škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Afyon'dan termal kaplıca arıyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar eşimin fibromiyaljı rahatsızlığı nedeniyle okullar kapanır kapanmaz yani 8 haziran 17 haziran arası 10 veya 7 günlük apart tarzı otel arıyoruz.Afyon'lu arkadaş varsa veya gidipte kalanlar varsa tavsiyelerini bekliyorum.Fazla pahalı olmaması,apartda havuzlu olması,kablosuz net,tv falan olsa yeter.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yokmu arkadaşlar afyon'lu skodacı?

Çevrimdışı yarhasan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben afyonluyum ama skodacı değilim

gecek gazlıgöl ömer tarafları iyidir

sandıklı varda ora yaramaz yinede illa gidicem derseniz hüdai kaplıcaları var

gecekde tv varda net yok sanırım bizim vardı ama sattık gecekde

gecekde günlüğü size 100-150 civarı patlıyabilir villa tarzı.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Önümüzdeki hafta sonu Gazlıgöl'e gidecez biz. Ne var ne yok bakıyım mesaj yazarım konuya. Geçen senki Karahayıt olayında olduğu gibi :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yarhasan;343391
ben afyonluyum ama skodacı değilim

gecek gazlıgöl ömer tarafları iyidir

sandıklı varda ora yaramaz yinede illa gidicem derseniz hüdai kaplıcaları var

gecekde tv varda net yok sanırım bizim vardı ama sattık gecekde

gecekde günlüğü size 100-150 civarı patlıyabilir villa tarzı.
yok skodacı olmak zorunda değilsiniz öylesine söyledimdi.ama hudai kaplıcalarında apart tarzı otel varmıdır nasıl ulaşabilirm.?

Çevrimdışı yarhasan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
apart yok sanırım en azından gecek de yok

villa tarzı dublex içinde havuzu olan 2 tuvalet 1 banyo 1 havuz içi hamam gibi amerikan tipi mutfak salon 2 tanede yatak odasından oluşuyor 1 odada 1 adet çift kişilik yatak diğer odada 2 adet bazalı yatak var mutfakda buzdolabı fırın ocak falanda var dediğim gibi google yazarsanız iletişim adresini alabilirsiniz

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;343407
Önümüzdeki hafta sonu Gazlıgöl'e gidecez biz. Ne var ne yok bakıyım mesaj yazarım konuya. Geçen senki Karahayıt olayında olduğu gibi :)
Teşekkürler karahayıt kaplıcaları abdest suyu gibi şifalı bişi göremedim su kalitesi de o kadar değil.Öylesine gittik ve yolları olağanustü berbat köy yolları gibi aynen.

Alıntı yapılan: yarhasan;343432
apart yok sanırım en azından gecek de yok

villa tarzı dublex içinde havuzu olan 2 tuvalet 1 banyo 1 havuz içi hamam gibi amerikan tipi mutfak salon 2 tanede yatak odasından oluşuyor 1 odada 1 adet çift kişilik yatak diğer odada 2 adet bazalı yatak var mutfakda buzdolabı fırın ocak falanda var dediğim gibi google yazarsanız iletişim adresini alabilirsiniz
Google da yazmadığım aramadığım yer kalmadı.Genelde otelde kişi başı var veya lüks boyutta apartlar var.Apart tarzıda epey az veya ben bulmakda sıkıntı çekiyorum.Odada kişi başı h.d 150 tl civarları günlük 450 10 günde 4.500tl ki bu ciidi bi meblağ beni aşar.

Çevrimdışı apcaa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
dündar termal villalarına giden var mı arkadaşlar, acil yorum lazı haftaya oraya gitmeyi düşünüyorum

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: apcaa;389649
dündar termal villalarına giden var mı arkadaşlar, acil yorum lazı haftaya oraya gitmeyi düşünüyorum
Dündar kaplıca neresidir bilemem ama Gazlıgöl bölgesindeyse farketmez değer yani.Gazlıgöl termal kaplıca mineral değerleri en yüksek değerlerde bir kaplıca.Hilal termalde kaldım ben okullar kapandığında gittim 6 gün kaldım gazligöl mevkiinde.paraya kıyayım dersen sahibinden. com da grand özgül termal diye arat 100-200 tl ye günlüğü bulursunuz.Gerçekten kalite kallavi cinsinden bişi.Bizzat gittim gördüm,sosyal tesisler şu an açıldı mı bilmiyorum ama havuzlarına su basılmıştı aqua park,buhar banyoları,çamur banyoları,yüzme havuzları,ayrıca odalarda samsung marka derin dondurucu ve çamaşır mak.mevcut.lcd tv çift kişilik yatak odası,amarikan tarzı mutfak ve her şey içinde mevcut sadece yiyecek içecek götürün o kadar.wi-fi mevcut tüm odalarda laptop varsa götürün.zira başka vakit geçirecek bişi bulamazsın.sosyal tesisler aktive edildiyse zaten çıkmazsın otelden.
Şu linkteki ilandan inceleyin aynen herşey ilandaki gibidir.
http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-devremulk-ege-bolgesi-saglik-tatil-ve-yatirim-saglikli-bir-yasam-icin-ozgul-termal-93275559/detay
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2012, 16:00:08 Gönderen: fenomen »