışarı çıkarıp mı geziyorsun :++: tövbeeee ...

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İnşallah buluruz abi istediğin malzemeleri. Fakat şimdi öğrendiğim bir bilgiye göre würth daha iyi diyen bi montajcı var. Bence würth düşün dynamata göre daha ulaşılması mümkün bir firma TR de bence.

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dynamat bu sektördeki en iyi marka. Amerikada Dynamat dışında ürün neredeyse kullanılmıyor kaliteli araçlarda ömürlük ürünler.

Farklı amaçlar için farklı yelpazede ve katmanda ürünler sunuyor. Şimdiye kadar memnun olmayan yok. Ülkemizde Dolar kuru ve nakliyat yüzünden pahalı geliyor bize malesef.

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baran35;341796
Dynamat bu sektördeki en iyi marka. Amerikada Dynamat dışında ürün neredeyse kullanılmıyor kaliteli araçlarda ömürlük ürünler.

Farklı amaçlar için farklı yelpazede ve katmanda ürünler sunuyor. Şimdiye kadar memnun olmayan yok. Ülkemizde Dolar kuru ve nakliyat yüzünden pahalı geliyor bize malesef.

Pahalıya gelmeyen ne varki.:kvg:

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İki markayı da kullanan birisi würth ten daya çok verim almış. Tartışma ortamı yaratmak için değil ama adam TR de montaj işini iyi yapanlardan. Dynamat kötü diyen yok 10 numara ama würth de hafife alınmamalı bence

Çevrimdışı Baran35

• Boutique Wax Maniac
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dynamattan tam verim alabilmeniz için katmanlarını tam şekilde uygulamanız, almanız gerekiyor. Yani maliyet x 3 oluyor. Ama o zamanda S class oluyor araba o ayrı konu. Bende Würth kullanabilirim sonuçta hangisi işimi görürse onu kullanırım A veya B olmuş fark etmez ki :D

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Baran35;341809
Dynamattan tam verim alabilmeniz için katmanlarını tam şekilde uygulamanız, almanız gerekiyor. Yani maliyet x 3 oluyor. Ama o zamanda S class oluyor araba o ayrı konu. Bende Würth kullanabilirim sonuçta hangisi işimi görürse onu kullanırım A veya B olmuş fark etmez ki :D

Sonuçta bir kere yapılacak bir uygulama. Kaliteli bir ürün kullanılması yönünde olur benim tercihim. Würth kullanabilirim ben. Ama şu aralar benim uygulama yapmam çok zor olur. Çeyiz işine iyi bir yatırım yaptım önümüzdeki 3 4 ay harcama yapamayacağım. Sonrasında bir şeyler düşüneceğim. Ama İzmir'de uygulama yapacak olan olursa yardımcı olmak isterim. Daha önce yapmadım ama 1 elin nesi var 2 elin sesi var. En azından sök tak elimiz alışkın bu tarz işlere. Ben şimdilik beklemedeyim. Yine de dediğim gibi teklifim her zaman geçerli :)

Çevrimdışı gökan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
cem 5o tl bayılmıycamda neyapcaz onerın nedır bı onerıny yokkı msnden de konusmuyrsun ekle stop_35@windowslive.com

Çevrimdışı tabteam

• The Chırak
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bunlarda benim düldülün izoleyşın fotoları

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yusuf bitüself mi kullandın ?Birde bu rulo halindeki malzemenin ismi nedir?Yanlış hatırlamıyorsam laminant parke döşerken tabana seriliyordu.

Çevrimdışı takara34

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: *CEM*;341970
Yusuf bitüself mi kullandın ?Birde bu rulo halindeki malzemenin ismi nedir?Yanlış hatırlamıyorsam laminant parke döşerken tabana seriliyordu.

evet şilte o ben bagaj kısmına koydum ondan. izoleyşın amaçlı faydası oldu.

Çevrimdışı aaaylmaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ladacı8086;341682
Aynen hocam çok doğru söylüyorsunuz. Dediğiniz gibi kapıdan tok bir ses gelir. Yol sesi minimuma iner. Aynı zamanda kapıdaki hoparlörleriniz/midbasslarınız kapıyı kutu gibi kullanacakları için bayağı bir tatminkar ses elde edersiniz. Aynı zamanda kapı saclarının esnemesini engeller. Darbeye dayanımda nispeten artmış olur vs. Ayrıca 4 tane 100*50 levhayı nereden ne kadara temin ettiğinizi de yazarsanız seviniriz.

malzemenin kalınlıgı 4mm ebat olarak iyi 4 kapı ve bagaj kapagına yetiyor .ben malzemeyi çalıştıgım iş yerinde würth ten malzeme alıyorduk onun için iskontolu fiyat vermişlerdi listesi 250tl iken 180tl ye almıştım.zamanınız varsa satıcı ile görüşüp bi fiyat alırım.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı ladacı8086

• Detay Manyağı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aaaylmaz;342246
malzemenin kalınlıgı 4mm ebat olarak iyi 4 kapı ve bagaj kapagına yetiyor .ben malzemeyi çalıştıgım iş yerinde würth ten malzeme alıyorduk onun için iskontolu fiyat vermişlerdi listesi 250tl iken 180tl ye almıştım.zamanınız varsa satıcı ile görüşüp bi fiyat alırım.

Fiyat alma şansınız varsa en azından yapacak olanların fiyat hakkında bir fikri olur. Beklemedeyiz :ok:

Çevrimdışı aaaylmaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ladacı8086;342263
Fiyat alma şansınız varsa en azından yapacak olanların fiyat hakkında bir fikri olur. Beklemedeyiz :ok:

en kısa zamanda yazarım.
[SIGPIC][/SIGPIC]