škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

süperb'cilerden yardım, far buğulanması

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: tarihi çevir;344643
bugün servise gittim, aracın farını garantiden değişemiyeceklerini söylediler, yüce oto kabul etmemiş falan filan, bende şikayet hattını aradım, itirazda bulundum, dosya oluşturup tekrar bana döneceklerini söylediler... bence yüce olayı kapatmaya çalişıyor ama benim vaktim çok işimde yok başlarını ağrıtacam onların...

Yuce otonun yannina birqkmayin derim. Allahim sen kurtar skodayi yucenin elinden.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Peki garanti kapsamında değişmeyecekse çözüm neymiş yüksek hazretleri bir yol gösterdiler mi? Yoksa para verirseniz buğu birden kaybolura mı getiriyorlar? Tolga bey peşini bırakmayın aracı iade etmekle dahi hukuki tehditte bulunabilirsiniz. 4077 sayılı tüketicinin korunmasına dair yasa gereğince ayıplı mal statüsünde olan aracı siz isterseniz iade almak zorunda bile kalabilirler aman geri adım atmayın ve gelişmelerden haberdar edin...

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun kardeşim. bu kadarına da ayıp derler. kullanım hatası olabilecek bir arıza değil ki. tamamen üretim hatası. satışlar iyi gidince bir tarafları havalandı galiba.

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
dün akşam ayrıca resmi sitesinden mesaj attım yüceye aynen şöyle yazdım:

yaklaşık 1 ay önce skoda özdağ kocaeli bayisinden 78 bin lira ödeyerek skoda süperb 1.6 TDI elegance marka araç satın aldım. 2 hafta önce aracın sol ön farının içeriden buğulandığını gördüm, önceleri pek önemsemedim fakat son bir hafta içinde buğulanma o kadar arttıki artık far resmen buzlu cama dönüştü. aracın aydınlatmasında problem yaşadığım gibi görünüm olarakta çok kötü duruyor. zamanla geçer dedim ama hiç geçmedi aksine artarak devam etmektedir. durumu aracın yetkili servisine bildirdim (kocaeli özdağ) bana verilen cevap farın garantiden değiştirilemeyeceği oldu. araçta oluşan sorunun şahsımla bir alakası olmayıp tamamen fabrikasyon hatasıdır. araçla hiçbir kazam ve onarımım olamamıştır ve üstüne basarak tekrarlıyorumki bu araç 1 aylık bir araçtır. ben skoda markasına güvenerek tüm birikimimi aktararak bu aracı satın aldım lakin şu anda mağdur edilmekteyim, bu vesileyle firmanızdan bu parçanın garanti kapsamında değiştirilmesini talep ediyorum. aksi takdirde avukatlarıma talimat vererek firmanızı tüketici hakları mahkemesine ve diğer adli mercilere dava edeceğimi, başta ulusal ve yerel medya ve sivil toplum örgütleriyle temasa geçeceği, hakkımı tüm platformlarda arayacağımı belirtiyorum. olayın bu reddelere gelmeden firmanız tarafından mağduriyetimin giderileceğini temenni ediyorum.

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
elinize sağlık. afedersiniz seve seve değiştirecekler merak etmeyin.

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tayozi;345012
elinize sağlık. afedersiniz seve seve değiştirecekler merak etmeyin.[/QUOT

vallahi benim işim yok, vaktim çok, uğraşırım hiç affetmem, aracı iadeye kadar götürürüm işi

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
tam üç gündür skodanın şikayet bölümünden cevap bekliyorum ne arayan var ne soran sözde bana geri döneceklerdi, ne biçim firmadır bu yaw

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bugün yüce oto genel merkezden aradılar, sorunlu farın garantiden değişim onayının verildiğini söylediler, yarın değişim için randevu verdiler

masser45

• Ziyaretçi
Sevindim kullanıcı hatası demediklerine. Geçmiş olsun.

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bugün serviste sorunlu farı komple değiştiler. şimdilik tamam gibi

:thank:

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye