škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2013 Ford Mondeo (Dehşet!)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yolda görsem yemin ediyorum aston zannederim.Müthiş olmuş..

Çevrimdışı eren35

• powersound
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben Arkadaşlara katılmıyorum... Nasıl başarılı buldunuz. ?

Tek Kelime ile KOPYA baska birşey yok.. Yani neyin tasarımını yapmışlar anlamadım =)

Daha farklı çizgiler beklerdim, Focus son kasası gibi tutulmayacak..
Dünü yada bugünü değil anı yaşamalısınız.
Çünkü; Şimdi olacaksa bir şey;
yarına kalmaz. yarına kalacaksa eğer; bugün olmaz...
CARPE DIEM!!!

Çevrimdışı mustang

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni passattan çok daha hoş görünüyor. Tasarımı amerikan tarzı buldum biraz,  özellikle daha kısa cam aralıklarını seviyorum... Bu arada şu sıralar tasarımını en çok beğendim araba alfa romeo giulietta...

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şunun üzerinde VW amblemi olduğunu düşünsenize :)
Şuanki bence saçma tasarımıyla bile liderlikten inmeyen Passat eğer bu araç olsa,kalıbımı basarım ki,yüzyılın rekorunu kırar satışlarda :)
Ama çyle liderliğe falan oturması çok zor.Insignia içinde çok yazılıp çizildi,Passatı siler atar dendi ama hala taht Passatın. Türk insanı PASSAT denilince saygı duruşuna geçiyor resmen :)

Çevrimdışı mira

• ince fikir
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;344692
Şunun üzerinde VW amblemi olduğunu düşünsenize :)
Şuanki bence saçma tasarımıyla bile liderlikten inmeyen Passat eğer bu araç olsa,kalıbımı basarım ki,yüzyılın rekorunu kırar satışlarda :)
Ama çyle liderliğe falan oturması çok zor.Insignia içinde çok yazılıp çizildi,Passatı siler atar dendi ama hala taht Passatın. Türk insanı PASSAT denilince saygı duruşuna geçiyor resmen :)

passat passatlıgını b5 lere borçlu :D

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı mira

• ince fikir
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mira

• ince fikir
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;344577
siyahını merak ediyorum:)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;344692
.. Türk insanı PASSAT denilince saygı duruşuna geçiyor resmen :)

İşte buda Türk insanının ne kadar dar kalıplı ve bilgisiz olduğunu gösteriyor bence.:)

Passat'ın kalitesine asla bir şey dediğim yok ama buda bir gerçek ki VW Türkiye de fazla abartılıyor..Doğuşunda bunda ki payı çok çok büyük..Hele yeni cc'i 1.4 multifuel motorla satmasına ne demeli.1.8 parasına 1.4 satıyor halkta hala saygı duruşunda bulunuyor.Daha nice böyle şey var.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aston kopyası ford olmuş:) Tasarımı beğendim fiyatlarıda D sınıfına yakışır seviyede olursa çok satar :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;344710
İşte buda Türk insanının ne kadar dar kalıplı ve bilgisiz olduğunu gösteriyor bence.:)

Passat'ın kalitesine asla bir şey dediğim yok ama buda bir gerçek ki VW Türkiye de fazla abartılıyor..Doğuşunda bunda ki payı çok çok büyük..Hele yeni cc'i 1.4 multifuel motorla satmasına ne demeli.1.8 parasına 1.4 satıyor halkta hala saygı duruşunda bulunuyor.Daha nice böyle şey var.

CC nin fiyatı bence gayet uygun,1.4 olduğuna bakma 160 beygir demek,2.0 TDI dan performans yönünden hiç bir farkın yok demek :)
Dar kalıp ve bilgisizlik olayı doğrudur ama şuda bir gerçek ki VW e binen adam yıllarca sorunsuzca kullanıyor aracını.. (istisnalar kaideyi bozmaz)
Vw bu ülkede ün yaptıysa,hala ortalarda sıfırdan farksız dolanan Passat B5 ler,Golf 4 ler ve nice modellere borçlu bunu.
Biz Opelden Vw e geçtik,oh be dedik,araba buymuş dedik :)
Velhasıl Kelam,hiç bir şey boşu boşuna değil. Vw nin bu ülkede extrem markalar dışında(Ferrari,Porsche vs),Mercedes,BMW ve Audiden sonra presitij olarak en yukarda olması bence tesadüf değil. Ayrıca satış fiyatlarıda ortada. 54.000 tl ye aldığım aracı 2 yıl sonra 2 bin lira zararla satabiliyorsam,ben o markadan vazgeçmem :)

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;344721
CC nin fiyatı bence gayet uygun,1.4 olduğuna bakma 160 beygir demek,2.0 TDI dan performans yönünden hiç bir farkın yok demek :)
Dar kalıp ve bilgisizlik olayı doğrudur ama şuda bir gerçek ki VW e binen adam yıllarca sorunsuzca kullanıyor aracını.. (istisnalar kaideyi bozmaz)
Vw bu ülkede ün yaptıysa,hala ortalarda sıfırdan farksız dolanan Passat B5 ler,Golf 4 ler ve nice modellere borçlu bunu.
Biz Opelden Vw e geçtik,oh be dedik,araba buymuş dedik :)
Velhasıl Kelam,hiç bir şey boşu boşuna değil. Vw nin bu ülkede extrem markalar dışında(Ferrari,Porsche vs),Mercedes,BMW ve Audiden sonra presitij olarak en yukarda olması bence tesadüf değil. Ayrıca satış fiyatlarıda ortada. 54.000 tl ye aldığım aracı 2 yıl sonra 2 bin lira zararla satabiliyorsam,ben o markadan vazgeçmem :)

1.4 kompresör ve turbolu motorun;2.0 CR motorla performansı hiçbir şekilde aynı olmaz.Son zamanlarda tasarımcılar araç modellerini farklı sınıfta olsalar bile birbirine benzer yapmaya başladılar.Çok kısır bir döngü sağlıyor.
BMW 3 -5 gibi;VW passat-jetta gibi.
Ben hala geniş far,geniş arka stoplar dan yanayım.
Far ve stoplar daraltılıyor yeni moda bu.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i

Çevrimdışı ahmetyilmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;344829
1.4 kompresör ve turbolu motorun;2.0 CR motorla performansı hiçbir şekilde aynı olmaz.Son zamanlarda tasarımcılar araç modellerini farklı sınıfta olsalar bile birbirine benzer yapmaya başladılar.Çok kısır bir döngü sağlıyor.

bende hala geniş farlardan yanayım açıkcası. eskiden daha iyiydi ama dediğin gibi yeni moda bu heralde :) bence yeni ford mondeo çok güzel olmuş.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adorno;344829

2.0 TDI Passat sahibi Sercan geçenlerde 1.4 TSI 160 lığı test etti. Anlatırken bile ağzı kulaklarındaydı. Arada 20 beygir fark var ve işin güzel yani TSI beygir ve torku hiç kesintisiz 5000 devirlere kadar verebilen bir motor. TDI 1500-2000 devirlik kısa bir süre bandında torkunu verip vites değiştirip kendini toparlamaya çalışırken 160 lık TSI çoktan bunları yapıp arayı açmış oluyor..

Şu var,yokuş yukarı kalkış yapmaya kalksınlar,TSI kendini kımıldatana kadar TDI kaybolur. Büyük hacim daima avantajdır buna lafım yok ama,bu kadar kesin konuşmaya da gerek yok diye düşünüyorum...

Çevrimdışı Argyll

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kendi arabamda siyah, tam bir siyah manyağıyımdır. Ama bu araca beyaz gitmiş, siyah çok kapamış aracı.

Çevrimdışı anarche

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Vw konusunu sadece Türkiye kapsamında değerlendirmeyin, Vw Avrupada da çok beğenilen bir marka.